Стреляха по офиса ми!!!

  • 2 400
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Тази нощ някакви нещастници са стреляли по местоработата ми!
Днес със инспектори и СОТ - служители 2 часа търсихме гилза/патрон, но уви - като игла в купа сено.  Confused

Понеже нямало лични заплахи към мен, колегите и шефа, нямало да се предприемат никакви действия! Можело да били пиянски истории....

Единственото, което ни остава, е да си вземем документ за щетата, за да подновим витрината....

Редно ли е само това да направят?

Изпратиха 2 наконтени инспекторки, с френски маникюр и панталони с ръб.....  Confused

# 1
  • Мнения: 606
  Добре дошла в гетото.....

# 2
  • Мнения: 2 631
  Добре дошла в гетото.....

 Tired

От другата страна на булеварда е....

# 3
  • Мнения: 274


Изпратиха 2 наконтени инспекторки, с френски маникюр и панталони с ръб.....  Confused

А ти инспектор Катани ли очакваше? Или инспектор ДюДю ? Simple Smile

# 4
  • Мнения: 649
Хорейшо, пристига в 15.00 часа от Маями, не се притеснявай! Лично той ще се заеме със случая и ще ги открие тези бандити. Тези със френския маникюр и панталоните с ръб от утре ще са по анцуг.

# 5
  • Мнения: 2 631
Най ми се иска Грисъм и Сара да дойдат, ама....
Там е работата, че работата не е майтап!
Стреляно е с огнестрелно оръжие, все пак  Confused

# 6
  • Мнения: 1 335
...
Изпратиха 2 наконтени инспекторки, с френски маникюр и панталони с ръб.....  Confused

Какво лошо?Това по някакъв начин ги прави по-малко професионалисти ли?

Няма какво друго да правят. Няма открито оръжие или улики, няма заплахи, няма пострадали ... Пишат един доклад и си заминават.

# 7
  • Мнения: 1 541
Разбираемо е, че ти се иска да се направи нещо по- активно по въпроса, но ако няма камери, за да снимали извършителите, не сте намерили нито една гилза или друго те надали има какво да направят и да искат (а това дали искат и са задължени да правят друго е неизвестно  Rolling Eyes )

Не мога да разбера какво става в тази държава- кучета нападат деца като във филм на ужасите, хора си стрелят по офисите за "кеф"  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 631
...
Изпратиха 2 наконтени инспекторки, с френски маникюр и панталони с ръб.....  Confused

Какво лошо?Това по някакъв начин ги прави по-малко професионалисти ли?


Когато се облечеш стилно, но неудобно, няма как да се наведеш, нагъзиш и прегледаш какво има или няма под колите и по ъглите, където евентуално може да е попаднало даденото доказателство. От страх да не се изцапат или да си счупят нокът, трябваше аз да се катеря по автомобилите да търся гилза.... Правилно ли е??  #Crazy
Нямам нищо против това да се поддържа една жена, но когато това възпрепятства работата и - съм против  Naughty

# 9
  • Мнения: 656
Kafe,
Разбирам афекта ти. Стреляно е през нощта, което надявам се не е било по конкретен човек. Или през нощта в офиса има някой?

# 10
  • Мнения: 2 379
Не мога да разбера какво става в тази държава- кучета нападат деца като във филм на ужасите, хора си стрелят по офисите за "кеф"  Thinking
By the way, точно от темата за кучетата стана ясно, че всички се разхождат въоръжени дори и в парка.
Нормално е нещо да гръмне при толкова много пищови.

# 11
  • Мнения: 606
  Любимият ми модерен евроизраз: Би Жи Риалити....
  В съседската къща преди време един куршум проби стъклото, мина съвсем наистина над главата на онова нахапаното момиченце за което писах в темата за милите кученца, и се заби в стената. Дойдоха, писаха един доклад и си заминаха, както каза arcana. АМИН.

# 12
  • Мнения: 2 631
Kafe,
Разбирам афекта ти. Стреляно е през нощта, което надявам се не е било по конкретен човек. Или през нощта в офиса има някой?

Няма никой в офиса.
Обикновено затваряме в 6. Рядко аз или шефа да останем нещо да правим до късно. Снощи не беше така...

# 13
  • Мнения: 2 386
Не мога да повярвам, че само ноктите коментирате. Tired

# 14
  • Мнения: 335
Тази нощ някакви нещастници са стреляли по местоработата ми!
Днес със инспектори и СОТ - служители 2 часа търсихме гилза/патрон, но уви ...

А как разбрахте, че е стреляно?

(В смисъл - че витрината е счупена от стрелба)

Общи условия

Активация на акаунт