Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета,искам да питам тези ,които ползват спиралата lancome виртуоз,дали е суха или просто аз съм си купила стара.
Цитирай

Има нещо такова, моята не е суха, някак по-твърда е, но е много добра, не слепва. Купих я от Бюти зоната.
Цитирай

Belgium

И моята е доста суха, но издържа дълго и адски трудно я свалям после  Tired Знам, че е водоустойчива, ама имам чувството, че си свалям половината мигли с нея  Naughty
Цитирай

И моята е доста суха, но издържа дълго и адски трудно я свалям после  Tired Знам, че е водоустойчива, ама имам чувството, че си свалям половината мигли с нея  Naughty
Съгласна  Peace
Цитирай

Моята е  "Виртуоз" и не мисля, че е водоустойчива.
Цитирай

Честно казано, аз очаквах нещо по-добро от тази спирала.Даже си мисля,че на Loreal telescopic спиралата е  по-хубава.Може би hypnose е по-добрата спирала? Е, следващия път ще я пробвам нея Smile
Цитирай

София

Не е баш по темата, но за Екстрийм-а какво ще кажете ? Също ли е суха ?  Rolling Eyes
Цитирай

Даръджа, Турция

Виртуоз е много тежка според мен, много трудно се маха и някак си суха. Вечер след като я сваля имам чувството, че ми олеква на клепачите. Някога имах Хипноуз и мисля, че тя е много, много по-добра.
Цитирай
Аз са6то ползвам спирали на Ланком ,по принцип не триябва  да е суха.А 6то се отнася за миенето на спиралата вземете си  BIO -FACIL  Double -  eye makeup remover na lancome ,много ефикасен
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.