Нашествие от МАРТенчета идва и не пита, бебчо в легълцето си ще рита!

  • 12 695
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
chochka_nadik, честито! Много здраве, спокойствие и усмивки! Ееее, няма да ходиш при февруарките, тук си си! А в коя "Св.София" ражда? Държавната или на Мазнейкова. Ако си била във втората, разкажи как мина и дали си доволна.
Много   Hug на бебка.   bouquet

В държавната, бившата Тина Киркова!

# 16
  • Мнения: 82
   Оле<колко нови мамчета-да са им честити рожбичките!
   Ники<всела съм душ-гел и шампоан2в1<кремчето за дупе(което е божествено)емулсия без измиване за почистване на лицето,олио за масаж и това е май newsm78
   Славундерче<добре че се появи да кожеш че сте добре.не се шашкай,и ние сме така-добре че майка ми дойде от Бургас да ми помага,иначе никога не бих се оправила с всичко!Как е малката Теа?
   И в заключение искам да кажа"Бог да благослови хората<които са измислили капките против колики"

# 17
  • Мнения: 18
Chochka_nadik да ти е жива и здрава бебка Яна! Страхотно именце сте избрали, само радост и хубави мигове да ти носи!
Радвам се, че си доволна от болницата и раждането е минало добре. Аз пък се вълнувам именно от Тина Киркова. Ако имаш време, което сега знам, че е много трудно, моля сподели впечатленията си.

# 18
  • Мнения: 1 710
Честита нова, хубава, жълтичка, патешка темичка. Само с хубави новини да я напълним!

chochka_nadik, да ти е жива и здрава Яна и мноооого да ви радва!

Ането, май в понеделник няма да стане, защото е национален празник и вероятно няма да работи алерголожката. Иначе аз съм на линия и в понеделник и в сряда. А за записите чакам, защото док много държи да напише, че всичко е ок и да се разпише и не ми дават да си тръгна без той да е погледнал записа.
На мен не са ми правили преглед за разкритие и не знам защо се натискам, ама моят лекар каза, че няма да ми е никак приятно и че според него все още няма нужда, та оставам непрегледана. Може би е спокоен и не ми препоръчва прегледа, защото нямам контракции, болки, бебето е много високо още, водите са много, ама де да знам. Ако отида следващата седмица при Павлова в Св. София на Мазнейкова, тя със сигурност ще ми погледне.

# 19
  • Мнения: 62
мамчета много ви благодаря за успокоенията Hugаз се ошашках защото това ми се случва за 3 път а предишните 2 пих антибиотици и сега неискам пак newsm45 още повече че бебка е достатъчно голяма да си излиза вече. а моята лекарка просто ме уби като ми каза че незнаела какво да ми каже,било опасно за бебето ако е някаква инфекция която можела да мине при нея но да си изчакам няколко дни и пак да повторя изследванията и това било #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
просто нямам думи аз как да живея тези няколко дни в тревоги за детето си..........
и не на последно място да честитя на новообебилите се мами да са ви живи и здрави рожбите и много да ви радват

# 20
  • Мнения: 953
chochka_nadik честита ти рожба,да ти е жива и здрава.
Цвети ,спокойно,сигурна съм че всичко ще е наред.Ако трябва се консултирай с още някой за твое спокойствие.

# 21
  • Мнения: 107
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ!ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ОБЕБИЛИ СЕ МАЙЧЕТА..ДА СА ВИ ЖИВИ ИЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ newsm51Къдричка темата е мн хубавасега да кажа и за нас решено е ще е секцио другата седмица....датата ще премълча...и сега ми е едно супер притеснено как ще мине и така нататък.....айде лек ден.. на всички които са тръгнали да раждат леко раждане.... Praynig Peace Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
chochka_nadik честита ти рожбичка!!!   bouquet  bouquet  bouquet Да ти е жива и здрава!!!
isihia80 - успех утре!!! Стискам палци всичко да мине чудесно!!!  Hug

# 23
  • Мнения: 0
Честито chochka_nadik,да ти е здраво и щастливо бебчето!
isihia80 - стискаме палци за утре, всичко да мине бързо и безпроблемно. Hug
radi^ - успех и на теб,кураж, всичко ще бъде наред.  Hug

# 24
  • Мнения: 326
ЧОЧКА НАДИК, ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА!!! ДА Е МНОГО ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!

Марги*, аз от тази седмица ходя вече по два пъти в седмицата на запис на тонове. Аз бих ходила и всеки ден - много ми харесва да чувам сърчицето на бебка. Днес ходих, после ще ходя във вторник /в понеделник няма да работят/, после в четвъртък, защото в петък Царичкова няма да я има и после... на 11.03 - раждам!

Не съм се похвалила с резултатите от изследванията - хемоглобинът ми е 120! Предният път беше 114 и се е увеличил без да правя нещо специално.

Isihia80, успех утре и да се похвалиш бързо с бебче!!!

Radi^, като не казваш дата, ще ти стискам палци всеки ден!!!

# 25
  • хасково
  • Мнения: 378
Честито на всички обебили се майчета! Да са им живи и здрави бебчетата и много да ги радват!!! Hug Hug Hug
Момичета, аз днес тотално откачам.Сутринта като станах след нощното будуване ми изтече нещо което се оказаха води,но в малко количество ,толкова,колкото да ми се измокрят бикините.Веднага отидох на лекар,който ме прегледа и каза,че съм с 50% скъсена шийка и два сантиметра разкритие.Каза ако пак изтече такова нещо да си вземам багажа и към пловдив. Само,че след прегледа прокървих и то доста и сега пак съм под стрес,обадих му се и той каза,че било нормално.Но аз се питам колко е нормалното,защото това не са няколко капчици,ами е доста обилно.И сега стоя и плача в къщи и незная какво да правя...чакам поне мъжа ми да се прибера,че без него няма как да тръгна на някъде.Просто вече ще полудея тотално...Кажете какво да правя да постъпя ли в болница под наблюдение или да изчакам до утре в 9 часа съм при д-р Даскалов в Пловдив?

# 26
  • Мнения: 12
Марги за прегледа за разкритие в Шейново ме гледат всяка седмица и имам 0 см а моята доки в поликлиниката ми вика за какво те гледат при тоя вирнат корем и главата е високо то е ясно че нямаш разкритие и май си е права така че споко някои лекари си познават и без преглед а за тоновете правим запис през една седмица
Честито бебче и на ЧОЧКА НАДИК да ти е жива и здрава принцеската
Станкова82 иди на лекар щом е по обилно най много да те върнат не мисля че трябва да чакаш и да се безпокоиш а и бебка покрай теб стискам палци миличка всичко да е наред

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Станкова, няма ли кой друг да те докара до Пловдив? Кога се връща съпругът ти? Най-добре, ако той няма да пристигне скоро, да отидеш  в болница да те наблюдават  Hug Ако пък успееш да стигнеш до Пловдив, в Торакс също няма да те върнат, нито пък д-р Даскалов, ако отидеш по-рано от уговорения час. Само не се стресирай допълнително! Стискаме палци и сме с теб!!!  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 0
Stankova82 - отиди на лекар,ако трябва и да те приемат през нощта да те наблюдават, тъй като сама и притеснена едва ли е по-доброто решение.В болницата поне ще си по-спокойна, че има някой, който знае какво се случва и може да ти помогне. Hug

# 29
  • Мнения: 8
Здравейте и от нашия отбор

Честито на всички мами сдобили се вече със сладки бебоци   bouquet   bouquet (няма да изброявам, че да не пропусна някой)

Отчет - бебо е вече почти 3 кг. (за по-точно 2980гр). Развива се идеално за седмиците си. Мериха ми таза, малко е тесен, но ще пробваме нормално раждане  newsm03. Днес правихме запис на тоновете на бебо и той се опита да разбие с ритници апарата  Joy. Взела съм си всички документи за болницата и само трябва да си събера чантичката, но нещо нямам голямо желание за това. По-интересно ми е да пера днешки и да се опитвам да ги простирам  Joy. Спряха ми всички лекарства и ми казаха че трябва да ям по-калорична храна сега и да избягвам зеле и сурови зеленчуци. Разрешиха ми и разходките  newsm44. Днес ми беше най-дългата консултация по ЗК, цели 40 мин., но и последната.

Успех на всички мами и целувки на малките бебоци.

Аз днес изкупих ЗАХИ  Blush и отивам да заредя нова пералня  newsm47

Дано всичко е наред с Енигмата  newsm17

Станкова, аз бих отишла на лекар.  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт