Днес съм щастлив(а)/тъжен(на) защото... 6

  • 15 855
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 446
Не знам защо, но днес наистина много ми е много вкиснато и тъжно.Т.е. знам , де ... #Crazy
Сина ми пожела да види филмчетата от времето когато е бил бебе и там естествено е БНД-то.Направо ме върнаха в ада, ама какво да се прави угаждам на детето да си види създателя, че вече го бърка с чужди такива и не го познава. #2gunfire
Айде после пак ще пиша дано се оправя...

# 31
  • Мнения: 1 732
И аз тъжна...Вяра беше болна две седмици и пак направи страхотна алерия от антибиотиците. Естествено аз бях на работа и родителите ми хвърчаха по болници. Ако не са те, да съм се гръмнала сигурно... Cry
Детенце днес плака като си тръгвах, а аз не знам как стисках зъби докато затворя входната врата...после рев до дупка...като всяка седмица...
Писна ми...изморена съм... Tired
Искам си дететоооо!

# 32
  • Мнения: 446
Съчувствам ти, Сабина! Няма нищо по-тежко от това детето ти да е болно и ти да не си до него.И при мен имаше такива моменти аз на работа, а родителите ми сваляха температури и даваха антибиотик и сиропи.За съжаление така растат децата, моя син боледуваше през седмица докато не стана на около 5 години. Всичко ще отмине просто се въоръжи с търпение...
И дано детенцето ти скоро оздравее!!!  Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 3 356
Тъжна съм,адски съм изнервена.Не знам до кога ще трае при мен периода на отрицанието.Моят ЕРД беше на weekend с госпожицата,ако аз него бях набрала,че детето искаше да говори ,нямаше да се обади.Добре,че поне сутринта не ме дразни,но това не значи ,че не съм нервна.За детето имаше мартеница.Да не повярва човек.И шоколад и бонбони.Като че ли с това се изхранва ,не с храна.Но това е тема за друг разговор. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1 732
...
И дано детенцето ти скоро оздравее!!!  Hug  bouquet
Hug

# 35
  • Мнения: 463
Ех,Сабина,тежко една голяма прегръдка от мен!Рядко съм се обръщала към тебе лично,но наистина преживяваш нещо изключително трудно,но пък толкова ти е слънчево детето.Заради тях всичко си струва,иначе говеда под път и над път.
 Аз пък имах хубави дни,разходки с малката,едно СПА,разходки със стара скъпа приятелка(която между другото каза "изглеждаш като себе си преди 13 год.").Щастлива съм,чувствам се като събудена от дълъг сън.Щастлива че БНД не ми се обади,да ми развали празниците и без това бях решила да не му вдигам телефона.Един ден момичета осъзнаваме,че живеем по-добре без бившите,че отново мога да правя нещата които обичам,че няма да го чакам вечер да се прибере крив и да се чудя защо е толкова сърдит.Осъзнах проблема си е бил в него,а не непрекъснато да ровя в себе си и да се чудя какво да променя в себе си.Освен това не смеех да се похваля вече три вечери спа без да се събуждам и да си правя дисекции по 2-3 часа.И под секретда ви кажа чух "обичам те"(ама де и да вярвах).Така че  усмихната съм,даже днес се смях
 на глас.
  А по въпроса за мартениците Ели получи две от БНД,познайте от кого беше втората.Е не се зарадвах,толкова много.........

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 21:12 от onira

# 36
  • София
  • Мнения: 4 493
Разисквате тук и за мартениците е и аз да кажа, че за детето дори не се сетиха и по телефона - камо ли мартеница да прати БНД или неговите родители. Това което ми беше криво, че и родителите на приятелят ми не се сетиха за мартеница нито за детето , нито за мен / а аз изпратих за всички  Sick/

# 37
  • Мнения: 408
А пък при нас огромните мартеници, които им донесох от България, издържаха 15 - 20 минути.
Защото имаше и други, по интересни подаръци, и затова се позабавиха.  Wink

# 38
  • Мнения: 1 732
Разисквате тук и за мартениците е и аз да кажа, че за детето дори не се сетиха и по телефона - камо ли мартеница да прати БНД или неговите родители.
Вяра и аз получихме мартеници - от родителите на БНД! Heart Eyes
Държах пакетчето и плаках...не знам дали ще ме разберете...
Толкова съм щастлива от такива жестове!
Хората са възрастни, имат си много и сериозни здравословни проблеми и въпреки това на всеки празник се сещат или да се обадят, или картичка да пратят, или писмо. Много са мили.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 493
Вяра и аз получихме мартеници - от родителите на БНД! Heart Eyes
Държах пакетчето и плаках...не знам дали ще ме разберете...
Толкова съм щастлива от такива жестове!
Хората са възрастни, имат си много и сериозни здравословни проблеми и въпреки това на всеки празник се сещат или да се обадят, или картичка да пратят, или писмо. Много са мили.

Разбирам те  Hug, знам самата аз как се радвах когато миналата година родителите на приятелят ми пратиха мартеничка за детето ми /и аз се разплаках/, но тази година демонстративно ни отрязаха.

# 40
  • София
  • Мнения: 433
Burdy, Jaly, Sissi, много ама много ме кефите   bouquet

Честно, от сутринта ми тръгна на едно тъпо, тъпо та остро, даже като се обади БНД да пита всичко наред ли е с детето, ми стана едно мъчно...А той е все такъв гузен, внимателен...Ма като ви прочетох постингите, а после и случките на другите момичета, дето се повтарят едно към едно с това, което преживях преди година, вече съм абсолютно  Grinning, че се отървах. Вярно е, изпадам в самосъжалителни периоди, често се питам правилно ли постъпих, ама така ще е явно доста време... Аз бях тази, която помоли БНД да се изнесе, той нямаше д...е да вземе решение сам, повтаряше непрекъснато, че не иска да ме тормози, че ме обича, че това е временно положение, криза на средната възраст (36 г!?!?), но в същото време не се прибираше, пиеше, не го интересуваше, че го чакам примряла и ревяща на балкона, дори не му се обаждах, за да не го безпокоя, за да му "мине", разбираш ли, щото и аз така се надявах да мине...Е, мина! Ама като го изритах от къщи! Сега вече не го искам обратно!

# 41
  • Мнения: 903
Чета ви тука относно тия мартеници каква дискусия сте заформили.... и направо ми е безкрайно чудно, че все още имате сили да се възмущавате от БНД-та си, /тези от тях/ които не били се сетили.... newsm78  Всъщност ненормалното е не, че на вас ви прави впечетление, ами че на мен отдавна не ми прави! Нашият татко не благоволи един телефон да вдигне за да честити рождения ден на дъщеря си, пък кви мартеници, кви коледни подаръци, кви пет лева.... #Crazy  Като си помисля за тоя човек и ми става толкова празно и чуждо - каква огромна част от живота ми е осакатил с пълното си безхаберие, че да приемам за нещо съвсем естествено незаинтересоваността му /щото той толкова се присещаше и заедно като бяхме, но тогава все още ми ставаше болно/.... Но сега вече така да не ми пука, та чак се изненадвам от себе си!

Ама впрочем днес съм ЩАСТЛИВА, при това не само защото обичам и съм обичана, ами и защото има вероятност той да дойде по-рано от очакваното  angel008  Ама пък няма да ви казвам кога, за да не си прецакам пак късмета, че какъвто съм карък..... Mr. Green  Дет` вика Шишо-Бакшишо:"Животът е радост и мъка - до де се усмихнеш и се озъбиш!" Mr. Green  Та затова ше си трайкам и шъ мъ извинява Биг Систър, ама ще ви информирам в последния момент /демек при свършен факт Laughing/

# 42
  • Мнения: X
Щастлива.
Насмалко щях да направя катастрофална глупост, но се справих.  Laughing
БНДтата и мартениците - аз получих ..покрай дребното де... може пък и стопим леда в крайна сметка - щастлива мдам.

# 43
  • Мнения: X
Правилно ли постъпих - да, да и пак да. Нищо по-умно не съм правила в живота си.  Laughing
Сама, но със шанс.  Hug

# 44
  • Мнения: X
Разисквате тук и за мартениците е и аз да кажа, че за детето дори не се сетиха и по телефона - камо ли мартеница да прати БНД или неговите родители.
Вяра и аз получихме мартеници - от родителите на БНД! Heart Eyes
Държах пакетчето и плаках...не знам дали ще ме разберете...
Толкова съм щастлива от такива жестове!
Хората са възрастни, имат си много и сериозни здравословни проблеми и въпреки това на всеки празник се сещат или да се обадят, или картичка да пратят, или писмо. Много са мили.

отделни - от БНДто, от бабата.. че и от други... ами не плаках аз. щото не бързам да се радвам, щото както се обърнаха преди години така може и сега да се обърнат, но.... живея вече в настоящето аз  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт