бебенцето ми падна от спалнята :(

  • 3 168
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На същата възраст й се случи същото на моята дъщеря. Почти всички бебета са падали. Успокой се, няма страшно!

# 16
  • Мнения: 3 313
 и аз на скоро преживях такова не6то ........  ooooh!  даже малката повърна ,но я заведохме на лекар и ни казаха ,4е няма ни6то  newsm17
важно е да си спокоина  Peace  че аз много се бях стреснала  ooooh! 

# 17
  • Варна
  • Мнения: 773
Когато беше на вашата възраст, Йоана също падна от спалнята на глава. Нямаше и нищо. Не се притеснявай. Момичетата са ти обяснили какво да наблюдаваш Peace.

# 18
  • Мнения: 2 131
Алекс беше на четири месеца, когато падна от спалнята по лице върху паркета. Нищо му нямаше, освен че малко поплака. Вчера падна от фотьойла по гръб на земята. Няколко минути след това му дадох бисквитка и той повърна, а аз се ошашавих. Звъннах на нашата педиатърка и тя ми каза да следя дали ще повърне отново и да не стане отпуснат и без тонус. Ако това се случи, да й го заведа да го прегледа.
Не се притеснявай, нищо й няма на бебка, убедена съм   bouquet!

# 19
  • Мнения: 1 367
Ох,няма бебе да не е падало!И колкото повече порасват,толкова по-често ще се случва.Само вината си остава у нас,все се питаме можехме ли да предотвратим това или онова падане.На мен ми е пред очите дни наред след такива случки.Все го виждам проснат на земята,чувам плача му и се чувствам ужасно!После не мога да спра да го гушкам,сякаш така ще изкупя вината пред самата себе си.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Казали са ти момичетата вече какво да гледаш. Това е първият път, ще има още, бъде подготвена. Всички падат, а като проходят какво става, бедна ти е фантазията! Без паника само, защото тогава и детето почва да се плаши. Важно е дори да се уплашиш, да не го показваш! Peace

# 21
  • Мнения: 1 121
И моят син падна от леглото, когато беше на 6 месеца, и то на теракот Sad бях го оставила с баща му за малко и стана каквото стана. Нищо му нямаше, но и двамата се уплашихме много. Ако изпадне в безсъзнание или започне да повръща, бягайте на лекар! Ако е жизнено и спкойно, значи най-вероятно всичко е наред!

# 22
  • Мнения: 1 367
След първото падане чак рентгенова снимка на главиката правихме,толкова се уплаших.Той се успокои за минута,след което ревнах аз и ми трябваше доста повече време,за да спра.

# 23
  • Мнения: 780
Колко още ще падате, ще се удряте...Казали са ти какво да следиш.Дъщеря ми, досега е падала четири пъти.Двата я намерих на паркета.Другите два е паднала пред очите на баща си-докато се обърне и я видял да полита от дивана.Незнаех, кой от двамата да успокоявам по напред.

# 24
  • Мнения: 523
Моето дете - голямото беше само на 4 месеца ,когато се захлупи по очи на пода. Стана толкова бързо , а аз само се обърнах да взема памперс . Нищо и нямаше и когато се роди бебето ни много внимавах , но се случи същото , когато беше на 3 месеца . Ако не е отпаднало - няма страшно .  Peace Peace Peace А като проходят само ако знаете колко много падат и стеват............................. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 490
Момичетата са ти казали да следиш за симптомите. Не се обвинявай-може да се случи на всеки. Децата така растат. Синът ми е падал 3-4 пъти от спалнята, а като проходи стават постоянни инциденти. Най-тежкия беше преди 2 месеца, когато пред очите ми дръпна телевизора за кабела и той падна върху него CryОще не мога да си обясня как стана като бях до него. Дълго имаше цицина и синка под окото, една гумена топка и Господ го спаси от повече поражения. Мъжът ми само се радваше, че няма нещо по сериозно с малкия и повтаряше, че е добре че се е случило на мен - какво съм щяла да кажа, ако го гледаше друг?

# 26
  • Мнения: 3 500
Спокойно, най-вероятно е добре. Ще пада още доста пъти. Моника падна за пръв път на 4 месеца. После е падала много пъти, особено докато прохождаше. Педиатърката каза : Няма страшно, главите са им гумени. Трябва да следиш за следните симптоми: световъртеж, унасяне в сън, кръв от ушите, температура. Ако детето си е добре, не се унася, ако е весело, играе и се смее, нямаш поводи за притеснение.

# 27
Спокойно моята дъщея падна на 2месеца от спалнията и нищо и нямаше.

# 28
  • Мнения: 3 478
За съжаления такива моменти са трудни за избягване. Случва се на всеки, но почти винаги дребните го преживяват учудващо добре ( за разлика от нас). Моят беб падна онзи ден от дивана барабар с шезлонга. Как го направи този номер че да обърне и шезлонга не разбрах, но е факт. Според мен плачат най-вече от уплахата иначе нямаше да им минава толкова бързо. За късмет и двете ми деца са падали, но все без последици, дано и за напред да е така  Praynig, защото падания определено ще има от един или друг род.

# 29
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
и моя палавник тази нощ падна от спалнята както спяхме,как се е въртял и пълзял не знам,усетих го когато каза туп и заплака.спалнята ни е над 60см днес цял ден го следя ,но не виждам нищо обезпокоително.

Общи условия

Активация на акаунт