Евтини сутиени за кърмачки в София

  • 9 285
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте!Ще раждам около 19-и март и си търся сутиени за кърмене.Търсих насам-натам, но няма.Казаха ми да проверя в ТСМ, но и там бяха свършили.Знам, че има на Триумф, но не ми се дават 100 лв. за 2 сутиена, които не се знае и колко време ще ползвам.Посъветвайте ме.Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 4 428
Да ти кажа, си заслужава да дадеш малко повече за сутиен за кърмачки  Peace Е, не говорим за 100лв. Има хубави сутиени и за 30-40лв. Аз си купих сутиен за о/о 30лв преди две години. Беше много мекичък, еластичен и същевременно стегнат и удобен. Подариха ми още един, който беше сигурно 15лв. Е, по-неудобен сутиен не бях носила.
Имай предвид, че като ти дойде кърмата гърдите са ти доста чувствителни. Напрегнати са, ще ти е неудобно всичко. Ще те убива, ще чувстваш напрежение. За това е много важно сутиена ти да е добър. Пък и това стомага за доброто потдържане на по-голямата тежест на бюста, за да увиснат по-малко гърдите /от това няма отърване в повечето случаи/.
И още нещо - не си купувай от онези безшевни потничета. Не вършат почти никаква работа. Може би вършат някаква работа на мами с по-малък бюст  Rolling Eyes
Аз си ги нося и в момента. Ползвам ги, когато тренирам, точно защото са по-стегнати от нормалните ми сутиени  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 44 028
В данет има по-евтини http://shop.danet.bg/index.php?cPath=24_218&osCsid=b2df38b20 … b5da56814480ffe6a ...но за мен е доста безмислена поупка...носих първия месец, измъчих се и си сложих нормален.
може да вземеш например прост онякой еластичен, да не е стегнат, с банели и подплънки, а най-обикновен или памучен. за по-лесно с предно закопчаване може...

Но по-добре сега ако си взимаш си вземи 1, един номер по-голяма чашка от нормалното, а после като видиш как ти се променят гърдите си вземи още....и ако са ти удобни ест.

# 3
  • Мнения: 1 167
В магазин Щъркел имат такива сутиени.Турски са по 21 лв. Страшно съм доволна не е мръднал вече 2 мес., и под бюста е укрепен -така гърдите не изкачат JoyМного е мек и еластичен. Купих си и един от м-н Рени-мода за бременни, сутиена е български произведен в Стара Загора....нося го ама не струва пред турския, но пък във Варна много ги купуват чак със записване става.


Рени..мода за бременни
гр. София
Ул. "Пиротска" 9
(Малък ЦУМ, ет. 1)

м-н Щъркела
София бул. Стамболийски 188, тел.: (02) 9 207 269, 9 203 040
Работно време
От понеделник до петък от 9.30-18.30ч.
Събота от 10.00-18.00 ч.
Неделя от 10.00-16.00 ч.



# 4
  • Мнения: 3 089
аз имам друго предложение - от ботев се тръгва по симеон, на левия тротоар, на около 20-40 метра от кръстовището с ботев. иде реч за малко магазинче, но е със складови цени. всъщност, там има много магазини за белцо, но аз говоря за тончо определен - на принципа на пробите и грешките ще намерите въпросното магазинче. сутиените са български, памучни и качествени. за първата си бременност взех за 4 лева, а за втората - за 8. вероятно сега вече са х 10-12  Wink  но това пак си е под пазарните цени  Peace

# 5
  • Мнения: 209
В Младост на пътеките има сутиени за кърмачки по 5.50лв. Има три цвята - бял, черен и бежов. Според мен, пробвай първо евтините, така или иначе инвестицията не е голяма, а ако не ти паснат си вземи скъп.  Peace
Ако имаш въпроси, питай!

# 6
  • Мнения: 3 695
В Младост на пътеките има сутиени за кърмачки по 5.50лв. Има три цвята - бял, черен и бежов. Според мен, пробвай първо евтините, така или иначе инвестицията не е голяма, а ако не ти паснат си вземи скъп.  Peace
Ако имаш въпроси, питай!
Къде точно на пътеките? Аз съм намирала там само гигантски размери.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 323
Аз съм много доволна от Турските в Штъркел - купих го за 14 лв преди 3 години. Единствения чисто памучен и изцяло гладък отпред, без разни дантели, шевове и др. С широк колан. Изкарах само с него през цялото време - само перях и на простора или парното до другия ден. Супер здрав Simple Smile И сега съм с него у дома, че вече не е съвсем във вид за навън. Ако сега в Штъркела са същите ще си купя.
А какви са тези пътеки в Младост. Ако са гладки отпред и без шевове ще пробвам. Цената е повече от добра.

# 8
  • Мнения: 209
tini-mini , като тръгнеш от пешеходния светофар на 43 блок по първата пътека, магазинът се пада от ляво - четрвърти или пети по ред, скоро го откриха и там има малки размери. А в този от дясно (той се пада мисля 3-ти по ред) са останали само гигантски размери. Аз вчера ходих и си купих от този в дясно и имаше, но ги няма изложени, трябва да питаш.

# 9
  • Мнения: 3 695
tini-mini , като тръгнеш от пешеходния светофар на 43 блок по първата пътека, магазинът се пада от ляво - четрвърти или пети по ред, скоро го откриха и там има малки размери. А в този от дясно (той се пада мисля 3-ти по ред) са останали само гигантски размери. Аз вчера ходих и си купих от този в дясно и имаше, но ги няма изложени, трябва да питаш.
Мерси, ще проверя.  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 346
В подлеза на пазара "Иван Вазов" има памучни по 5.50 Simple Smile

# 11
  • Мнения: 18
Момичета, много ви благодаря за отзивчивостта! Hug Сега се чувствам много информирана и избора е доста голям!Още веднъж благодаря!А и мисля, че темата и вашите съвети ще са доста полезни за всички мами, все пак освен всичко друго това е и изпробвано! Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 2 658
аз си купувах от аптеки Ремедиум едни сутиени, а и колана за след раждането ми беше същия на една латвийска фирма. Не сещам как се казва, но ги предлагат там. от сутиените и от колана съм много доволна. Сутиените са памучни и удобни и са по 22 лв., поне преди година бяха толкова. И на мен не ми се даваха много пари за сутиени, макар че изкарах с тях почти година. Сега съм си купила вече нормални, памучни, но кърмата ми вече е напълно регулирана и гурдите ми не преливат така.

# 13
  • Мнения: 18
аз имам друго предложение - от ботев се тръгва по симеон, на левия тротоар, на около 20-40 метра от кръстовището с ботев. иде реч за малко магазинче, но е със складови цени. всъщност, там има много магазини за белцо, но аз говоря за тончо определен - на принципа на пробите и грешките ще намерите въпросното магазинче. сутиените са български, памучни и качествени. за първата си бременност взех за 4 лева, а за втората - за 8. вероятно сега вече са х 10-12  Wink  но това пак си е под пазарните цени  Peace
Ама от "Ботев" по Симеон в каква посока?

# 14
  • София
  • Мнения: 570
аз имам друго предложение - от ботев се тръгва по симеон, на левия тротоар, на около 20-40 метра от кръстовището с ботев. иде реч за малко магазинче, но е със складови цени. всъщност, там има много магазини за белцо, но аз говоря за тончо определен - на принципа на пробите и грешките ще намерите въпросното магазинче. сутиените са български, памучни и качествени. за първата си бременност взех за 4 лева, а за втората - за 8. вероятно сега вече са х 10-12  Wink  но това пак си е под пазарните цени  Peace
Ама от "Ботев" по Симеон в каква посока?
Аз същото искам да питам. И "от Ботев"какво означава от Сливница към Симеон по Ботев или от 5-те кьошета към Симеон по Ботев? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт