Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№4

  • 20 881
  • 541
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 157
Да стягаме се  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 5 074
Кой или какво дебнеш  newsm78

# 47
  • Мнения: 1 157
бабче, Viki i mama  нещо е съмнителна все дебне в храстите Mr. Greenама кого newsm78не казва

# 48
  • Мнения: 3 914
бабче, Viki i mama  нещо е съмнителна все дебне в храстите Mr. Greenама кого newsm78не казва
newsm08 smile3508

# 49
  • Мнения: 1 157
 Viki i mama  стига си дебнала в храстите ами сипвай по едно,че стана ракиено време

# 50
  • Мнения: 3 540
Ето една почерпка от ваша фенка:



Наздраве!

# 51
  • София
  • Мнения: 5 074
Тя доде сипе на мен ми се отпи  Joy Joy Joy
Да ама за бабет няма, нали  newsm78
Аз съм традиционалистка, пия само водкаааа hahaha
Ама съм капризнааа, чудя се как ме търпят???

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 19:57 от Баба хулиганка

# 52
  • Мнения: 1 157


бабче хайде да нападаме Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 5 074
Айде, ама ще кажат - тия двете не могат да изчакат да се събере групата. Сами си поркат, алкохоличките  Grinning
Тъй де, ще ни излезе име  Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 1 157
бабче те като видят,че ние пием те сами ще дойдат
само им гледаи сеира Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 914
Ето една почерпка от ваша фенка:



Наздраве!
Алоуууууууууу, почерпиха ви ,даже е гостенка, а вие не оценихте #Cussing out
От мен добре дошла в нашия бар на Vanq-ФРДЕ Hug и ще си пиина от нейното ...пък Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 1 037
Ванче приятелче си ти, ей ся барвам една от твоите екзотики и на бас, че съм под масата!
Някой ден ако сте добрички ще ви разкажа как се напих в един нощен рокерски бар, мъж ми още ме бъзика Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 914
ajeliya ,пак си сменила аватара Grinning,много е хубав пак,обаче аз искам да видя мнооооога снимки на модела ти за аватар Wink Hug..........кога newsm78

Също искам нови снимки от Нели,Здравка ,да не забравя....Мони* Mr. Green Flutter

# 58
  • Мнения: 1 157
Viki i mama ,ти искаш да видиш снимки,а не показа снимки от купона  у бабчето baby_neutral

# 59
  • Мнения: 3 914
Viki i mama ,ти искаш да видиш снимки,а не показа снимки от купона  у бабчето baby_neutral
Ама аз нали обясних, че ще гледате снимки "през крив макарон", щото забравих фотоапарата Blush Mr. Green, ти си проспала това май Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт