Отговори
# 75
  • Мнения: 366
Весенце, прекрасен ви е БожиДар.  Hug

# 76
  • Мнения: 7 109
Снимки, обичам снимки.  Heart Eyes
Тази ми е любима  Heart Eyes
но тази е уникална Hug
И докато се борех да оприлича Бобо на някого, открих на кого прилича На тъщата Grinning
Детство мое ...  Laughing

Весе, че ти от Емо не можеш да се снимаш с красивия мъж. Или поне не, когато не плаче с пълно гърло. Wink




# 77
  • Мнения: 502
Последно новини от нашата Ники, тя е в много добро настроение, малко й скучно /нищо че са трички вече в стаята/ , но в събота ще се прибере в къщи за малко.
Бебека е добре, не стои мирна и понякога доста я подритва.
Ники, каза да ви предам много поздрави, и че утре, ако има интернет като се прибере ще пише Peace.

Новини има и от Сладка мама, но тя няма интернет и не може да пише.
Днес за първи път е нахранила малката Дари с шише.Изяла е 20гр и тежи 2 040кг.Браво на Дари и все така да папка и пълнее Hug

Аз днес бях на тържество в градината на кръщелницата ми по случай 8 Март, беше забавно и интересно.После я водих на сладкарница и за подаръци - тя беше много щастлива и аз покрай нея.

Хубаво изкарване на празника утре момичета  bouquet.Да сте  все така силни и борбени!

# 78
  • Мнения: 1 409
Весе,Божидар е един страхотен бонбон.Направо ми идва да хвана и да го изям  Heart Eyes А и тъща му изглежда много добре.Пу-пу да не са и уруки.Ритка,просто грееш  Hug Като си тръгнала на обиколка  на прекрасните ни мъже,що не взимиш да минеш и през нас  Wink
Днес съм значително по-добре и по този повод направихме една шопинг терапия в Джъмбо и сега вече съм на шест.
Браво на Дари,да расте все така и скоро да си отива при мама в къщи.
Ники,чакаме те утре,дано да имаш интернет.Аз от два дни се каня да и звъня,обаче все мога следобяд пък не знам дали не спинка и затова разчитам на вашата информация

# 79
  • Мнения: 651
Весе, страхотен щурчо! И какъв мъдър поглед има. Много, много е сладък. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А ритуала с хващането на шарената торбичка какъв е? Wink
шарената торбичка е всъщност кърпа, обаче забравих каква му беше идеята на ритуала, освен да изглеждам идиотски  Laughing. Толкова бях ошашавена тъкмо като се прибрахме от родилния дом, че много неща не си ги спомням.
Благодаря на всички за комплиментите  bowuu.
Рончо, мен ме ползват за обслужващ персонал и не съм достатъчно представителна за снимки  Wink. А снимката, която си нарекла "уникална" хич не е, тя е "обичайна"  Laughing.
"Тъщата" е много сладка, само дето такъв бюст е направила, че детето ми изглежда с главичка като точица в прегръдките й Mr. Green.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 098
Пу пу пу, да не ми урочасате мъжката рожба.  Naughty
Голпм кеф е да си сред малчовците, така ти пълнят душата.
Имам чувство че като родя ще съм малко зличка и няма да давам на никой
да ми пипа детето. Направо и се чудя на Весела как не ревнува, аз нали
съм си ревниво чудовище та и от бабите ще си го ревнувам детето.
Берни, само кажи че си на линия и в готовност и идвам да го мачкам
и папкам малкия хубавец. Сега на ред са мъжките, ама после почвам и женските. Mr. Green
Ламке и ти се пази че ... ще си ми и близо на всичкото отгоре, само да ми дойдете.  smile3508
А относно гръдната ми обиколка, много моля ...  Crossing Arms тя главата на Божидар си е малка,
не че гърдите ми скоро няма да надминат и размера на главата на любимия.  Laughing

# 81
  • Мнения: 1 409
Ритка,не си само ти.Аз до скоро изпадах в ужас като някой се доближи да Марти,дори и бабите.Сега вече се опитвам да се боря с тази ми лудост и се справям успешно,даже утре за сефте ще го оставим на мама за няколко часа.Аз съм на линия винаги,когато искаш да мачкаш само казваш. Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 1 098
Миличка, за теб е по- разбираемо отколкото при мен, аз още не съм родила. Ама не ми се мисли после
какво ще е.  Heart Eyes
Ще го мачкам малкия , само да ми помине лошото. Днес като ме почна едно главоболие и няма минаване, пих
един Парацетамол, но само леко облекчи. В допълнение повърнах два пъти така ми се отрази главобола...
един път папуто, после сокчета стомашни. Извинете за образното описание, но се чудя какво ми стана
изведнъж. А до скоро я успокоявах Светланката че ще и минат неразположенията съвсем скоро. Ама като
гледам как почнах пети месец, на първата седмица и повръщане. Дано е само временно неразположение.

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Честит празник мили момичета  Heart Eyes / да ме прощават Емо и 777 Mr. Green/
В този светъл празник ви желая най-силната обич, да сте винаги желани и обичани. Heart Eyes Всяко едно сърце да бъде стоплено от детска усмивка и всяка една от вас да бъде обгърната от едни малки ръчичи Heart Eyes
Обичам ви много...весело изкарване на празника Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 686
Здравейте! - Много хубав месец е МАРТ (празници, празници, празници... Като сме безделници, поне не сме без празници Heart Eyes)
Честит 8-ми март мили момичета! Пожелавам на всяка от вас ДА СЕ СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ И! Бъдете здрави, усмихнати и много щастливи!
Рита, само да ти кажа, че и аз така започнах 5-ти месец. Няколко пъти (5-6) се карах на тоалетната чиния. Почти колкото и през първото тримесечие.
 Hug на всички и ПРИЯТЕН ДЕН!

# 85
  • Мнения: 515
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ МИЛИ МОМИЧЕТА

и няма какво друго да добавя към пожеланието на Херка
Честит празник мили момичета  Heart Eyes / да ме прощават Емо и 777 Mr. Green/
В този светъл празник ви желая най-силната обич, да сте винаги желани и обичани. Heart Eyes Всяко едно сърце да бъде стоплено от детска усмивка и всяка една от вас да бъде обгърната от едни малки ръчичи Heart Eyes
Обичам ви много...весело изкарване на празника Heart Eyes
Peace

# 86
  • Мнения: 366
Честит празник! Бъдете здрави, обичани и раздаващи обич!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 098
Честит мамешки празник мили мои.
Да ви затрупат днес с много усмивки
и положителни емоции.
Бъдете много здрави и безумно 
щастливи.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честит празник на прекрасните жени и майки!
Бъдете здрави, раздавайте обич и грижи на всички около вас, за да бъде светът по-хубав!

(Относно бабите - дръжте си децата настрани, докато бабите свикнат, че се справяте, че иначе се месят много лошо)

# 89
  • Мнения: 651
Честит празник, мили мои момичета! Нека любовта и уважението, които получаваме на този празник да се превърнат в част от ежедневието ни.  bouquet
Херко, страхотно пожелание  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт