Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора

Смолян

Мили мамачета,
имам приятелка която сега е бременна във 2 месец и казва че усеща бебето да шава,на мен ми се струва малко рано за да усеща такива движения.Аз усетих моя бебок  3-ти навършен месец,но усещах само леки гъделичкания, а тя казва че се върти. Та въпросът ми е вие кога за пръв път усетихте движенията на вашите бебчета?
Цитирай

Чак към 5 - ти месец
Цитирай

според мен си внушава твойта приятелка newsm78,аз го усетих в 4 месец
Цитирай

UK, Harlow/София

според мен си внушава твойта приятелка
Very Happy Very Happy Very HappyСъс сигурност.Доста жени бъркат газовете с движенията на бебетата.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

И аз при навършен трети, но ми беше първо бебе. Чула съм обаче, че при следваща бременност може да се усети по-рано, защото майката вече е изпитала чувството и знае как да го различи. Твойта приятелка, обаче може би просто има газове  35   bouquet
Цитирай

Sf

Според мен тя си внушава, не мисля, че е възможно във 2-ри месец да го усеща "да се върти"  . Shocked
Усетих бебка за първи път в 16г.с.
Цитирай

София

Усетих бебоци в началото на 5-тия.
Цитирай

gatorland

Абе и аз втория път го усетих по-рано от първото, ама чак пък във втория месец newsm78, едва ли е бебето Mr. Green.
Цитирай

Германия

Вьв втория месец бебчето е още толкова малко и има толкова много място, вероятно е усетила нещо друго...  Wink или има паранормални способности...  Wink
Цитирай

София

Ами не знам какво да ти кажа, но и двете бебета усетих много рано. Първото някъде в 15 г.с. второто в 12г.с.
Цитирай
И аз мисля че е внушение,аз го усетих в 20г.с. за първо дете за второ казват че се усеща около месец по рано.
Цитирай

Шумен

в 4-ти месец
Цитирай

Старата столица

Чак да се върти...и то във втори месец... Thinking Позаблудила се е лекичко й кажи.
Цитирай

Сливен

Едва ли през 2-ия месец от бременността може да усети бебчето.
Аз го почувствах за първи път през 18-19 седмица - първата бременност и 16-17 - втората.
Цитирай

В началото на пети месец
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора