Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Здравейте.Преди 40 дни родих секцио.При полов контакт усещам болка.Не мога да разбера защо ме боли при положение ,че не съм раждала нормално.Случвало ли се е на някоя от вас и на какво може да се дължи?
Цитирай

Sofia

ако е болка във влагалището се дължи на изсушаването му по време на бременността, средата в него е друга  Peace по принцип е естествено, но може да идеш на един вагинален, който по принцип трябва да се направи след 40 ден и там ще ти кажат - може да послагаш и свещички, ако има някоя гъба или друго, но всичко това е в рамките на нормалното, не се притеснявай  Smile
Цитирай

Мерси за бързия отговор.Другата седмица мисля да ида до гинеколога си за всеки случай!
Цитирай

Враца

И при мене беше така.. след няколко "пъти" ще отмине.. Дайте си повече време за любовна игра.
А прегледа за който казва kukupipi е задължитлен.. за да видят дали добре зараства и т.н
Цитирай

София

И при мен беше така, но само в началото. Мисля, че се дължеше на сухота.
« Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 19:01 от passion »
Цитирай
И аз бях секцио. За жалост доста ми се беше променила средата на влагалището - мислех че е нормално. В последствие обаче се оказа че имам някаква анаеробна инфекция  Confused което се случвало сравнително често според моята гинеколожка - та се наложи и лечение. Непременно отиди на преглед  Peace
Цитирай

Раждах със секцио и мога да кажа че ме болеше не само първият път, но и сега продължава, и то почти всеки път нещо ми има (тук ме боли, там ми придърпва, абе отврат)  Sad Ходих на преглед на 40-тия ден и сега преди седмица пак, всичко си е супер, ама аз не ги усещам така нещата, секса при мен вече няма нищо общо с този преди да родя...
Надявам се при теб нещата да отминат  Hug
Цитирай

Варна

Цитат
Раждах със секцио и мога да кажа че ме болеше не само първият път, но и сега продължава, и то почти всеки път нещо ми има (тук ме боли, там ми придърпва, абе отврат)   Ходих на преглед на 40-тия ден и сега преди седмица пак, всичко си е супер, ама аз не ги усещам така нещата, секса при мен вече няма нищо общо с този преди да родя...
Надявам се при теб нещата да отминат   

СЪщОТО  е и при мен!
Цитирай

Sofia

И аз раждах секцио.За щастие нямам никакви оплаквания.Правих секс 2 седмици след операцията и беше без проблем.Консултирай се с лекар.
Цитирай

София

При мен беше така също. Първите месеци изобщо нямах желание за секс по тази причина. Това усещане премина едва седмица преди да ми дойде менструацията (малката навърши 4 месеца). Сега вече нямам никакви проблеми.
Цитирай

На мен лично не ми се е случвало и не съм усещала никаква болка дори и първият път след секциото.
Цитирай

На мен лично не ми се е случвало и не съм усещала никаква болка дори и първият път след секциото.

Peace
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

При всеки е различно. Мисля, че след 2-3 пъти всичко ще си дойде на мястото Wink
Цитирай
Здравейте.Преди 40 дни родих секцио.При полов контакт усещам болка.Не мога да разбера защо ме боли при положение ,че не съм раждала нормално.Случвало ли се е на някоя от вас и на какво може да се дължи?

Според мен трябва да потърсиш специализирана помощ тъй като това не звучи добре. Аз също родих секцио и не помня да съ имала някакви проблеми след това.
Цитирай

София

Аз не усещам абсолютно никаква разлика.

По-добре иди на лекар за всеки случай.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора