Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 март 2008, 19:26 ч.

Bugaboo Cameleon или Jane Slalom

• 3 580
  • 4
  •   1
Отговори
  • on the second floor
Предстои ни купуването на количка.Изчетох всичко за Bugaboo-то и ми демонстрираха възможностите й в магазина.До вчера бях категорична,че искам Bogaboo.Таткото харесва Jane Slalom.Разгледах я в Premaman и също ми хареса.Разликата в цената на двете колички не е определяща.Ще вземем тази,която аз преценя.Затова моля за вашата помощ.Нека мамите,които имат наблюдения в/у двата модела изкажат мнение.
Благодаря предварително!!!

# 1
Ами това са доста различни колички  Rolling Eyes Мен лично от двете Слалома ми харесва повече. Според мен коша е по-конфортен за бебето. Особено летния. По-проходима е и предполагам, че вози по-меко по нашите калдаръми.
Бугабууто не ме кефи особено първо, като визия. Казват, че е много лека и маневрена и май това й е основното преимущество. Според мен това е количка за хубав терен, за да не друса много. Пък и на мен колички с такива колела - доста голями задни и много по-малки предни, винаги са ми напомняли на инвалидна количка  Rolling Eyes Просто такава ми е асоциацията  Rolling Eyes

# 2
  • UK
Аз съм за Bugaboo ! Лека и маневрена, и относително лесно се сгъва за кола.  Имам много познати и приятели , които са с нея и са много доволни. Аз ще си взема или Chameleon ili BEE.  ВЕЕ ми харесва малко повече ( тук в Лондон всяка 2-ра маика е с Chameleon) а и е по-нова и по-лека!

# 3
Аз съм за Bugaboo. Супер количка и аз я гледах в магазина във Варна! Според мен не може да има сравнение между двете колички ! Наистина изглежда много добре.

# 4
  • Швейцария
Bugaboo Cameleon, разбира се! Предимството пред BEE е, че на тази могат да се сменят задните колела със зимни. Проходима е при всякакви терени, не само градски.

А иначе, за мен лично, Jane Slalom има прекалено много железа. Bugaboo е изчистен модел, затова може би има много майки, дето не я харесват, но те само ако я имат за 1 ден, ей така пробно и могат да я сравнят, направо ще се "родят" с Бугабуто. Peace

Хехе, аз съм фен на Bugaboo, разбира се, затова съм толкова пристрастна.  Blush Ама, верно, много пари струва  ooooh!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт