използвате ли течен прах за пране?

  • 153 434
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Все по често чувам че са в пъти по добри от прахообразние! Ползвали ли сте и какви са ви впечатленията! За сега се интересувам конкретно от Персил сензитив -за бебе?

# 1
  • Мнения: 472
Аз от няколко месеца ползвам течен прах за пране, но Ариел. Много съм доволна и за сега няма шанс да ползвам друг. Изпира страхотно, аромата е невероятен и е много икономичен  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 6 264
Ползвам отдавна - за черни дрехи, за вълнени дрехи.

За бебешките неща ползвам от самото начало течен Сано за бебета, но сега взех течен Ариел сензитив.

По принцип мисля, че течните са по-добри, защото се разтварят по-лесно и не оставят следи на дрехите, особено на по-тъмните.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 381
Едно въпросче и от мен. Пералните ви имат ли преградка за праха навътре, та като го сипете, да тече чак след като затворите капака с 3-те отделения? Дали се изразих ясно?  newsm78 Пералните Уърпул имат, вероятно и други марки. Моята пералня обаче няма такова и засега не съм ползвала течен прах...

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
От години пера само с течен прах!Сега купувам Персил но не детски и пера и на детето дрехите с него/няма проблем/

# 5
  • Мнения: 2 531
 моята пералня няма такова отделение, но когато съм прала деликатни / вълнени с течен препарат / забравих да уточня че не ме интересуват тези препарати / го слагам когато започне да тече водата, на лееко отворено отделение!

# 6
  • Мнения: 6 713
Аз пера само с такъв от доста време - на Ариел, много съм доволна Peace

# 7
  • Мнения: 256
О, аз също си взех наскоро Персилчето, страхотен е, много съм доволна. Дори имам чувството, че и омекотител не ми е необходим. Доста по-висока е цената от прахообразните препарати, но според мен си заслужава.  Wink

# 8
  • Мнения: 4 447
Не съм чувала за такъв прах. Ще следя темата. Ако е хубав и аз ще си купя.  Peace

# 9
  • Мнения: 11 003
Отскоро пера с течен Сано Максима и съм много доволна. Вече го предпочитам пред прахообразните перилни препарати.  Peace

# 10
  • Мнения: 674
И аз така чувам/чета, затова като свърша стария, ще пробвам такъв! Peace

# 11
  • Мнения: 156
Аз перях с него в началото, но повръщаните лигавници пак си миришеха на повръщано. Перях ги на 40 - 60 градуса. После пробвах на 95 градуса - вече миришеха по-слабо. Но сега съм на Ариел и мисля, че съм по-доволно от него. newsm32

# 12
  • Мнения: 27 524
Използвам. По-добри са, да, особено в съчетание с таблетките с омекотител и махане на петната с предпране   Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не редовно но съм ползвала  Персил и останах много доволна.Мисля, че дори към прахът имаше една джаджа дето наливаш вътре и я слагаш направо при прането (вътре в пералнята) а не в отделенията за пране Peace

# 14
  • Мнения: 4 292
Използвала съм Персил, бях много доволна. Сега мисля да пробвам и Ариел.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт