Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Монтана

По държам температура 37,2 смятате ли че е нормално защото много се притеснявам .
Бременността ми е още съвсем в началото.
Цитирай

Vancouver

До края на третият месец имах температура около 37.5 и моята лекарка ми каза, че е нормално. Опасно е ако се вдигне над 38.5 , 39.0 и се задържи .

Може да се пие парацетамол за сваляне, в никакъв случай аналгин  но пак се консултирай с твоят лекар.
Цитирай

Спокойно,тази Т е съвсем нормална за началото на бременноста! PeaceДори е показател,че си бременна! Smile
Цитирай

София

В начална бременност и аз поддържах такава темп - 37.1 - 37.2
Ако се притесняваш консултирай се с гинеколога.
Цитирай

при семейството ми

Спокойно,тази Т е съвсем нормална за началото на бременноста! PeaceДори е показател,че си бременна! Smile
За сега просто спри да я мериш LoveА за свалянето пробвай с три чаши студена вода.Нали не те боли гарлото?Не пии хапчета по възможност,независимо какви-аз първо пробвах с бабините работи!И успявах.....Горе главата! Very Happy
Цитирай

Montréal

Аз съм също в началото на бременноста си и вдигнах Т,но беше вирусно.Взех веднъж парацетамол и за щастие после не съм вдигала Т.
Цитирай

Монтана

Благодаря Ви за успокоението. Определено нищо не ме боли. Между другото точно от тази температура се усъмних първоначално че съм бременна тъй като е имах и при първата бременност но тогава не си обръщах достатъчно внимание а и имах малко проблеми и си мислех че  е от тях.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.