Посъветвайте ме бързо!

  • 972
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Ето как сме:
От събота Симона е с Т - 38.0 Нищо не съм давала, защото се понижава и над 38 не е минавала. Във вторник - с 37.4  бяхме при лекарката за преглед. Тя ни каза че не е от уши, гърло и гърдичките и слуша. Според нея до четвъртък ще мине от самосебе си. Да! но днес пак сме с 37.5, Симона е отпаднала, хапва обаче. Смятам да я заведа пак на преглед, но освен при нашта искам и другаде. Притеснявам се да не ни каже пак: До неделя ще мине. И да си стоим така с Т, кой знае колко.

Посъветвайте ме къде да отидем на преглед, добри лекари и да приемат и без направление.
Примерно в Александровска може ли?

# 1
  • Мнения: 3 164
Аз мисля,че ако наистина няма други оплаквания детето,то при такава Т нищо не можеш да предприемеш-но да седиш със скръстени ръце също не е препоръчително-Т е признак,че в организма има някакъв възпалителен процес и за това според мен е добре да й се вземе кръв за пълна кръвна к-на и сутрешна урина(не е задължително да е стерилна)-все пак от събота до днес са 6 дни,не са малко.Дано да няма нищо сериозно и успех!

# 2
  • Мнения: 3 164
Също така бих ти препоръчала един много добър педиатър-д-р Бичовски-той прави и домашни посещения ,така че не е нужно вие да ходите-ако искаш пиши ми на лични да ти дам координатите и тарифата му.

# 3
  • Мнения: 3 251
Виолета,като гледам лентичката в подписа ти ,сте на годинка.Как сте със зъбките?Може да й никнат зъбки на твоята принцеса и междувременно при понижаване на имунитета да си е "хванала"нещо вирусно...Но най-добре си я заведи и на друг лекар,за да чуеш и второ и ако е нужно и трето мнение даже!Дано всичко си е наред при детенце и да са безпочвени притесненията ти!

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Поне витамини някакви да вземате, Яни даже и при хрема нашата педиатърка му изписва вит.С профилактично за повишаване на имунната система. Не е хубаво, че поддържа толкова време Т, дори и ниска, наистина организма може и сам да се пребори, но все пак се изтощава, затова ти е и отпаднало детенцето.
Педиатърът на сестра ми е добър, в Торакс - д-р Фандъков, но не знам как са му смените и колко беше таксата за преглед, може по телефона да ти дадат информация.
Дано се оправите бързо!

Общи условия

Активация на акаунт