Каква спирала?

  • 60 433
  • 757
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Моля за съвет трябва ми нова спирала имам нужда и от обем и от дължина,искам и да не сплъстява.....някой може ли да ме насочи?Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 460
Това със спиралите е толкова индивидуално.Много зависи от миглите на човека и така че една спирала може да е хубава за един човек за друг да не е. Но ще следя темата. В момента съм с една много хвалена на Римел за обем и никак не съм доволна. Дали че беше стара и разредена в магазина, защото в пърчите дни стоеше добре, а след това ми сплъстява миглите и на всичкото отгоре и на топчета на самата мигла ми стои. Cry

# 2
  • Мнения: 2 407
Лореал Телескопик.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 926

 Peace
Много съм доволна от резултата.

# 4
  • Мнения: X
Ако искаш,можеш да пробваш на Мейбълин Lash define, тя е за удъжаване и поне при мен не слепва миглите Peace

# 5
  • Мнения: 2 829
на ланком-хипноуз Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 7 753

 Peace
Много съм доволна от резултата.

И аз съм доволна от тази спирала.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 312
Доволна съм от ЛОРЕАЛ-ТЕЛЕСКОПИК

# 8
  • Мнения: 27 524
Аз съм с Архитекта на Лореал и съм много доволна, но аз държа на обема, след това на дължината, а спирала, която разделя миглите и ми ги прави като карфици не харесвам  Laughing

# 9
  • Мнения: 63
Aз съм най-доволна от Мейбълийн на Максфактор.2год.я позлвам вече,миглите ми са със страхотен обем,не се слкепват и правят очите ми невероятно изразителни Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Aз съм най-доволна от Мейбълийн на Максфактор.2год.я позлвам вече,миглите ми са със страхотен обем,не се слкепват и правят очите ми невероятно изразителни Simple Smile

 newsm78

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Aз съм най-доволна от Мейбълийн на Максфактор.2год.я позлвам вече,миглите ми са със страхотен обем,не се слкепват и правят очите ми невероятно изразителни Simple Smile

Не разбрах от коя спирала си доволна - от някоя на Мейбълин или от някоя на Максфактор?

# 12
  • Мнения: 1 885
Най-доволна съм от Магна Скопик на Ести Лаудер.

Иначе Мастърпийса на Максфактор също ми харесваше, но много бързо изсъват.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Aз съм най-доволна от Мейбълийн на Максфактор.2год.я позлвам вече,миглите ми са със страхотен обем,не се слкепват и правят очите ми невероятно изразителни Simple Smile

Не разбрах от коя спирала си доволна - от някоя на Мейбълин или от някоя на Максфактор?

 Crazy
И аз съм доволна от Лореал Телескопик. До онзи ден ползвах първата телескопик /жълтата опаковка/. Вчера си взех Telescopic Clean Definition /бяла опаковка/, днес се намацах и сега пърхам с мигли  newsm03

# 14
  • Мнения: 3 641
Телескпик наистина не слпва и извива много, но ако искаш обем по-добрият вариант е Лаш Архитект пак на Лореал Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт