Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

СОФИЯ

Здравейте, най-напред Честита Баба Марта! Имам въпрос- някой поръчвал ли си е от хороскопите на Алена. От една страна малко ми се струва странно да ти отговарят по пощата и да "предсказват" бъдещето ти от далеч, но от друга голяма реклама им правят newsm12 newsm12 newsm12Rolling Eyes Питам се струва ли си да си дам парите?!  newsm78 Ако някой нещо е поръчвал, моля да сподели впечатления. Благодаря предварително.  newsm12
Цитирай

Абсурдистан

Темата ти да не би да е повлияна от днешния епизод на Горещо. Днес си беше чиста реклама. Даже по едно време множко ми дойде.
Цитирай

Пари за хороскоп???  Shocked
  По-добре си купи банани.
Цитирай

Pyce

Темата ти да не би да е повлияна от днешния епизод на Горещо. Днес си беше чиста реклама. Даже по едно време множко ми дойде.
Е,то по тази логика всички,които се показват по телевизията в такива предавания особено си правят реклама.

На мен ми хареса предаването,Алена също.Поне е доказан астролог и знаеш за какво ще си дадеш парите.
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Пари за хороскоп???  Shocked
  По-добре си купи банани.
Доста банани ще може да си купи  Cool
Всъщтост някой зане ли коло струва такова "удоволствие" т.е. направата но хороскоп от професионалист  Crazy
(стана ми любопитно просто  Whistling)
Цитирай

София

Много ми е антипатична тази жена, въпреки цялото й изтъкване колко е добра и единствена, не бих  си поръчала хороскоп при нея. Иначе знам, че струва 2000 лева.
Цитирай

По принцип други астролози могат да ти направят хороскоп за 100-200лв, но при тази Алена наистина е 2000лв  Shocked Е, не знам има ли по-голяма глупост за която можеш да си дадеш парите. Алена винаги ми е била крайно противна.
Цитирай

По принцип при Алена не бих отишла  Stop Има  много по-добри астролози.
Цитирай

Доказан астролог?!  Shocked Кое й е доказаното?  Thinking
Цитирай

sf

снощи Алена каза,че 2000лв струва фирмения хороскоп, а персоналния е доста по-малко,но не спомена сума.
къде ще си поръчаш,как по-точно?
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

По принцип други астролози могат да ти направят хороскоп за 100-200лв, но при тази Алена наистина е 2000лв  Shocked Е, не знам има ли по-голяма глупост за която можеш да си дадеш парите. Алена винаги ми е била крайно противна.
2000 лв.  Shocked лелеееееее помислих си че горния пост е грешка или шега  ooooh!

Хъм ще ми е интересно някой ако сподели мнение/впечатление  поръчал си такъв персонален хороскоп  newsm78 Very Happy
Цитирай

снощи Алена каза,че 2000лв струва фирмения хороскоп, а персоналния е доста по-малко,но не спомена сума.
къде ще си поръчаш,как по-точно?

Да, по-малко е - 1200лв  Crazy За "пълен астрологично кармичен хороскоп" Ето тук намерих ценоразписа й http://www.karm-krag.bol.bg/contents/Karm_krug-uslugi.pdf
Цитирай

sf

ето тук има услуги и цени.

http://www.karm-krag.bol.bg/

пълен номерологичен е 180лв/
Цитирай

Sofia

Живей си живота и не им пълни гушите за глупости!
Цитирай

Заклевам се, че не желая да знам бъдещето си. Всички един ден ни чака гроба. То хороскопа, разбира се не е това. Хороскопа е залъгалка. Цуцла. Забавление.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора