Кои акумулаторни/елекрически колички бихте ми препоръчали и от каква възраст

  • 4 932
  • 13
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 675
Не знам изобщо какво да гледам при избора. От каква възраст се препоръчват - за момченце на годинка дали ще са подходящи или по-точни кои стават за тази възраст? Моля, споделете вашето мнение и опит.
Предварително ви благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 570
Ние купихме акумулаторно бъги на Бием, но Наси беше на 3 год. Доволна съм, взехме го от Хиполенд. Все ми се струва, че на 1 год са малки.

# 2
# 3
  • Мнения: 5 026
Имаме акумулаторна кола, но още не може да я кара-на 2 години е. Предполагам над 3 вече ще може.

# 4
  • Мнения: 270
Това е нашия автомобил,Има дистанционно и ми е супер удобно,понеже хлапето не иска да стои в количка.Беше на 1.2г.

# 5
  • Мнения: 2 232
Някой знае ли откъде можем да купим само акумолатор за такъв тип кола/мотор?
Имаме наследство от племеника ми, но акумолатора незнайно къде е изчезнал и няма как да го караме, та търсим нов

# 6
  • София
  • Мнения: 718
Записвам се и аз да следя темата. Мисля за Ники да купим, но да е с дистанционно, за да мовем да го управляваме ние.
Някой знае ли откъде можем да купим само акумолатор за такъв тип кола/мотор?
Имаме наследство от племеника ми, но акумолатора незнайно къде е изчезнал и няма как да го караме, та търсим нов
Акумулатори продават в Илиенци - магазинът е голям и продават в него само коли, мотори и др.акумулаторни играчки. Намира се точно до мол-а. Мисля че струваше 8 лв миналата година.

# 7
  • Мнения: 3 926
Само споделям - аз лично предпочитам кола за избутване с крачета. Така се измаря тя, а не аз, докато тичам след нея Wink Като знам какво ми коства излизане с колело ooooh! изобщо не ми се мисли за акумулаторна кола Wink
иначе моята дъщеря караше малък акумулаторен мотор на годинка. А на две вече и джип - не едно от съседските деца.
Но наистина до ден днешен една Спейс кар на Чиполино ни е фаворитът сред играчките Peace

# 8
  • Мнения: 2 232
 hrisito -Благодаря ти, ще отидем да потърсим на Илиенци в такъв случай. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 706
а някой има ли този скутер?много ми е харесал,но искам да знам колко държи акумулатора и до колко години реално ще може да го кара?
http://www.kasidabg.com/peg-perego-vespa-gt-cpath-182.html

# 10
  • Мнения: 2 161
Дъщеря ми има акумулаторен мотор от четири годишна.Наистина,много е голям и тежък и определено има нужда от помощ.Самият мотор издържа до 70 килограма и може дълго време да се използва.Има си багажник,радио,дори място за касета.При много интензивно използване зареждам на 2 дена.

# 11
  • Мнения: 3 376
 iveta76 от къде го взехте вашия,много ми хареса. Peace


Има ли го някъде в нета?

# 12
  • Мнения: 389
iveta76 от къде го взехте вашия,много ми хареса. Peace


Има ли го някъде в нета?


Виждала съм такава в МОЛ-а в Търново, в м-н Хиполенд!

# 13
  • Мнения: 3 376
Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт