Питате ли се как да имам желания пол дете!

  • 5 669
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 212
Само да кажа 4е пола го определя мъжа, така 4е на вас остават илюзиите, пък на него техни4еската 4аст.  Mr. Green Аз първото го преска4ам, ама май и второто, 4е днес ми дойде  Crossing Arms Twisted Evil Можете да ми викате Светицата. Не пия(днес), не пуша, сега отказвам и третото и....айде политам у Рая  icanfly

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Можете да ми викате Светицата.....
Мечтай си Mr. Green

# 32
  • Мнения: 178
Едно мъжко вече си имам/на12г./ #Sniper По принцип ми се иска второто да е момиченце,но и пак да е момче-няма да се откажа/тъй и тъй вече имам опит/.  HugМоля се само дано стане ,че нещо май ..... smile3518

# 33
Имам момченце на 3г и сега мисля,че ако е рекъл Господ е ред на момиченце, но  ... каквото ми е приготвил Дядо Коледа.. Преди исках много момиченце, но сега претенции нямам само да е живо и здраво!

# 34
  • Мнения: 505
и аз правих какви ли не изчисления..мерих темпаратура и кво ли още не ..но ей ме на две момичета..да са ми живи и здрави...

# 35
  • Мнения: 2 120
Като се замисля и момченце става.
Вече ми се изпариха претенциите и нервите разбира се.

# 36
  • Мнения: 5 313
За мен няма никакво значение пола на бебето.
Искам само да си имам бебе.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 87
няма никакво значение какво е детенцето стига да е живо и здраво аз имам син на 7 г.и когато ми казаха че в коремчето е момиченце много се кефих а пък кото се роди пак момче да не би да ми е лошо  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 2 345
Ами да, имам предпочитания за близнаци. Еднояйчни. И понеже те, доколкото знам няма как да са разнополови, значи по-добре да са момчета. Ако не - момичета. Ако и това не - момиче и момче.

Ако е едно, по-добре момиченце /не ме питайте каква е логиката, ако са две да са момчета, а кое е едно да е момиченце, не мога да обясня/. Ако не - момченце.

В краен случай, искам тризнаци. В следната конфигурация - две момчета, едно момиче. Ако не - две момичета и едно момче. Ако ли не в каквато и да е конфигурация, но по-добре три момчета. Но и три момичета няма да върна.

Ох, няма ли най-после да идва това бебе, че ако не аз, то главата ми взе да ражда. За съжаление, само глупости. Laughing

# 39
  • Мнения: 1 765
Аз искам бебе, независимо какво е, но мъжо си има претенции за момченце....та ще го правим да е момче, пък накрая каквото Господ е рекъл...живичо и здраво... Blush Praynig

# 40
искам да забременея с момче!

# 41
# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Питам се да.искам stork-boyНо каквото господ е отредил.

Общи условия

Активация на акаунт