Слънце, мимози и приказки по италиански - Част 78

  • 22 894
  • 257
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 359
Милих аз не ям много плодове на ден(5-6 портокала,3 ябълки,2 круши,половин ананас).Но мисля,че като сицилианските портокали никъде няма.миналата година един клиент ни беше изпратил 1 каса с карчьофи,1 каса с портокали и една каса с ПОРТОКАЛИ.Тези последните бяха нещо ечеционале.Абе какъв беше този сорт незнам,но тук никъде не съм ги засичала.С някакво "дупенце"(така ми казаха),че ако думата беше по различна,бих ти описала подробно колко сладки бяха.
Много кофти време тук при нас.

# 46
  • Мнения: 764
Миликс,промяната се вижда,продължавай Peace
Ов4ева,как ще я караш без портокалки???
И ние с Киара си говорим на български у нас,пред италианци оба4е,не.Така или ина4е тати се прибира ве4ер и си имаме достатъ4но време,говори думи4ки и изре4ения без глагол и на 2та езика разбира идеално.В момента е малко мешана скара,но с времето ще диференцира по-добре.
Ваксината е от 12 до 26 години и тука май сме я попрехвърлили вси4ки Wink
По въпроса за желязото оба4е,никак не е верно,4е се изхвърля само Naughty.Напротив при предозиране се натрупва в определени органи,като ги уврежда.Заболяването се нари4а сидероза.
http://www.emocromatosi.it/articoli/classificazione.htm

# 47
  • Мнения: 5 475
Ехооо, все не остава време да надникна какво правите, добре че не сте изписали много. Wink Hug

Тук времето яко се развали и тъкмо се прибрах мокра до уши от работа. Twisted Evil
Вали направо из ведро.
 #Crazy
Утре заминавам за поредната ни фиера във Верона.
За който се интересува ето сайта й.

http://www.samoter.com/

Много  целувки от мен на малки и големи!  bouquet

Отсега се възползвам от възможността да поздравява всички с 8 ми март! Hug
Да сте здрави, щастливи и много обичани!!

  bouquet


# 48
  • Мнения: 2 379
Оле, вика човека фалшиви са.Оле викам аз ,как така,току що ги дръпнах от банкомата.Та от дума на дума се разбра,че на първата банкарела човека дето уж нямал дребни ,ги е сменил с фалшиви.
Confused
Ей сега очаквам да ми приложат и на "Свети Седмочисленици". ooooh!

# 49
  • Мнения: 6 167
Ов4ева, много гадно.  Confused Но не мисля, че си могла да предвидиш такава тъпотия.


Миликс, поздравления за резултата! bouquet

# 50
  • Мнения: 750
Ей най-накрая и аз да се вредя да се разпиша PartyТоя моя терорист не ме оставя да дишам тези дни.От зъби ли е от какво е,но е много превъзбуден Crazy
Ве4е си имаме 4етири зъб4ета.
За езика  и ние си говорим на български Peace
И тук е  лошо времето.Следобед излизахме на разходка и щеше да ни издуха вятъра Shocked
Сонитка аз брашна не слагам никакви във минестрата Naughty.Само месо,с.л пармезан,и една зехтин.По някога заменям месото с формаджо Peace
Миликс много сте хубави и определено се вижда,4е си отслабнала Peace.БРАВА smile3501
Ов4ева големи тарикати по вашия край бе ooooh!
Гери Hug приятен път

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 23:15 от nik77

# 51
# 52
  • Мнения: 3 425
Уффа, най-накрая  Mr. Green Голяма борбЪ с тоз форум в таз прекрасна утрин,но засега май аз печеля  bowuu





Почерпете се мили дами за мое здраве  party023  newsm18  ura

# 53
# 54
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Чести рожден ден, Кала!
Да си здрава и все засмяна!


# 55
  • Мнения: 750
4естит рожден ден Кала да си жива и здрава и много щастлива  bouquet

# 56
  • Мнения: 224
Честит рожден ден и от мен Кала с пожелание за много здраве ,щастие и късмет в живота!!!

# 57
  • Мнения: 1 100
Кал4еееее, 4естит Рожден Ден, наборе Hug Здраве, Щастие, усмивки, много късмет и сбъднати ме4ти, прекрасни моменти с оби4аните хора  Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  ura  party023 newsm51 Хубав празник




............................................


П.П. Бай дЪ уей: не разбрах госпожа Ов4ева направила ли е веднага денун4а при карабинерите?! във връзка с в4ераШната слу4ка, ъф корс...

# 58
  • Мнения: 3 425
Благодаря банда  Hug  Heart Eyes Дано всички пожелания се сбъднат и се върнат и при вас  Heart Eyes Пожелавам си и да ме слушате  Laughing

Много е хубаво да имаш рожден ден  Crazy

Ние досега бяхме в Ипперкооп,защото тук времето е ужасно,обаче не ми се искаше да си стоим вкъщи и затова един лек шопинг ни разтовари  Crazy

Дюн, май не се е занимавала с такива неща г-жа Овчева  newsm78

 

# 59
  • Мнения: 3 388
Kala, честит рожден ден! Бъди здрава и обичана   bouquet  

А това е от мен - по повод малкия празник на един голям човек  Sunglasses  хубавото ми момченце Сами навършва днес 6 месеца !

 

Общи условия

Активация на акаунт