диагноза мисед аборт

  • 47 916
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 371
Нямаш ли възможност да отидеш по-скоро на преглед?
Аз преживях същото миналата пролет и имам спомен, че доктора ми каза че по-бързо трябва да ме почистят.
На мен д-р Мазнейкова ми го потвърди, нямаше свободен час, но ако се свържеш директно с нея и кажеш какъв е проблема може и да те приеме.
Стискам палци все пак да е грешна диагноза!

# 31
  • Мнения: 23
И аз мисля че трябва да не се чака до петък. Аз преживях същото на 19022008 г. в Майчин дом. Д-р Вили Димитрова, която ми следеше бременността не видя сърдечна дейност в 7-8 седмица и беше категорична , че е по добре да се прекъсне бременността по медицински показатели. Изсмукаха го чрез вакум. Сега вече съм добре. Казаха ми 6 месеца никакви опити за забременяване. Когато аз правих аборта имаше една девойка забременяла 2 месеца след първи такъв аборт.И сега се беше получило същото. Затова мисля че трябва да се изчака или поне да се вслушаме в съвета на лекарите.

# 32
  • Мнения: 4 371
На мен двама лекари ми казаха, че се чакат три менструции да минат и след това може да се работи за бебе.
salem, какво става с теб?

# 33
  • Мнения: 468
И аз пимам един мисед през 2006г.Бях в 12 седмица.И тогава прокървих, асе оказа че плода отговарял на 9г.с.Докторът ми каза ,че при мисед може да прокървиш доста по- късно, а и дори след като плодът загине можеш да чустваш напрегнати гърди и гадене.т.е. признаци на бременност.Като забременях 6 месеца след това пак се съмняваха за същото защото с ваг. ехограф в 6,7 и 8 г.с.нямаше пулс и точно когато искаха пак да ме чистят в9г.с. хванаха пулс и сега си имам прекрасно момиченеце.
Дано всичко с теб е наред.Кураж.

# 34
  • Мнения: 7 201
Задължително се консултирай с още един гинеколог.Стискам палци да е грешна диагнозата Praynig
Да--понякога е нужно да се действа веднага! PeaceДано са напразни страховете ти! spoko

# 35
  • Мнения: 258
Здравейте момичета!!!!!!!господ е с менДнес бях на преглед-Ембриончето е пораснало с цели 11 мм и има сърчице.Много съм щастлива-изписаха ми Дуфастон и но-шпа.Много ви благодаря за подкрепата тия дни.Желая ви-много щастие и късмет.Целувки!!!

# 36
  • Мнения: 4 371
Ех, чудесно, пожелавам ти лека и успешна бременност Hug

# 37
  • Мнения: 1 347
Бравооооооо! Поздрави! Много радости и любов, и оттук нататък всичко да е наред! Да сте живи и здрави!  Hug

# 38
Мога да те посъветвам задължително 2-ро мнение от друг гинеколог.На мен в 2-ят месец ми поставиха същата диагноза,само дето удар не получих и ми каза до 2 дни да направя аборт,отидох при друг лекар и се оказа че всичко е наред,просто предният е бил некадърен и не знае явно какво да гледа на екрана на видеозона. Успех!!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 5 559
salem, Много се радвам, че всичко е наред с твоето бебче! Супер!

Но на тези във "Вита" не бих се доверила, ако бях на теб и ме бяха накарали да мина през такъв шок... Аз преживях мисед аборт с третата си бременност, след две успешни, в началото на годината. Диагнозата ми я поставиха, след като ме гледаха трима специалисти един след друг (това е задължително!, защото е сериозна диагноза).

Абсурдно и много несериозно ми звучи начина, по който са протекли нещата при теб... (Имам предвид лекарската "компетентност").

Желая ти лека бременност и живо и здраво бебче на финала!

# 40
  • Мнения: 4 371
Мога да те посъветвам задължително 2-ро мнение от друг гинеколог.На мен в 2-ят месец ми поставиха същата диагноза,само дето удар не получих и ми каза до 2 дни да направя аборт,отидох при друг лекар и се оказа че всичко е наред,просто предният е бил некадърен и не знае явно какво да гледа на екрана на видеозона. Успех!!!!
Хубаво е преди да се пише в дадена тема, да се прочете цялата.
Половината потребители в този подфорум само си трупат мнения, без да си направят труда да видят за какво иде реч Tired

# 41
  • Мнения: 7 201
Здравейте момичета!!!!!!!господ е с менДнес бях на преглед-Ембриончето е пораснало с цели 11 мм и има сърчице.Много съм щастлива-изписаха ми Дуфастон и но-шпа.Много ви благодаря за подкрепата тия дни.Желая ви-много щастие и късмет.Целувки!!!
Браво!Много се радвам за чудесното развитие на нещата! Grinning Grinning Grinning
За пореден път се убеждавам,че форума е голяма сила! thumbsup

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 003
salem радвам се, че всичко е наред! Пожелавам ти хубава бременност  Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 4 587
Много се радвам за теб! Желая ти лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз се зарадвах много като прочетох новината. Честито!  Hug Лека и безпроблемна бременност от тук нататък и едно страхотно  newsm30 на финала!

Общи условия

Активация на акаунт