Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

София

Здравейте, от миналата седмица смених Памперс с Хъджис, но много трудно ги намерих.Засега съм виждала в Пикадили / там имаше само пакет от 44 бр./ и в Кауфланд / там пък имаше само един размер/.
моля за инфо. Smile
Цитирай

Gorni Bogrov

има ги в Метро
Цитирай

София

благодаря Smile
Цитирай

София

В Кауфланд също
Цитирай

варненка от София

В Кауфланд са Хъгис Класик, които се различават драстично от Хъгис Премиум, което не ги прави фалшиви, просто такава е серията. Хъгис Премиум има в Метро със сигурност.

Пелениете се казват Хъгис и идват от английската дума hug - прегръдка
Цитирай

София

Кой от двата вида е по-добър, защото аз съм ползвала само Класик и съм доволна?
Цитирай

Премиум са много по-добри    Peace
Цитирай

София

Хм, добре, ще пробвам и Премиум, пък да видим.  Very Happy
Цитирай

София

Виждала съм в Пигис Хаус и в търговски център GM City до Billa в Младост - има един магазин за бебешки работи.
Цитирай

Е то какво се оказа има ги навсякъде. Мислете преди да пускате теми.
Цитирай

варненка от София

Е то какво се оказа има ги навсякъде. Мислете преди да пускате теми.

И защо така назидателно? Аз също трудно ги намирах в София тези пелени, докато не ги пуснаха в Метро, във Варна са по-лесо нткриваеми например, а и Варна е по-малка. Авторката пише, че сега е започнала да ги използва и не знае къде се предлагат и да не говорим, че София не е малка, за да се обикаля из нея за пелени. На мен лично Пигиса ми е адски далече и не съм ходила и не знаех, че там ги има. Още повече, че има разлика между класика и премиума, на скоро имаше тема, че чак класика ги обявиха за фалшиви, което не е така.
Малко толерантност не е излишна, като не се дава отговор на питането, кому е нужно да се подмятат поучителни реплики и скастряния?!?!?!
Цитирай

sofia

Na kirkov v edna ot prekite im spetsializiran magazin za pampersi tam gi ima vinagi,shefkata mi e poznata ta ot neia znam .
Цитирай

аз искам да питам дали се продават в бг моделите на хъгис, които са за новородени, изрязани отпред за да не се дразни пъпчето?
Цитирай
Хъджис има в магазин Мечо Пух в Горубляне,но не знам точно какви са-Премиум или Класик,затова няма да те обърквам...  Smile
Цитирай

София

Има ги и в "Штъркел"-а, на Стамболийски.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора