Къде в София "Хъджис"

  • 1 464
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте, от миналата седмица смених Памперс с Хъджис, но много трудно ги намерих.Засега съм виждала в Пикадили / там имаше само пакет от 44 бр./ и в Кауфланд / там пък имаше само един размер/.
моля за инфо. Simple Smile

# 1
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
има ги в Метро

# 2
  • Мнения: 100
благодаря Simple Smile

# 3
  • Мнения: 360
В Кауфланд също

# 4
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

В Кауфланд са Хъгис Класик, които се различават драстично от Хъгис Премиум, което не ги прави фалшиви, просто такава е серията. Хъгис Премиум има в Метро със сигурност.

Пелениете се казват Хъгис и идват от английската дума hug - прегръдка

# 5
  • Мнения: 360
Кой от двата вида е по-добър, защото аз съм ползвала само Класик и съм доволна?

# 6
  • Мнения: 2 663
Премиум са много по-добри    Peace

# 7
  • Мнения: 360
Хм, добре, ще пробвам и Премиум, пък да видим.  Grinning

# 8
  • Мнения: 41
Виждала съм в Пигис Хаус и в търговски център GM City до Billa в Младост - има един магазин за бебешки работи.

# 9
  • Мнения: 454
Е то какво се оказа има ги навсякъде. Мислете преди да пускате теми.

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Е то какво се оказа има ги навсякъде. Мислете преди да пускате теми.

И защо така назидателно? Аз също трудно ги намирах в София тези пелени, докато не ги пуснаха в Метро, във Варна са по-лесо нткриваеми например, а и Варна е по-малка. Авторката пише, че сега е започнала да ги използва и не знае къде се предлагат и да не говорим, че София не е малка, за да се обикаля из нея за пелени. На мен лично Пигиса ми е адски далече и не съм ходила и не знаех, че там ги има. Още повече, че има разлика между класика и премиума, на скоро имаше тема, че чак класика ги обявиха за фалшиви, което не е така.
Малко толерантност не е излишна, като не се дава отговор на питането, кому е нужно да се подмятат поучителни реплики и скастряния?!?!?!

# 11
  • sofia
  • Мнения: 73
Na kirkov v edna ot prekite im spetsializiran magazin za pampersi tam gi ima vinagi,shefkata mi e poznata ta ot neia znam .

# 12
  • Мнения: 14 486
аз искам да питам дали се продават в бг моделите на хъгис, които са за новородени, изрязани отпред за да не се дразни пъпчето?

# 13
Хъджис има в магазин Мечо Пух в Горубляне,но не знам точно какви са-Премиум или Класик,затова няма да те обърквам...  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 4 052
Има ги и в "Штъркел"-а, на Стамболийски.

Общи условия

Активация на акаунт