"Дръпни й пъпчето?!?!"

  • 2 844
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ох, миличкото  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 4 335
Това направо е ужасно.Тая акушерка незнам какво заслужава #2gunfire

# 32
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За първи път чувам подобно нещо  Shocked това е просто ужасно


Иначе да и е живо и здраво детенцето   bouquet

# 33
  • Мнения: 3 695
Ох, горкото бебенце.  Cry
Дано няма последствия.  Praynig

# 34
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Трябва да се потърси отговорност на акушерката.Не бива нещата да се оставят така.Има ли някакво развитие?

# 35
  • Мнения: 331
И на мен ми се струва доста варварско това 'дърпане'... Аз лично го въртях около седмица след като ни изписаха по посока на часовниковата стрелка, и го обработвах със спирт. Така ми бяха казали, и не съм имала никакви проблеми досега (надявам се и за в бъдеще). Ако може да прозвучи като някакво минимално успокоение - чувала съм, че районът около пъпчето не е снабден с много нервни окончания, така че мястото там не е болезнено - дано бебенцето да не го е боляло от подобна 'интервенция'...

# 36
Аз не разбрах,падна ли пъпчето в резултат на тази манипулация? Защото, когато се почиства  преди да е паднало, то трябва да се издърпа,да се изчисти добре навсякъде,за да не се възпали. И това изобщо не е болезнено за бебето  Peace. Така,че-споко. И честито бебче, живо и здраво да Ви е   Simple Smile

Дърпането не е било просто, за да го почисти по-добре, а за да го махне от там. Педиатъра казва, че бебчо е добре, но и той беше ужасен.

# 37
  • Мнения: 1 091
Пъпчето на бебчо трябва да падне само.Това не е нормално,да се дърпа пъпчето. #2gunfireТая акъшерка трябва да бъде уволнена.А майката на бебчето да се посъветва с педиатърката. PraynigЩе се моля всичко да е наред.

# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 #Crazy ooooh!
а с каква цел не разбрах newsm78
някой хора са за  #2gunfire

# 39
  • Мнения: 961
Олеле, горкото бебнце. Дано не го е боляло много, милото.  Praynig
И аз чувам за първи път, че пъпчето се дърпа. Знаех, че трябва да си падне само.

# 40
  • Мнения: 27 524
Олеле ShockedБих дръпнала вратлето на акушерката.Егати, тези да не са работели преди в концлагери  Close

Абсолютно. Откачена работа  ooooh!

Синът ми пък 5 часа след раждането започнаха да го тъпчат с мултивитамини за деца.  ooooh!

# 41
  • Мнения: 1 477
Да  ви е живо и здраво бебчето!За акушерката думи нямам #CrazyТакива некадърни кадри с лопата да ги ринеш в родните болници.И жалби да подавате смисъл може и да няма.Я идете да я подръпнете лично.Може пък да опазите някоя друга мама...

# 42
  • Мнения: 1 121
 Shocked Shocked Shocked

За първи път чувам такова нещо.

Сподели за коя болница и кой град става въпрос, ако може и името на акушерката ще е най-добре, за да може бъдещите майки да го имат предвид. Даже можеш да го сложиш в заглавието.

Да е живо и здраво бебенцето.

# 43
  • Мнения: 4 335
И аз това исках да попитам,поне ни кажи кой град и коя болница Thinking

# 44
  • Мнения: 3 500
 Shocked Как така ще го дърпа?! Това е безумно. За пръв път чувам, каква е тая акушерка ненормалната?!

Общи условия

Активация на акаунт