Габрово

  • 22 650
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 252
Не Nusha няма места в нито една ясла. И от частната детска градина ми отказаха, а да наема жена да я гледа няма да ми излезе на сметка такаче пак съм в изходно положение. Ще чакам дано някъде се отвори място!
ivap честно да ти кажа и аз не си прадставям да си гледам детето в София - тръпки ме побиват само при мисълта.
Като се оправи времето  Praynig какво ще кажете да се срещнем някъде момичета - много ми се иска да се запознаем и лично а не само да си чешем  езиците тук Hug

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здравейте! Попаднах на темата случайно,но и аз съм от Габрово. Отдавна не живея вече в града, но родителите ми и сестра ми си живеят в Габрово. Завършила съм 3-то осн. у-ще Ц. Дюстабанов и съм живяла на ул. Хр. Ботев /до Гарата/. Родена съм през 1968 г.
 Средно образование- в художественото училище в Трявна. След това поживях във Варна, а от 5 години съм в София.
 Ами това е-току виж с някой излезнем познати.... Laughing

# 62
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Здравей Жана!Аз съм учила в 11-то училище/едно време се казваше Таня Карпинская/ и ходехме на трудово обучение в 3-то,а имах няколко съученици,които живееха на ул.Хр.Ботев.
Аз също съм живяла във Варна/3 години/,учих в ИМТ.

# 63
  • Мнения: 247
Здравейте! Попаднах на темата случайно,но и аз съм от Габрово. Отдавна не живея вече в града, но родителите ми и сестра ми си живеят в Габрово. Завършила съм 3-то осн. у-ще Ц. Дюстабанов и съм живяла на ул. Хр. Ботев /до Гарата/. Родена съм през 1968 г.
 Средно образование- в художественото училище в Трявна. След това поживях във Варна, а от 5 години съм в София.
 Ами това е-току виж с някой излезнем познати.... Laughing
Здравей Жана,аз съм 71 набор и съм завършила също в Трявна в ССХУ-то Simple Smile,а после в Търново рисуване .Преподавах и 3 години  рисуване в  3-то .Сега живея в Истанбул.Предполагам ,че поне по физиономия се познаваме. Simple Smile
Видях снимките ви...и се сетих коя си.Вие сте съученички с моята приятелка Галя от Търново Simple SmileНие с нея бяхме състудентки Grinning.Колко е малък света!

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 14:19 от benmary 2

# 64
  • Мнения: 247
Добре включила се Grinning, benmary!
Преди 6 години ходихме в Истанбул с мъжа ми. Впечатлена бях. Чуден град. Особено азиатската част( ама може и да ми се е сторило, защото я разглеждахме вечерта и беше адски красиво  осветено). Пак бих отишла.
Така е,Истанбул е прекрасен град и има много интересни места за посещение.Аз живея в Азиятската му част и се радвам ,че ти е харесала Simple Smile

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Видях снимките ви...и се сетих коя си.Вие сте съученички с моята приятелка Галя от Търново Simple SmileНие с нея бяхме състудентки Grinning.Колко е малък света!
Ей,страхотно, наистина. Значи познаваш и моята най-добра приятелка-Ети/сега преподава в Търновския университет/ и мъжът и-Марио/Гюнтер/. Ети е от Габрово и завърши също там. А сигурно познаваш и Таня/също от Габрово/-тя завърши в Трявна и е 70-ти набор. Доста често се виждаме с нея. В Габрово или София....

# 66
  • Мнения: 273
Здравейте!
Прякор: snejko
Име: Снежана
родена съм на 23.01.82г.
Таткото се казва Емил ,а малката ни (госпожица) ще се казва Емилия за сега ,ако не измисли друго име таткото с термин-13.08.2006г.
Живеем в Габрово,ул.Скобелевска 8

# 67
  • Габрово
  • Мнения: 336
Здравей, snejko!
Добре дошла!
А коя беше тази улица? newsm78
Как сте, габровки? По разходки ли сте или по работа?

# 68
  • Габрово
  • Мнения: 336
Здравейте, пак!
Вижте какво прочетох днес:  http://www.darik.net/?p=article&cid=7&id=55316
По-добре късно, отколкото никога, нали?! Grinning

# 69
  • Мнения: 273
При Лекар на частно , някои знае ли колко парички върви плановото секцио в ОБ град Габрово?

Улицата е в центъра, намира се дом на книгата аз живея отгоре. Laughing

# 70
  • Мнения: 910
Здравейте!
Ние сме по разходки,но днес като гледам какво е времето-надявам се да не завали,че да покръстасва ме пак улиците.
Здравей,snejko!
И аз съм на близо,зад стария кореком-Чардафон 11!

# 71
  • Мнения: 56
Здравейте, аз също съм от Габрово, но живея от 1,5 г. в София. Тук се роди и детенцето ни - казва се Мартин и вече е на 8,5 месеца. Много ми липсва градеца ни, но като се постопли ще отидем малко на чист въздух, така че ако си организирате нещо може да ни включвате и нас. Много се радвам че има форум и за нашия град, ще ви чета с интерес.

# 72
  • Мнения: 559
При Лекар на частно , някои знае ли колко парички върви плановото секцио в ОБ град Габрово?

Улицата е в центъра, намира се дом на книгата аз живея отгоре. Laughing

Аз платих 200 лв за секцио.

# 73
  • Мнения: 631
Здравейте на всички
и аз съм от Габрово
живея на Баждар
моя малък сладур е на 5 месеца

# 74
  • Габрово
  • Мнения: 336
Здравей, Райка! Здравей, kloue!
Включвайте се честичко!
Искам да ви разкажа за д-р Друмева - детска зъболекарка. Днес бяхме при нея, защото на Ани трябваше да й извади зъбчето. Много внимателна жена и страхотен подход има към децата. Всичко мина за 5 минути и щерката почти на разбра какво стана. Така че ако ви се наложи, препоръчвам я.

Общи условия

Активация на акаунт