Отзиви за скара/грил на Taurus

  • 8 811
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Вчера в Технополис се завъртях около щанда на Taurus, защото от известно време се чудя дали да си купя един такъв тиган. В момента, обаче момичето правеше демонстрация на скара от тази марка. Всъщност, не е съвсем скара, защото не е оребрена, а е равна плоча, леко издигната в средата с улей по края. Материалът, от който е изработена, изглежда същия като на тиганите - незалепващ е, по-бавно се загрява, но и доста бавно изстива. Момичето изпече на нея сандвич с кашкавал, пилешко месо и една палачинка. Каза, че месото не пръска (за по-сухите меса, сигурно е така, но оставам с леко недоверие относно мазна свинска пържола), а мазнината която се отделя при печене се изтича по улея в резервоарче. Скарата се почиства много лесно и е подходяща за меса, зеленчуци, омлети и палачинки. В момента е намалена от 120 на 89 лв. и много и се чудя.
В нета не можах да намеря абсолютно нищо за този уред, с изключение на испанския сайт на фирмата, но и там не пише почти нищо.
Това е въпросния уред: http://www.taurus.es/produtos/produto_geral.php?idProduto=313
Някой има ли подобна скара и може ли даде отзиви?

# 1
  • Мнения: X
Имам я от юни...моят мъж за нещо друго беше ходил до Технополис-а и така го бяха "зарибили",че ми се прибра с нея/пак имало промоция/...след първоначалното ми мрънкане/`щото си имахме скара-при това не лоша/,направо се влюбих в тая-не пуши като печеш,`щото мазнината се оттича от улея и не прегаря,може изобщо да не ползваш мазнина и става по-диетично печенкото,голяма е/за гости върши перфектна работа-наведнъж мяташ всичко/,като приключа с печенето-мяткам филийките хляб-стават чудни...и накрая да не забравя:най-големият и плюс-чисти се ужасно лесно-само минаваш с домакинската хартия и си готова/ама е по-лесно докато е топла/.....та да ти кажа,вече хич не съжелявам...даже си мислех да си взема и от тиганите,че имам нужда в момента.......

Общи условия

Активация на акаунт