Имам вапрос за оргаметрил

  • 10 760
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Закаснями цикала с 2 дни,доктора каза да вземам 3 по 5 таблетки оргаметрил за два дена.Искам да ви питам,ефикасно ли е и кога щте ми дойде?Пих го до вчера но ощте няма резултат Sad.БЛАГОДАРЯ предварително  bouquet

# 1
  • varna
  • Мнения: 404
след последното хапче,след 3-4 дни трябва да ти дойде нормална менструация

# 2
  • Мнения: 24
Дано!Благодаря ти!

# 3
  • Мнения: 1 347
Закъснение с два дни и хапчета?! Извинявай, но защо? Според мен два дни си е в рамките на съвсем нормалното, колкото и да е редовен цикълът. Второ, дозировката доста ме озадачава. И трето, най-важното, сигурно ли е, че няма бременност? Лично аз бих те посъветвала веднага да потърсиш друг лекар.
Стискам палци всичко да е наред! Поздрави!  Hug

# 4
  • Мнения: 408
Оргаметрил по 3 или по 5 таблетки на ден  Shocked Доколкото си спомням дозировката е по 1/в аптеката най-сигурно ще кажат/. Ама за два дена закъснение  newsm78

# 5
  • Мнения: 539
За два дена закъснение и оргаментрил? Shocked


Имаше преди и друга тема за него, намери я и я прочети.

Това е много опасно лекарство!

# 6
  • Мнения: 179
Първо направи си тест за бременност изключи тази възможност преди да пиеш оргаметрил.По какви причини лекар ти е предписал това лекарство без предварително да те прегледа и да те види на видеозон?Това ми се вижда доста безотговорно и то ако както казваш ти закъснява само 2 дни  newsm78.Ако лекар ти е казал точно това то просто го смени и отиди при някой който си разбира от работата.Друг е въпросът че напоследък доста гинеколози предписват за такъв проблем Дуфастон.Минавала съм по този път пила съм и двете лекарства но никога не са ми изписвали нещо подобно само за 2-3 дни закъснение и то без преглед Naughty
Иначе по въпроса ти оргаметрила съм го пила по 3 таблетки на ден за 5 дни.Цикъла идва до 3-4 дни след спирането на лекарството.
Чудно какъв е този доктор изписал оргаметрил само заради закъснение от 2 дни?От такива бих бягала надалече Mr. Green
Желая ти успех Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 3 459
Стига бе ти па за 2 дни и хапчета  Shocked

# 8
  • Мнения: 24
бременна сам и за това,а вече си имам 2.......а и аптекарката каза че дозата е голяма,но вече ги изпих.по 5 таблетки трипати дневно.

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 19:25 от nana 01

# 9
  • Мнения: 1 347
Стискам палци да си добре. Но. моля те, направи една услуга на всички ни - сподели кой е този доктор!

# 10
  • Мнения: 502
Надявам се да си добре и всичко да е наред с бебечето Praynig.
Пиши ни как си и как се развиват нещата.
Кой е този доктор?Просто не ми е ясно как може така да изписва лекарства???
Нека всичко да е наред Praynig.

# 11
  • Мнения: 24
наистина не искам да раждам трето дете............а доктора е Вьлчев от Пловдив.

# 12
  • Мнения: 3 197
Доколкото разбирам, пиеш Оргаметрил, защото си сигурна, че си бременна при 2 дни закъснение на цикъла.
Надяваш се да предизвикаш нещо като спонтанен аборт ли? Извинявам се за въпроса, не съм наясно
Мисля, че правиш голяма грешка. Ще я разбереш след време. По-добре един кюретаж, отколкото да се тъпчеш с такива дози хормони.
Казвам ти го от опит - след "лечение" с Оргаметрил ела да видиш сега какви ядове бера.

# 13
  • Мнения: 3 459
В крайна сметка за кво го пиеш тоя Оргаметрил  newsm78
Извинявай, но тоя лекар трябва да е баси некъдрника, вземи го смени час по-скоро  ooooh!

# 14
  • Мнения: 24
да за спонтанен аборт го пия,cool witch били ми споделила за последствията от оргаметрила? по принцип не ходя при този лекар за прав пат ми беше май и за последен............

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 22:09 от nana 01

Общи условия

Активация на акаунт