Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

В сигурни ръце

Нямам време да пиша,за това накратко.
На едно кръстовище изпадна регистрационната табела с номера на автомобил,който не видях каква марка е.
Мисля,че можем да спестим на човека "ходене по мъките",смяна на талона,разправии с КАТ и .н.
Та номерът е:
С 8766 ХМ
Дори не знам дали е коректно от моя страна публикуването му,но мисля че ние можем да помогнем.

Това беше първата темичка,разбрах какво трябва да направя и ще го направя.
Обаче по-надолу стана въпрос и за КАТ .Тъй като мен наистина ме спират почти всеки ден,случва се и да ме гонят с колата си,ама аз не спирам,защото си мисля,че не гонят мен.Щото нали съм родена за невинна?!
Та как е при вас?Често ли ви спират и как излизате от ситуацията,когато сте не/виновни?

По-късно ще се включа и със случки.
« Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 12:40 от Esscape »
Цитирай

под водата

Миличка,хубаво е,че искаш да помогнем....но ние не сме КАТ!
Отиди в МВР и дай номера,те ще чукнат на компа и ще го намерят човека.
  bouquet
Цитирай

В сигурни ръце

Мислех,че ако случаят стигне до КАТ,така или иначе ще го накарат да смени номера.Но не съм запозната какво се прави в такива случаи.Даже не знам дали е законно това,което се опитвам да направя.
Цитирай

(3) При загубване или открадване на табела(и) с регистрационен номер те се обявяват за издирване, а номерът не се използва за регистрация до изтичане на отбелязаната върху табелите година на валидност. Превозното средство се регистрира с нов регистрационен номер по установения ред.
(4) При повреждане на табелите се допуска изработването на нови табели със същия регистрационен номер.
(5) Върнатите или подменените поради повреда табели с регистрационен номер при необходимост се изработват и използват повторно за регистрация в срок до 30 дни след освобождаването им.
Цитирай

No Line On The Horizon

Отиди и остави номера в КАТ. Хората може да си го потърсят там. Мъжът ми си загуби номера и аз ходих да го търся в КАТ. Имаше много оставени номера.
Цитирай

В сигурни ръце

Отиди и остави номера в КАТ. Хората може да си го потърсят там. Мъжът ми си загуби номера и аз ходих да го търся в КАТ. Имаше много оставени номера.
Ще го дам довечера на катаджиите,които ши ме спрат.Те така или иначе си ме спират всеки ден,а днес не са.Има време до вечерта. Very Happy
Цитирай

No Line On The Horizon

Ти да не си на абонамент  35
Цитирай

В сигурни ръце

Ти да не си на абонамент  35
Подозирам,че някой ме е абонирал. 35
Цитирай

София

Като си млада и хубава, ще те спират !!!
Що мен не ме спират, а 35 35 35
Цитирай

В сигурни ръце

То се видя,че на човека тук няма да му помогнем,ами да взема да преименувам темата и да си поговорим за рекета на Катаджиите.
Цитирай

Ще го дам довечера на катаджиите,които ши ме спрат.Те така или иначе си ме спират всеки ден,а днес не са.Има време до вечерта. Very Happy
Shocked
И кви са им доводите да те спират всеки ден  Rolling Eyes
Цитирай

В сигурни ръце

Shocked
И кви са им доводите да те спират всеки ден  Rolling Eyes
После ще разкажа,че сега съм ангаже.
Цитирай

С моята честна физиономия досега не са ме спирали, да чукам на дърво. Иначе се гледаме всеки ден - или в локалното на Плиска, или по улицата към нас... обаче един съсед (с опасна комбинация - ауди, с търговищка регистрация) толкова често го спират, че вече им кима като на познати.
Цитирай

В сигурни ръце

С моята честна физиономия досега не са ме спирали, да чукам на дърво. Иначе се гледаме всеки ден - или в локалното на Плиска, или по улицата към нас... обаче един съсед (с опасна комбинация - ауди, с търговищка регистрация) толкова често го спират, че вече им кима като на познати.
Стига бе,моята физиономия не е нечестна,нямам вид на престъпник.Колата ми е със софийска регистрация(номерът не е кой знае колко запомнящ се),но си е чисто дамски модел.Може и за това да ме спират гадовете.Дори съм им го казвала,а те твърдят,че не е заради това.
« Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 13:21 от Esscape »
Цитирай

... Стига бе,моята физиономия не е нечестна,нямам вид на престъпник.Колата ми е със софийска регистрация(номерът не е кой знае колко запомнящ се),но си е чисто дамски модел.Може и за това да ме спират гадовете.Дори съм им го казвали,а те твърдят,че не е заради това.

Ако е някой бонбонест модел, като нищо те спират именно за това, бъди сигурна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора