Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Е как бе, чая от копъра е от семената, все пак. Пък и то как се въвеждат зелени подправки? Слагаш малко и толкоз, няма да яде един буркан само копър Laughing

# 16
  • Мнения: 27 524
Е как бе, чая от копъра е от семената, все пак. Пък и то как се въвеждат зелени подправки? Слагаш малко и толкоз, няма да яде един буркан само копър Laughing

Джулс, въвела го е  Peace Simple Smile
Идентично е да се пита - давала съм вода от овесени ядки. Дали съм въвела самите овесени ядки (или глутен)? Ами да, въвела/го е  Simple Smile Така и с копъра. Семена или зелена част - копър е.  Peace Пресен или стар лук - лук е  Peace Пресен чесън или скилидки - чесън е   Peace
Подправки или друго - водят се просто нова храна - независимо семена, листа или основна част.  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 267
Благодаря за отговорите Simple SmileИ аз мислех същото като теб, Блонди...но сега ще съм много по-спокойна, когато утре дам за първи път заешкото с копър Hug

# 18
  • Мнения: 953
Здравйте, мами...Искам да попитам, след като съм давала на бебчо в началото чай от копър, може ли да се каже, че вече съм въвела копъра или да го въвеждам постепенно като нова храна newsm78
Здравейте,ние сме на 15дни и ни налегнаха колики.
Казаха ми да си взема от аптеката копър зърна,но незнам как да го приготвя за да го давам на малчо да го пие.Ако някой има предства нека да ми каже.

# 19
  • София
  • Мнения: 267
Ами аз давах от чая от копър на Hipp(инстантен чай, който директно се разрежда с преварената вода), който е за бебета над 1 седмица. Струва около 6лв.. Но там, където продават отделно и зърна от копър, предполагам че ще могат да ти кажат как се приготвят...Обаче не знам дали можеш да си сигурна в произхода им newsm12

# 20
  • Мнения: 9 973
давай чайче

# 21
  • Мнения: 27 524
Здравейте,ние сме на 15дни и ни налегнаха колики.
Казаха ми да си взема от аптеката копър зърна,но незнам как да го приготвя за да го давам на малчо да го пие.Ако някой има предства нека да ми каже.

Нищо специално не се изисква - кипваш умерено количество на око от семената и даваш прецедената вода.
Лек за коликите така или иначе няма. Капките и чайчетата са просто някаква утеха за майката, че помага на детето си  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт