магазини H&M

  • 8 049
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 327
има ли някъде магазини който предлагат дрехи на H&M?

# 1
  • Мнения: 7 605
На много места има техни магаzини, в кой град те интересува?

# 2
  • Мнения: 327
за Европа знам но ме интересува за Бг

# 3
  • Мнения: 7 605
В БГ нямат магаzини.

# 4
  • Мнения: 360
 newsm45 Докога?

# 5
  • Мнения: 3 641
Чух ,че правят маркетингово проучване, ни имат някои притеснения.... Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 1 424
в бг е пълно с ишлемета на h&m. не са чак толкова лоши. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 936
в бг е пълно с ишлемета на h&m. не са чак толкова лоши. Mr. Green

 Peace аз също съм намирала доста...но малко оф,по-хубави са C&A  Wink

# 8
  • Мнения: 7 605
в бг е пълно с ишлемета на h&m. не са чак толкова лоши. Mr. Green

 Peace аз също съм намирала доста...но малко оф,по-хубави са C&A  Wink

 Naughty  хи4 не съм съгласна, на С&А се свиват и цветовете иzбеляват оЩе на 3тото пране  Tired  При Н&М съотноШението цена/ка4ество е много по добро, пък и дрехите са по модерни  Wink

# 9
  • Мнения: 2 936
в бг е пълно с ишлемета на h&m. не са чак толкова лоши. Mr. Green

 Peace аз също съм намирала доста...но малко оф,по-хубави са C&A  Wink

 Naughty  хи4 не съм съгласна, на С&А се свиват и цветовете иzбеляват оЩе на 3тото пране  Tired  При Н&М съотноШението цена/ка4ество е много по добро, пък и дрехите са по модерни  Wink

 Thinking ами незнам,засега от това което купих от Германия на C&A,съм доволна...нищо не е избеляло.

от H&M харесах само едно дънково болеро...може би и заради разпродажбите ,нямаше голям избор  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз имам доста дрехи и на Н&М,и на С&А,все носени от Германия.Не съм забелязала никоя да се свие,избелее или размъкне.Незнам как са ишлеметата шити тук,не съм купувала.Но немските дрехи са с чудесен дизайн на добри цени Peace

# 11
  • Мнения: 7 605
Абе хора, аz живея в Германия, къде си мислете 4е купувам дрехите?  Laughing  Какви иШлемета, какви 5 лева?  И прахът zа пране тук не е менте  Laughing
 

# 12
  • Мнения: 327
Аз съм доволна от ка4еството,това което го продават в Бг е брака който им връщат.Жалко Cry ,4е нямат техни магазини в БГ,мисля 4е хората ще са доволни

# 13
  • Мнения: 10
Tatjana,  незнам защо си решила,че е менте след като е българско, но е факт ,че някой от дрехите на H&M са шити в България.Просто следващия път се загледай в етикетите там си пише.
А инъче да за брака в Дружба 2 има едно магазинче и там има брак на H&M на по 2 и 3 лв.Не мога да разбера защо точно са бракувани аз рядко съм виждала видими дефекти, но не са нищо особено като модели.

# 14
  • Мнения: 187
По Коледа бяхме в Германия,купихме доста дрешки за малката,за тати, за мен от тази марка на смешни цени.Постоянно правят промоции и има много намалени неща.Незнам кога ще е така и в България,когато има намаление наистина да е така,а не само на витрината.

Общи условия

Активация на акаунт