Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 март 2008, 02:42 ч.

Най-запомнената ви целувка

• 2 280
  • 41
  •   1
Отговори
В състояние ли сте да подадете някаква, поне съпътстваща, информация относно горния въпрос, без това да наруши сакралната интимност на спомена - нещо, което далеч не ми е целта да нарушавам... (въпреки надделяващото ми любопитство)

Най-малкото темата ще накара да си зададем въпроса - а имали ли сме такива...
(А да - забравих - то е въпрос на чест за всяка девойка да е имала такива целувки.)

В повечето случаи - нещо много мимоходом е станало нещо много запомнено.
Доказало ни, че тази изтъркана представа, целувката, е нещо живо...

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 03:02 от Sedada

# 1
  • WONDERLAND so far
Беше първата целувка от бившият ми съпруг-отзад по врата.
Изненада ме в гръб,така да се каже,но не мога да я забравя.

# 2
  • Варна
 newsm78

# 3
  • Нови Искър
имам такава, но е скучно, защото не е любовна...........никога няма да забравя как брат ми ме целуна на сватбата ми.....

# 4
  • София
Спомням си много целувки.

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 09:03 от Мария Лу

# 5
  • София
Нямам ''най'',няколко са.

# 6
  • До хладилника, който обичам
Първата.
На 16.
Младежът на 20 дълго ме гонеше; накрая при едно изпращане ме приклещи ("Ама закъде бързаш?") и ме целуна. Гадно, лигаво, с много слюнка и облизване на устата и бузите ми. Е те тая целувка никога няма да я забравя Laughing Освен всичко друго, ми насади трайна ненавист към близане и досега все така се потрисам от влажни целувки извън устата.

# 7
  • под дъгата
Laughing Аз пък пазя "топъл спомен" за един въртящ се като центрофуга език.  Sick То бива бива техника, ама чак пък толкоз'. Иначе запомнящи се при мен са по-скоро беглите, нежни, като докосване целувки.

# 8
Спомням си всяка първа целувка на
мъжете, които значат нещо за мен.

# 9
Първата с мъжа ми, не се познавахме  Embarassed бяхме на купон, всички седяха по земята, ние бяхме един срещу друг и в един момент двамата се погледнахме и започнахме да се целуваме  Blush никога няма да я забравя  Heart Eyes

Помня още една  Sick въпросния човек беше много свествен, положих големи усилия, 2 пъти късах и се връщах, но имаше толкова дълъг и мокър език, че ми се повръщаше само при мисълта за целувките му  Tired Sick

# 10
Помня няколко първи целувки.Най-интересни са тези,които си остават само на ниво целувки.

# 11
Помня още няколко целувки, освен първата. Смешното е, че първата си е първа и незабравима по принцип, но от една друга ми прилоша, а следващата запомнена... е няма такава целувка! При нея се изпарявах, политах, завиваше ми се свят и получавах оргазъм Embarassed Embarassed

# 12
  • София
Помня една... много ясно я помня.
В автобуса с непознат младеж. Нищо не си казахме. Целувка, която беше точно с нужното количество слюнка, без облизвания т.н. И аз като Бу мразя да ме лигавят Sick
Той си слезе на спирката, аз продължих към училище. Никога повече не го видях.

# 13
  • София
Запомнила съм не една.
Всичките са били с мъже, които ако мога, бих целувала и сега.

# 14
  • Orange County
май първата. в 7ми клас, с едно момче, което ме харесваше от 4 клас. и аз него. беше зад махленската дискотека. притисна ме силно до себе си, беше с 20 см по-висок. много ме беше срам, защото не знаех какво да правя. предполагам, че той съвестно се беше подготвил, езикът му методично се движеше в устата ми, а аз тъпо седях и не знаех какво да правя. преди това бяхме яли семки, едно парченце се мотаеше някъде между езизи и зъби Joy мило ми става като се сетя, много носталгично, много 'пропуснато'. ужасно влюбена бях, винаги ще го помня.  Blush

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт