БЕБЕТА ЮНИ 22 :-)

  • 11 058
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 713
А, как така дори и от Бургас. Не съм съгласна! Там пък живяхме 2 години след Варна. Аз не съм работила, но мъжът ми- да. И знам какво е. Проблемът с детските градини навсякъде в по-големите градове го има. Затова пък варненските майки работят най- активно за подобряване условията в тези заведения.

Ето я темата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263382.0

Има и линкове към старите такива.

# 61
  • София
  • Мнения: 779
При нас проблема не е в работата, даже напротив. Семейството на приятеля ми имат 2 аптеки и готово помещение за трета - работа има за целия китайски народ, а и специално моята професия - фармацевт е по-добре платена в малките градове. Във Варна даже май са най-високи заплатите Grinning. При мен лошото е, че съм почнчлч да се занимавам с друг аспект на професията, почнах и докторантура в София, а ако отида във Варна ще трябва да се откажа от всичко и по цял ден с бабичките в аптеката ooooh!

Gali80 не си живяла в София да видиш какво е - час и половина път до работа (в нормално време 30-40 мин, но с тези задръствания), да не говорим за мърсотията...

хайде лек ден на всички

# 62
  • Мнения: 3 743
Ами разбира се, че всеки гледа от своята камбанария, да не се караме за стандарта на живота Peace. Пък и аз съм на мнение, че човек, ако търси за какво да се оплаче, винаги ще намери.
Той животът си минава, докато ние си се кахърим с ежедневните проблеми, така че горе главата!

Вери, много благодаря за линкчето  bouquet, като гледам какво ни очаква и понататък с мъничетата Rolling Eyes. Добре, че има будни хора, които не се оставят да бъдат водени за носа...

# 63
  • Мнения: 4
Здравейте,мам4ета, днес в Русе е много мра4но и ветровито ,май и доста студено така като гледам ,та няма да има разходка днес.В4ера бях на консултация и ме успокоиха ,4е вси4ко е наред и с нас ,само дето бебо се бе6е скрил и не можаха да потвърдят пола  Sad  Нооо все пак вси4ко е наред и това ми е достатъ4но да сам спокойна.  Flutter И да се похваля аз нали съм все на опаки та от 20 март казаха 4е може да ходя на работа и съм много 6тастлива, 4е не ме свърта ве4е в кащти.Е то няма да е за дълго ама тъкмо няма да се преоморя  Grinning Щях да забравя изписаха ми Клион-Д за те4ението на някой изписвали ли са му такива .Ами това е засега от мен приятен ден на вси4ки  Hug

# 64
  • Мнения: 63
tanita_83  благодаря ти!  bouquet Ще пообиколя в събота по разни магазини, че то вече няма време до сватбата. 

# 65
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте от мен Simple Smile
Щях да забравя изписаха ми Клион-Д за те4ението на някой изписвали ли са му такива .

lina_viki на мен ми бяха изписали такова лекарство и да ти кажа има ефект, поне при мен. Доста ми намаля бялото течение Simple Smile

# 66
  • Мнения: 67
Добро утро!
maristuta рокличката ми изглежда много интересна, защо не се снимаш с нея да видим как ти стои. Simple Smile
За слънцето незнам дали ще изгрее, защото го дават до края на седмицата дъжд.
Варна и  Бургас  и аз много ги обичам, особенно лятото  Laughing
умирам за моренце  Joy
Бебчо шава най-много като тръгна да си лягам, като стана то ляга  Joy с обратен режим сме.

# 67
  • Мнения: 10
Добро утро!
lina_viki радвам се че всичко е наред при теб. Само внимавай с работата.Още малко остана.Аз лично не ходя на работа от началото на 4-тия месец.Клион-Д не съм го чувала.Това глобули ли са? Аз лично си слагах на 2 пъти Макмирор. Но те докторите си знаят. newsm78.
Ами разбира се, че всеки гледа от своята камбанария, да не се караме за стандарта на живота Peace. Пък и аз съм на мнение, че човек, ако търси за какво да се оплаче, винаги ще намери.
smile3521
vesi21 радвам се че се появи.от доста време не беше се вясвала.Я....стига вече с тая работа де...айде да се видим и да се потъркаляме по парковете Joy
Проблемът с детските градини навсякъде в по-големите градове го има. .
няма оправия  no
 maristuta страхотни придобивки newsm51
Честито на Даниела Николова и bun4ou  за розовите гащички. Май девойките станаха вече повече от момченцата Heart Eyes
Трънче   а за този тест сигурно ли е?
на мен не са ми правили такова... newsm78 newsm78 newsm78
вземали са ми кръв и урина на гладно ама не съм пила глюкоза...
и аз за първи път чувам  newsm78.Но....явно нещо съм доста задръстена .... smile3506,....но и аз като теб Трънче слушам само доктора ми какво казва, явно не се налага да се прави при всички Naughty
В какъв смисъл да е сигурно? Доктора ми каза да си взема час за такъв в лабораторията и аз слушам... Иначе ето тук има статия с информация, но е на английски.
.... #Cussing out де да разбирах нещо на английски... newsm61.Така исках да прочета за какво става въпрос
MishA иначе и аз като InaD не пия фолиевата к-на, но тя се съдържа във витамините които пия-Pre-Natal
вероник аз си бях купувала една рокля за фирменото парти което беше миналата седмица, но...за съжаление го проспах Peace Та...имам една рокля която мисля че ще ти свърши много добра работа, само ако ти стане разбира се.....нещо май се скатаваш и не си пуснала нито една снимчица(както и доста други) Все пак ако решиш пиши да я снимам и ще ти я пратя-страхотна е,....а така ме е яд че не можах да я облека.....
Лек ден на всички!
 Hug  bouquet

# 68
  • Мнения: 279
Добро утро! Hug
Днес не мога да вляза в сайта, даваше ми грешка и си помислих, че днес цял ден ще е така, да ама влязох Mr. Green
Вери ти къде се беше изгубила?
Аз пък да кажа, че си харесвам града, то навсякъде в нашата държавица проблеми има. Само не ми харесва, че Нефтозавода ни трови, ама се надявам, че еколозите си гледат работата и не се замърсява много.
 Варна също много ми харесва Hug
Времето тук се е сговнясало  hahahaМного е мрачно , ама пак ще изляза за малко, че и без това имаме работа.

# 69
  • Мнения: 65
Не мога да се стърпя и ще си призная. Имам и аз бебешки покупки.
Поръчах си ги online, ето тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224753 можете да ги разгледате, паролата е: ryan
Искам да кажа, че не съм суеверна, и въпреки това, ги поръчах на името на мама, и тя получи колета вместо мен. Хем казвам че не вярвам на такива "бабешки" приказки, хем не посмях на мое име да дойде колета. Голяма съм смешка  Joy
(Снимките на дрешките са от сайта, реални снимки все още не съм правила, защото аз живея в София, а мама - не.)

# 70
  • Мнения: 5 713
geneva2008, защо да си задръстена? Явно това изследване не се прави в БГ. Затова пък можете всеки месец на ехограф да ходите.
katentze, тук съм, чета ви, но нямаше какво да кажа. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 10
geneva2008, защо да си задръстена? Явно това изследване не се прави в БГ. Затова пък можете всеки месец на ехограф да ходите.
Това може ли да се види на ехограф? Не се ли разбира по друг начин ако има някакъв подобен проблем? newsm78

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Здравейте момичета   bouquet
 За Клион -Д, и на мен док ми го беше изписал за гъбите, това са глобули, 10 дена ги слягах и има ефект. Две, три седмици след това нямах никакво течение, сега пак малко се появява, но в сравнение с това, което беше си е направо песен Laughing
 А искам да питам кое точно обозначение от изследванията на кръв или урина означава захар? Защото нямам никаква представа newsm78. Иначе и аз знам и съм чела, че ако има нещо тревожно, в смисъл покачена захар се прави това с изпиването на сладката течност.

# 73
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте и от мен! Днес както виждам помраченото време ни събира повечко пред мониторите. Виждам че пишете за градовете си. Моето лично мнение е че всеки сам си нарежда живота такъв какъвто го иска и то където си поиска. Ние нищо че сме в Разград, но много често пътуваме до Варна, Русе и Шумен - където ходим на Китайски ресторант. Забавляваме си се колкото можем и където ни душа иска. За София нямам мнение, защото съм ходила много рядко и то набързо, но мисля че и малкият и големият град си имат и положителна и отрицателна страна. Така че ако ние си направим живота по-разнообразен и весел никой не може да ни го помрачи.
Daniela Nikolova и bun4ou честити ви розови гащи! Лек и усмихнат ден, поне от положителни емоции!  Hug

# 74
  • Мнения: 5 713
Една кръвна картина мисля, че е достатъчна. Тук не знам защо са решили да се презастраховат. Както писах по- горе, това изследване бая лъже в реззултатите. Като знам за какви минимално покачени стойности са тормозели други бременни жени. Чак се е налагало с апаратче да си следят кръвната захар.

Общи условия

Активация на акаунт