Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Бургас

Та това ми е въпроса.Нормално ли е бебето ми хранено с АМ да ака на почти всяко ядене? newsm78
Цитирай

Варна

Педиатърката още при първото посещение, ми обясни, че веднъж на 3 дни до 10 пъти на ден е нормално, но нека и другите мами да кажат   bouquet
Цитирай

София

Моя син беше на АМ и акаше след всяко хранене Mr. Green
Цитирай

Бургас

Другите ми дечица също хранени с АМ акаха само по веднъж на ден.А бебо сега ака доста често,е не винаги след всяко хранене,но по няколко пъти на ден.Вече занесохме ако на изследване ,но докато стане готов резултата ми е едно такова свито.
Цитирай

Белгия/София

Педиатърката още при първото посещение, ми обясни, че веднъж на 3 дни до 10 пъти на ден е нормално

Добре го е казала  Peace Моят често стигаше до 8  Very Happy
Цитирай

София

А на акото има ли му нещо  Very Happy В смисъл трябва да е златисто не твърде течно, но не и твърдо.
Цитирай

Бургас

Ами мисля,че е нормално.Златисто на цвят.Няма кръв и слуз.Понякога е по-гъсто като каша,понякога е малко по-рядко . newsm78
Цитирай

София

Ми според мен няма никакъв проблем  Very Happy
Цитирай

Бургас

Мерси момичета.  Hug Дано. Praynig
Цитирай

Варна

И моето педи каза ,че трябва до 2 пъти да ака на ден, но моят син си ака по 3-4 пъти на ден. И аз се притеснявам малко, но иначе е "добре" акото .Правихме изследване и всичко е о.к. 
Цитирай

София акаше преди и след всяко хранене  Crazy т.е. около 14 пъти на ден, едва смогвахме на памперси  Mr. Green
Всичко беше наред иначе.
Цитирай

Абсолютно нормално е  Peace!
Цитирай

Хаджи Димитър

Та това ми е въпроса.Нормално ли е бебето ми хранено с АМ да ака на почти всяко ядене? newsm78

Емо беше на абсолютно всяко,така дакато не го захраних в 3 мес.
Цитирай

в Надежда-та

ние го правим по 1-2 пъти
Цитирай

Таня е стигала до 7-8 пъти на ден,нормално е. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора