До колко пъти на ден може да ака бебе хранено с АМ ?

  • 2 351
  • 25
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Та това ми е въпроса.Нормално ли е бебето ми хранено с АМ да ака на почти всяко ядене? newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
 Педиатърката още при първото посещение, ми обясни, че веднъж на 3 дни до 10 пъти на ден е нормално, но нека и другите мами да кажат   bouquet

# 2
  • Мнения: 6 029
Моя син беше на АМ и акаше след всяко хранене Mr. Green

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Другите ми дечица също хранени с АМ акаха само по веднъж на ден.А бебо сега ака доста често,е не винаги след всяко хранене,но по няколко пъти на ден.Вече занесохме ако на изследване ,но докато стане готов резултата ми е едно такова свито.

# 4
  • Мнения: 27 524
Педиатърката още при първото посещение, ми обясни, че веднъж на 3 дни до 10 пъти на ден е нормално

Добре го е казала  Peace Моят често стигаше до 8  Grinning

# 5
  • Мнения: 6 029
А на акото има ли му нещо  Grinning В смисъл трябва да е златисто не твърде течно, но не и твърдо.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами мисля,че е нормално.Златисто на цвят.Няма кръв и слуз.Понякога е по-гъсто като каша,понякога е малко по-рядко . newsm78

# 7
  • Мнения: 6 029
Ми според мен няма никакъв проблем  Grinning

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мерси момичета.  Hug Дано. Praynig

# 9
  • Варна
  • Мнения: 366
И моето педи каза ,че трябва до 2 пъти да ака на ден, но моят син си ака по 3-4 пъти на ден. И аз се притеснявам малко, но иначе е "добре" акото .Правихме изследване и всичко е о.к. 

# 10
  • Мнения: 46 510
София акаше преди и след всяко хранене  Crazy т.е. около 14 пъти на ден, едва смогвахме на памперси  Mr. Green
Всичко беше наред иначе.

# 11
  • Мнения: 814
Абсолютно нормално е  Peace!

# 12
  • София
  • Мнения: 574
Та това ми е въпроса.Нормално ли е бебето ми хранено с АМ да ака на почти всяко ядене? newsm78


Емо беше на абсолютно всяко,така дакато не го захраних в 3 мес.

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ние го правим по 1-2 пъти

# 14
  • Мнения: 161
Таня е стигала до 7-8 пъти на ден,нормално е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт