Отговори
# 60
  • Мнения: 37
Привет тумбачета!
Ох дне с времето е ужастнооо Cryняма разходки освен това тук и почна да роси дето най най мразя да е мокроо иии още малко ще изтърпим май и този месец че др вече си е пролетта Hug

# 61
  • Мнения: 258
привет тумбачета  Hug

Аз днес закъснях с кафенцето, ама пусти му сайт забива от сутринта  Close
Нищо де, има една приказка - "По-добре късно, от колкото още по-късно"  Laughing така, че, моля , заповядайте



скрежанка - честита ви количка, да си я ползвате със здраве  Laughing

mu6morok - няма такова раждане  Wink и аз съм имала подобни премеждия с "контракциите", но при мен бяха постоянни и ходихме по спешност до болницата даже ... за да отида до тоалетната там  hahaha

jerry - честито ви освещаване на апартамента  Hug Нека живеете в живот и здраве и имате само хубави преживявания, а от май месец е прекрасно детско гласче да се чува и да ви радва 

bubche
- честито за сватбата! Бъдете много щастливи заедно!   bouquet

exence - свекървата ти ако знае колко и се впрягаш на простотиите, сигурно ще е много щастлива  Stop Я не и доставяй това удоволствие и просто я игнорирай, тотално. Ще ти стане по-добре, а пък на нея ще и е търсене, вЕрвай ми  Wink А за работата - много добре те разбирам! Предполагам, че най-много ще ти липсва самата обстановка и колегите, а не самата работа като такава. От скоро ще имаш съвсем други занимания, така, че ще ти е по-лесно да откъснеш мисълта си от липсата по миналото... На мен ми отне повечко време, но ... аз тогава не очаквах бебе и ситуацията беше съвсееем различна.  Peace

я, гледам, че и слънцето се показа  newsm44

Хубав ден ви желая  Hug и горе главите всички, нещо много унили ми се струвате  Thinking

# 62
  • Мнения: 147
Цитат
exence - свекървата ти ако знае колко и се впрягаш на простотиите, сигурно ще е много щастлива
Напълно съм съгласна. exence, мисли си, че тя няма никакво значение и стойност за теб и дори не я слушай, камо ли да й отговаряш. Поговори и с мъжа си. Не го обвинявай, а му кажи ти как се чувстваш и че той е най-важният в живота ти и те боли, когато не е на твоя страна, защото ти всичко правиш за него и за вашето семейство. Със сигурност и той се чувства объркан в трези ситуации.
Поеми новото начало вердо, напиши нещо много мило на колегите си, пожелай им хубави неща, купи си хубава книга или ново цвете в саксийка... Направи деня си празник Hug

За килцата - дами ще ви призная нещо Embarassed Grinning Ами гледам ви по снимките, също и последната софийска среща и като ви "познавам" от предишни снимки и като ви виждам сега, се успокоявам, че явно наистина природата си е природа. Всички запухкавяваме. Аз спрях да се тръшкам - опитвам се да се виждам красива и май успявам по малко. Пък и като виждам, как ме заглеждат мъжете по улицата - ХАХАХА, определено съм им интересна, ама аз си казвам, ей, колко съм харесвана, всички ме заглеждат - ХАХАХАХАХА hahaha Joy И повдигам донякъде, къде самочувствие, къде повече весело настроение  Grinning И на мен дупето и бедрата ми растат пропорционално с корема, и ръцете ми са се заовалчили, и краката са ми като на слонче... Ама я в Африка или някъде в арабския свят - щяхме да сме най-апетитните и секси жени. Това че нашите георгравски ширини не разбират - ми само губят от това Mr. Green

maria_yanutseva
, ако нещо те тревожи нали знаеш, че веднага е хубаво да се обадиш на доктора. Но ако е било за малко предполагам, че просто те е заболяло теб само. Бебенцето е добре подплътено и защитено в теб, не се безпокой.

За мой заместник днес окончателно ще дойдат две момиче, каито си харесах, изпълнителната ни диркторка да ги види и да си хареса и тя едното и да започвам да прехвърлям полека-лека нещата си. Говорих с шефката си и ще си тръгвам два часа по-раничко вечер, че много ми натежава наистина и болките в костите и подуването на краката и умората..., а до седмица две се надявам да си взема и цялата отпуска - то даже и ще останат дни неизползвани сигурно, ама...
И започвам разходки - всеки ден по малко и така да увеличавам. С това бюро много се закучиха нещата - не мога да ставам, да се обръщам, да ходя - жестоки болки - за два месеца трябва да се раздвижа, че не знам, как ще раждам и прохождам после тепърва. Малко остана майчета - дръжте се Hug
Весел и спокоен ден на всички.  bouquet

# 63
  • Мнения: 559
mu6morok, елечето е страхотно! Heart Eyes Направо ти завидях  Mr. Green Рядко се случва да ми хареса някоя дрешка толкова!
bubche, то си е за хвалба бе как! Дълъг и изпълнен с трепети семеен живот ти пожелавам   bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 186
bubche,честито  bouquet

# 65
  • Мнения: 231
Здравейте мамчета, бърз запис и от мен   bouquet
Сега отивам на разходка, после ще дочитам пропуснатото...
Желая хубав ден на Всички !!!

# 66
  • Варна
  • Мнения: 4 969
bubche,честито  и от мен   bouquet
exence, точно така си е.Не й обръщай внимание- от това по- лошо за свеки няма (да не може да ти вкисне деня) Педният път като живеехме със моето свеки заедно много й се връзвах и си разсипах нервите.
Сега обаче й давам свобоно , отговарям й и аако не сме на едно мнение й казвам, да не ми се меси.Но по- често не я оставям дже да ме заговори.Пълен игнор , еми продължава с опитите но вече все по- рядко, и съм си добре Twisted Evil
При мен беба нещо не се обажда от вчера, но пък цял ден бях а разходка вчера.лекичко ме ритна снощи веднъж и май още по- леко днес Rolling Eyes
Записах си час за боядисване в петък , че косата ми е ужасна, расте бързо а аз съм руса и знаете как е с тея черн корени.Вече ме есра даходя по улиците, а се боядисвах преди 3 седмици някъде.Сега съм с 3 пръста корени  Tired
В понеделник смятам да отида на 4Д- моля варненки да ме посъветват къде?Без Давидков , че съм предубедена към него Rolling Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 186
Мами,измислихте  ли имена  за бебешоците?
много  е трудна  тази задача  при нас-при вас как  е положението?

# 68
  • Мнения: 961
Bubche, честито. bouquet Да сте живи и здрави и много щастливи. Хайде още малко и май месец щастието да е абсолютно.  Grinning
exence, недей да обръщаш внимание на свекърва ти.  Опитай се да я игнорираш, щом толкова те дразни. Аз така постъпих с моята "душичка". А и ти вече няма да ходиш на работа, така че дори сутрин няма да я засичаш в колата - това не е ли повод да се усмихнеш?  Party
Колкото до последния ти работен ден - сигурно ти е тъжно, но си помисли, че започва нещо много вълнуващо и толкова лично, че нито колегите, нито работата ти могат да го заменят. Ще видиш,ч е като се роди бебчето и ще се питаш как си могла да тъжиш за работата. Та тя е средство, за да живееш добре, а смисълът на живота са децата.
maria_yanutseva, дано всичко е наред с бебчето. Ако имаш обаче някакви болки, задължително отиди на лекар.
Според мен не трябва да чакаш, докато ти намерят заместник, а си излез 45-те дни преди термина в болничен, както си му е реда. Все пак в работата ти са имали доста време да ти потърсят кой да те замести и мисълта да работиш до последно би трябвало да я изключиш напълно, както и колегите ти. Почини си малко преди голямото събитие, че след това и да искаш, няма.  Flutter

# 69
  • Мнения: 559
Малее как ви се работи бе хора? На мен вобще не ми е носталгично. Вече броя часовете до 19ти март  Party

# 70
  • Мнения: 102
Момичета благодаря ви за милите думи, наистина ме успокоихте.  bouquet
Сега започвам със събирането на багажериите и цветята, защото освен шефа ми, ще сложат някакъв мъж от друг отдел за мой заместник и те двамата ще ги уморят, ако им ги оставя.
И на шефа ми не му е много весело, усещам го, даже сутринта се опита да ме "погали" по главата, обяснявайки ми нещо за работата, пък после се сети, че няма какво да ми казва вече на мен.Но и той ще свикне след време, сигурна съм.
От утре започвам да се ангажирам със неща, които трябва да се свършат в къщи- ще отида да купя пердета за стаята на каката, дръжки за мебелите и и т.н.Това предполагам ще ми отклони мислите и ще ме накара да гледам по ведро на живота Simple Smile

# 71
  • Мнения: 102
Мушмороче смятам, че е съвсем нормално да не ти се работи и да не изпитваш носталгия, най-вече защото доста си напреднала  в бременността вече. Като си останеш в къщи обаче, първите дни сигурно ще се чувстваш поне неестествено, докато свикнеш с неходенето на работа, което ни е по принцип житейски навик.

# 72
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте, мамчета с тумбачета!

Днес ми е супер мързеливо, ама имам да домакинствам и ще видим как ще станат нещата.

Иначе утре ми се ще да ида на лекция, дано не не се успя или не ме примързи!  Crazy
Ние вече сме измислили име за бебока, ама да видим дали няма да ни хрумне нещо друго накрая!

Приятен ден от мен!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 175
Ей,какъв кеф е да не си на работа Hug Hug Hug newsm44 newsm68 newsm44
И аз цяла вечност все работя - и като студентка,и после още недипломирана започнах в банката,първото ми майчинство беше  само 1 година.
Exence не се кахъри,ще свикнеш и ще ти хареса да не си ангажирана,да си почиваш,да обръщаш внимание на каката.То иначе после пак ще работиш - цял живот,и вече с две деца става доста трудно ooooh!Така че наслаждавай се на свободата сега и не му мисли много  smile3521
Моят мъж е такъв - пред мен защитава свекито,пред нея- защитава мен,изобщо проси си боя и все е крив newsm47Когато сме двете пред него,му е особено трудно,но обикновено застава срещу мен.Вече съм свикнала,но понякога още се връзвам #Crazy
За името - аз от доста време си мисля за бебчо като за Филип,така се обръщам в мислите си към него,макар че уж не сме го решили окончателно newsm78 Знам,че ще имам пререкания и с двете баби,че и с Виктор,който не харесва името,но пък ще отминат постепенно smile3506

# 74
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Май до сега не съм се обръщала към бебо, с името което сме му избрали! Веднъж-дваж мъжът ми го е правил и на мен ми е било супер странно! за мен все още си е само бебо, даже понякога е без пол! Много интересно!

Общи условия

Активация на акаунт