Колев имат он-лайн магазин

  • 4 815
  • 51
  •   1
Отговори
Колев и Колев са си пуснали нов сайт и вече може да се купува по нета. За мен е супер, защото в нашия град няма техен магазин, а не мога винаги да ходя до Търново да си избираме с малкия обувки.

# 1
  • Мнения: 1 666
Ами дай сайта тогава, де!

# 2
  • Мнения: 1 058
Айде да видим сайта.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 666
отговарям вместо авторката на темата, защото сама си отговорих - има вариант за поръчка през фирмения им сайт - http://k-k.bg/bg/collection/?PHPSESSID=ddbed7dff1561ecff0da7d9fa4530812
избираш конкретен модел и тогава вече има бутон поръчка

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Разгледах ги от любопитство,моделите са ужаааас. ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 881
Мдаааа, и на мен вече нищо тяхно не ми харесва, а явно имат самочувствието, че правят хубави обувки, безумни им станаха цените. Mаратонките им са 47 лева, аз Адидас купих за тази цена, мек и хубав, за разлика от техните /дори новата серия "flexi" изобщо не е мека/ . Успяха да популяризират марката, накараха много хора да им се доверят и сега спекулират с цени Money

Особено за живеещите в София, не е проблем на тези цени да се купят Геокс, Адидас и какво ли още не........

Аз повече техни обувки отказвам да купувам Crossing Arms

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 16:02 от Небесна

# 7
  • на село
  • Мнения: 1 028
За това качество, цените им са безумни!

# 8
  • Мнения: 6 441
Моделите са хубави,но на тези цени  ooooh! ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 464
аз пък съм доволна Mr. Greenадидас и др са си меки маратонки,малките деца не трябва да ходят с такива,петата трябва да е твърда.Наистина в сайта нямат голямо разнообразие но по магазините могат да се намерят много модели и то на цени от 20лв дори.Аз съм им фен както и на примиджи PeaceНо да не обръщаме темата за и против че вече има доста такива.Радвам се че имат е-магазин и ме улесняват още повече Peace

# 10
  • Мнения: 1 881
аз пък съм доволна Mr. Greenадидас и др са си меки маратонки,малките деца не трябва да ходят с такива,петата трябва да е твърда.Наистина в сайта нямат голямо разнообразие но по магазините могат да се намерят много модели и то на цени от 20лв дори.Аз съм им фен както и на примиджи PeaceНо да не обръщаме темата за и против че вече има доста такива.Радвам се че имат е-магазин и ме улесняват още повече Peace


Няма да превръщаме темата в спор, но имат модели, които аз не мога да прегъна, остави бебето, а кой вече препоръчва твърди обувки newsm78

Дори Драганов /ортопеда, който уж бил консултант на Колев и Колев препоръчва мека обувка и дори прохождане по чорапи/. Ортопедите от Горна баня също Peace

Да не говорим, че възглавничката, която слагат на стелката изобщо не може да се нарече ортопедична.

Спирам, че оспамихме темата, хубаво е, че имат работещ он лайн магазин все пак  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 464
Не искам да споря,казвам го от опит!Дъщеря ми проходи с меки маратонки и буйки и петичката и взе да се криви навътре защото беше пълничка.Тогава ортопеда ни каза-само твърда пета обхващаща глезена чак!Оттогава носим обувки кк и примиджи  и петичките и се изправиха!Лятото боси,вкъщи боси или с такава обувка. Peace
Ноо,всеки си има мнение Peace

# 12
  • Мнения: 1 881
Всяко дете е индивудуално, моето дете досега ходеше почти единствено с Колев и Колев/включително и проходи с техните модели на "първа стъпка", които тогава ми се струваха страхотни/. Но това не и пречи да ходи до момента на пръсти. Казаха ми, че до 5 години не било притеснително, пък и детето само се научавало после. Но вече не харесвам обувките им, дотук бяхме с тази марка, но въпрос на предпочитания, да Hug

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 16:33 от Небесна

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Говорите за съвсем различни неща,Небесна има предвид твърдите им подметки,а не петички. Peace

# 14
  • Мнения: 1 881
Говорите за съвсем различни неща,Небесна има предвид твърдите им подметки,а не петички. Peace



Точно това имах предвид, мерси Фантичка, забравих да поясня Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт