Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 180 отговора
  Здравейте, търсих из форума, но не намерих май каквото ми трябва и затова пускам темата! Търся си добър кардиолог за мен и най-вече такъв, който да гледа сърцето на ехограф! А знам, че не всеки може да гледа на ехо. Тъй като скоро ми предстои да раждам (нормално за сега) а имам едни болки все по-често, а и баща ми има сърдечно заболяване напоследък взех доста да се притеснявам и ще съм благодарна на всякаква информация и евентуални координати на кардиолози!
Цитирай

здравей!д-р капитанов от военна болница.
успех!
Цитирай

Добър кардиолог е д-р Цветков.И аз ходих при него по същата причина като теб(но аз си имам и сърдечно заболяване)Този лекар работи в Терапията,а на частно преглежда в дом Младост на втория етаж(тел.500-О30 ако не е сменен) Това е център по сърдечни и ревматични болести.Имат доплер и ехо-кардиография.Всички лекари които работят там, мисля че са едни от най големите кардиолози във Варна.
Цитирай

Здравейте, искам да попитам дали д-р.Цветков преглежда по здравната каса в Терапията или в дом Младост и ако да може ли координати за кабинета в Терапията. Благодаря
Цитирай

Добър кардиолог е доц. Кадинов ,  преглежда в Дом Младост мед. център Хипократ-тел. 500030, но прегледа е платен и струва 85лв., а по здравна каса в терапията, на тел.302851, можеш да си запазиш час за др. Катранджиев, др. Пейчев.
Цитирай

Аз съм с аритмия почти всеки ден от 5-6 г. насам. И според кардиолозите няма проблем, щитовидна също няма проблем и т.н. Но като бях бременна правих консултаци с д-р Кадинов, който не знам колко добър специалист е, но така ме наплаши......Каза, че не можело да родя по нормален начин, а със секцио и започна да ми обяснява колко опасно било да не направя някоя криза по време на раждането и писа на един лист какви лекарства да ми се дават, ако ми стане нещо.. И всичко това само от една кардиограма, която беше нормална- не ми прави даже и ехография. После посетих д-р Цветков и оттогава всяка година се преглеждам при него. Родих нормално и леко за информация!
Цитирай

iskam da popitam ne6to mnogo se izvinqvam 4e nepi6a na bulgarski no nemoga ina4e.iskam da popitam kak se poly4ava zapy6vane na aorta(na surceto) i ako znae kolko stryva bezkruvna operaciq.v4era razbrah 4e ba6ta mi boledyva ot tova i mi e mnogo tejko iskam da znam imali nqkakvi riskove i kakvi sa te?mersi predvaritelno
Цитирай

Бубка, здравей! Виждам, че си много объркана и имаш много питания. Не е важно как е станал проблема, важното е. че  го има. Баща ти къде е ходил на лекар и каква му е диагнозата? Правена ли му е коронарография? Мога да те насоча към най-добрите лекари във Варна.
Цитирай

Би ли споделила за добрите кардиолози от Варна? Аз имам аритмия и съм бременна. Ходила съм при д-р Цветков, и при д-р Пенев от терапията, който обаче само на база на стари кардиограми и холтер ми изписа Атенолол. Дори кардиограма не ми направи... При доц. Св.Георгиев въобще не мога да се вредя...Всички тези са специалисти от терапията.
Цитирай

Здравей! Покрай проблемите на съпруга ми опознах въпросните доктори. Този, когото препоръчвам с две ръце, и който спаси живота на мъжа ми е доц. Св. Георгиев. Вярно, че е доста трудно да си вземеш час за него, но те съветвам да не се отказваш.Отиди на място / в Дом Младост/ в деня, в който дават часове за следващия месец. Изключително съвестен, разбран и внимателан.
          Другият, на който не знам как да се отблагодаря е д-р П. Панайотов, но той е кардиохирург. На теб това мисля, че не ти е необходимо. Можеш да питаш, ако те интересува друго.
Цитирай

Да, поредното добро мнение за доц. Георгиев! Ще те послушам! А мнение за доц. Сиракова имаш ли някакво?
Цитирай

За доц. Сиракова нищо не мога да ти кажа.Нищо лошо, но и нищо добро.
Цитирай

Само да споделя.... Бях при доц.Георгиев, но отидох на преглед в терапията в кабинета му на 8-мия етаж. Записах се сравнително лесно, само дето преди това звънях сто пъти да разбера в кой ден ще дават часове. Успокои ме като каза, че може би при мен аритмията е на нервна основа, не знам да вярвам ли или не, но този човек е страхотен. Внимателен, обяснява всичко подробно..... Само дето е малко скъпичко при него, но за здраве пари не се пестят. Вдъхва огромно доверие лекаря, не е като други при които съм била. Каза, че хапчета не са ми нужни, особено пък през бременността, и аритмията ми не е опасна.
Цитирай

newsm78
За мен лично много добър професионалист и отзивчив и грижовен кардиолог е Мими Великова за Варна. Има кабинети в Градска и Окръжна болница.Много съм доволна от нея, защото винаги е в час с най-новото в кардиологията и умее да те предразположи и успокои, ако се налага Smile Обикновенно сутрин е в Окръжна, а следобед преглежда в Градска, но по принцип можеш да звъннеш на тел.
69 26-216 в окръжна и 603 802 градска, GSM 0882 803 024. Гарантирам за нея, затова я препоръчвам.
Цитирай

По никакъв начин не искам да обидя въпросната д-р Великова, но мъжът ми попадна при нея за удължаване на болничния след сърдечната операция. Ами тя сякаш за пръв път виждаше прясно опериран човек Rolling Eyes. На светлинни години е от докторите, които работят в кардиологията на терапията....
Цитирай

1-14 от 180 отговора