Огледало за антре.

  • 3 717
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Както напреднхне с ремонта, дойде време да търся огледало.
И не съм предполагала, че ще бъде трудно да намеря изчистено от разни декорации, рамки и стойки и голямо огледало, в което да се оглеждам в цял ръст.
Пуснах търсачката и нищо не излезе.
Със сигурност ще бъде с някакви държачи, но не искам рамка, защото едва ли се намери такъв цвят и форма, която да ми пасне на вратите, теракота....
Т.е. бих могла да я съчетая с первазите на вратите, но това означава те да се поръчат от фирмата с вратите...
Та така - търся голямо огледало за стена,,,, с размери около 70(до 100см)/160(до 180см).
И ако може да не е безбожно скъпо, че то какво планирахме, какво излезе... ooooh!
Извинявам се ако има такава тема.
И благодаря на всички, които ще се опитат да ми помогнат!

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 18:14 от камъче

# 1
  • Мнения: 3 098
Аз дълго време търсих,когато обзавеждахме спалнята огледало.Вси4ки предлагаха в рамки,с разни гравюри и т.н.Най_накрая слу4айно открих това,което търсех.Огледалото се закрепя за стената,из4истено без никакви матирани истории,обработено по готин на4ин по краищата.Оба4е много дълго време го търсех.
Не можеш ли в някоя стъклария да поръ4аш това,което ти харесва?

# 2
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Огледало без рамка можеш да закупиш от всяка фирма, която продава/произвежда дограма. Рамка можеш да си поръчаш допълнително в специалните ателиета или на някой художник.

# 3
  • Мнения: 686
Огледало, с каквито искаш размери, можеш да си поръчаш от най-обикновен стъкларски магазин, където изрязват стъкла за прозорци.

# 4
  • Мнения: 4 447
Благодаря за отговорите.  bouquet
Толкова ми е бръмнала главата с този ремонт, че не се сетих за стъкларски магазин.
А за фирма за дограма - това не го знаех.
Благодаря!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Аз си купих такова огледало от Мастерхаус.

# 6
  • Мнения: 4
Тъй като и на мен ми предстои, проверила съм в Glassmania (на Гео Милев, близо до Коперник): 45 лв./кв.м., срок за изпълнение - 1 седмица. Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 478
През януари обикалях много, в Практикер или в Бриколаж в Люлин (не помня кой от двата, но със сигурност този, който е по-близо до Околовръстното) имаше доста голям избор на абсолютно изчистени интериорни огледала. Другият вариант е поръчка при стъклар. Успех в търсеното thumbsup

# 8
  • York
  • Мнения: 826
Огледало може да си поръчаш от всяко стъкларско ателие.
Избираш си стъклоносачи като тия например http://www.kentimpex.bg/catalog.php/action.viewmore/catid.4/id.246
и готово  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 511
А дали някой няма да си покаже огледалото в коридора?

Общи условия

Активация на акаунт