Незнам как да постъпя.....

  • 4 764
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
 Simple Smile Sdravei!
As imam sustia problem,NO s oste 3 uslojnenia:imame dete,jiveem v 4ujbina i trugvaneto ne e tolkova prosto,i sum sama sedmitzi nared.
 As nakraia sapo4nah da se durja to4no taka kakto toi opisva6e. Kasva6e 4e ne gotvia ,a ne be6e taka -spriah da gotvia.
Pri vas niama dete,ami ia si predstavi da turpi6 tova + dete koeto voliu nevoliu stva svidetel na vsi4ki skandali. Nali ne iska6 tova sa deteto si??????
  As susto ve4e na niakolko puti si trugvam,ama saradi deteto pak se vrustame.Dnes pak si misleh po tosi vupros i ne snam kakvo da pdavia. newsm78 .Omrusna mi. Tuk sme suvsem sami i e oste po gadno ti pone ima6 podkrepata na priatelite si,i skoi da si pogovori6. A tova poviarvai mi e mnogo. Ako ostane6 pri nego sigurno ste sujaliava6.
  M/u dr da ne ste ot Burgas,tvoia ispolsva laf koito mi svu4i mnogo posnat.
 Iskam da produlja jivota si,a ne saradi tiah vinagi da pravia kompromisi.Biagai dokato e vreme. Na men kak mi se iska da isbiagam Cry
Mnogo 4esto sum nestastna.Niamam priateli s koito da si spdelia.Imam no ne sa mi bliski i ne me rasbirat.Na vsi4ki im e 4udno sasto ne mi harasva v Avstria,sasto sum nestastna.
Vie susto moje da mi davate suveti.Mersi! Flutter

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 20:15 от kosara33

# 46
sisa g,veronna и всички ,които се включиха в моята тема,Благодаря Ви Hug,много ми повдигате настроението,на мен ми е едно такова черно пред очите,но като вляза тук и Ви чета......... Hug,ми става едно лекооо.  bouquet
Все си мисля...защо не съм решителна,твърда,ех..колко щеше да ми е леко на живота newsm78.Ама не Rolling Eyes

Страхотни сте,бъдете здрави и щастливи,това е най-важното smile3525

# 47
kosara33,
не от София сме Simple Smile.
Наистина не ти е леко и на теб,права си...добре,че нямаме дете,добре,че настоях да изчакаме с него Crossing Arms,защото виждах накъде отиват нещата,добре..,че и не подписахме,когато бяхме решили newsm78.
Наистина ми е по лесно,но...пусти чуства,навик,привързаност,загърбваш толкова време,почваш отначало.....Минават ми мисли и от рода на..."има и по лоши мъже,твоят не е толкова,не те бие,не пие,не отсъства от вкъщи... ooooh!",ама бих предпочела да пие,да псува ако ще,не и това за което разказах... Tired


 smile3516


# 48
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравей объркана.

Естествено е да си объркана , защото решението да си тръгнеш е доста сериозна крачка и само ти можеш да решиш дали да го направиш. Казваш има и по-лоши мъже, с повече кусури от моя, а защо не си кажеш , има и по-добри...Не се примирявай с неща, които те натъжават и те депресират само и само да не си сама  Naughty
Важното е един ден когато се обърнеш назад да си щастлива от избора който си направила, а не да си кажеш....защо не постъпих тогава така и така....можеше и сега да не съм в това положение, нещастна и сама..
Аз ти пожелавам най-голямото щастие на света с най-добрия и любящ мъж, но запомни че нашето щастие зависи от нас самите ..както каза една съфорумка по-горе сме свободни същества и трябва да преследваме щастието си и да правим избора си както сме решили.

Каквото и да решиш не се подценявай и не оставяй никой да те манупулира, който и да е!

# 49
  • Мнения: 19
 Thinking Snae6 li men ako pita6 nai dobre e bes muj,ama sa sujalenie ne e vusmojno. Tova sa gorata mnogo 4esto go 4uvam+ dr obvinenia. Mnogo e protivore4iv edin put e mil 3 grub.
 M/u dr niama da turpia muj koito pie ,ili da me bie ne po dobre sama.V PB si imam jiliste samo triabva rabota da sapo4na i toia muhlio da mrunka posle sam na sebe si.

# 50
  • Мнения: 101
 newsm51 Объркана - цвете за теб! Събери сила и си тръгни с достойнство и с гордо вдигната глава, заслужаваш го, защото само с това, че се осмели да разкажеш и да потърсиш помощ доказа, че заслужаваш нещо много повече от това, което този хубостник ти сервира!
  bouquet - цветя и за всички други, които писаха, не само защото дадоха на Объркана малко кураж, дадохте го и на мен, както и ми помогнахте да си вдигна малко самочувствието, не че имам подобен проблем в момента, просто мисля, че всеки има нужда от това от време на време!

# 51
Хей момичета,зарязвайте ги тези идиоти! Има толкова много стойностни мъже.Особено авторката-Нямате дете,нямате брак!!!Какво правиш с живота си?Той никога няма да се промени!!!!Той е на друго интелектуално ниво,никога няма да се разбереш с него.Казвам ти го от опит.Ти си му домашната прислужница!!!Представи си ,че имаш дете???Той ли искаш да бъде пример за детето ти?Той ти няма уважението и сега,а какво остава за после?Такива мъже са глупави,и никога не можете да се разберете с тях,освен ако не си мълчите и отстъпвате винаги!Когато ви обиждат,когато спорите,когато манджата не е топла и КОГАТО ВИ БИЯТ!!!Защото те винаги стигат до там(рано или късно!!!) ОСОБЕНО,КОГАТО СТЕ ИМ ВЪРЗАНИ С ДЕЦА.Ако си представяте така живота,то тогава-УСПЕХ!!!!!

# 52
Искрено ти съчувствам!Събери си багажа и си отиди при вашите!Без обяснения,без прошка,но с достойнство!Не е никак трудно.Когато е на работа,си стегни багажа и се омитай!Бъди сигурна,че ако останеш с този човек,ще се погубиш!Ти вече си започнала да го правиш.Не излизаш,не се веселиш,само си гледаш домашната работа.Ти луда ли си бе момиче?Стегни се малко!Ти си млада,и се нуждаеш от живота си в пълният смисъл на думата.Какво те задържа там?А може би ти харесва да те ругае и обижда?Мислиш си,че ще ти липсват скандалите ви?Или се чудиш какво ще правиш сама?Най-лесния начин е като си харесаш друг!!!Когато имаш подкрепата на друг мъж,ще виждаш повече смисъл.

# 53
И не си права да мислиш така)"Има и по-лоши мъже"! Има много по-добри!!!Защо не вдигнеш летвата малко?Не се ли уважаваш?Ако не,то никой друг няма да те уважава!За какви чувства говориш?Това ,че ти прави забележка даже за пералнята?За това ли го обичаш?Не се раздавай толкова,на ТОЗИ!Бъди обичана!!!!Може би,си забравила вече,какво значи това?Слез на земята и помисли реално!Остави глупостите за чувствата и свикването и т..н..Ще следя темата ти с интерес.Извини ме ,ако съм те обидила!Пиши до къде си стигнала с решението си.И мисли хубаво,с главата си!Мисли само за себе си,и за никой друг!

# 54
  • Мнения: 53
Здравей и от мен "объркана"!

И аз  преди време имах "шанса" да имам един такъв "приятел". Не ми се връща назад в спомените, но близо пет години живях в един безкраен кошмар. Сега от позицията на времето, мога да го отдам като грешка на младостта и в същото време съм горда от себе си, че успях да се откопча от този вълчи капан и да заживея живота, който винаги съм искала.
По думите ти съдя, че вече си се убедила, че "приятелят ти" не е мъжът на живота ти. Знаеш го, нали?
Също така си стигнала и до извода, че раздялата няма да е никак лека. Но помни, че след дълъг дъжд винаги изгрява слънце.
Изстрадай всичко, изплачи болката си, след това стани, вдигни гордо глава и продължи смело напред!!!

Бъди сигурна, че ако го напуснеш ще те чакат само хубави неща. А и е много вярна максимата, че "Господ затваря една врата, но отваря прозорец!".

Успех и дано сама за себе си, вземеш вярното решение и бъдеш щастлива !!!

# 55
  • Мнения: 229
Ако сега не те уважава,мислиш ли че нещата ще се променят по-нататък? А ако имате и дете нещата стават още по-зле Rolling Eyes По-добре си тръгни и намери мъж , който да те обича и уважава , за да се почувстваш така,както заслужаваш  bouquet

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ами дай му да прочете това. Помоли го да не го обсъждате преди да е помислил поне ден върху него. Може пък и да чуеш неговата истина след това. След това си прави изводите, достатъчно умна изглеждаш.


Неприятното в цялата история е, че явно една от основните ти функции в живота му е домашна прислужница.
PeaceТочно това е хубаво да направиш!И още нещо само да добавя-според мен,по-добре е да си търсиш щастието с друг.Нокой не трябва да те тъпче,не го позволявай!
Но решението е изцяло твое! Whistling

# 57
  • София
  • Мнения: 409
Не мислиш ли,че е за твое добро да се разделите? Ами той сега не те уважава,а какво остава занапред.И после си помисли,че е по-добре раздялата да е сега,защото ако имате дете,всичко става много по-сериозно.И твоите компромиси ще стават все повече,а проблемите ще се задълбочават все повече.

# 58
Благодаря ви момичета  bouquet.
Решението го взех,въпрос на време е..... newsm10.
Аз самата немога да понасям повече това положение Twisted Evil.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 056
Миличка, имаш и моята подкрепа!

Все едно описваш мен преди 7-8-9 години. Абсолютно същата ситуация. С тази разлика, че няколко години бяхме гаджета, а заедно живяхме едва 6 месеца. Докато бяхме гаджета всичко беше наред (не броя няколко леки случки, които ме изумяваха). НОООО, когато заживяхме заедно започна адът. Точно както го описваш. Той работеше в НСС, беше охрана в Нар. събрание и един ден не е имало в който да не се прибере вкъщи и да не стане скандал. За глупости, за дреболии. Към 5-тия месец откакто живеехме заедно започна да си търси скандал и без причина. Например: Кискаме се и се закачаме на дивана през телевизора, аз му казвам галено, закачливо - Меечооо! (така му казва майка му понякога), а той като се смръщва изведнъж и ми вика - Какво искаш да кажеш, че съм дебел ли? и се почна скандала....
Вечно нервен(уж проблеми в работата), вечно аз съм виновна за всичко(след дълга тирада с обиди и обвинения, аз се разплаквам, а той ме обвинява, че едвам издържал, все съм била ревлива!!!???), вечно обвинения, че не се поддържам(слаба съм, стройна, всеки ден се мажа с лосиони и кремове, негримирана не излизам, прическата-най-модерна(тогава излязоха кичурите на мода)абе, повече няма накъде човек да се поддържа), че не домакинствам(точно както описваш ти-един път не е имало готвено и голям проблем)...Но най-много ми тежеше това, че ме подтискаше и комплексираше - каквото и да кажех, каквото и да ми хрумнеше, все беше глупости!
-Как може да си толкова глупава...
-Толкова ли си тъпа, че не можеш ....
-Ей, един път не си измислила нещо умно...
-Уф, пак ли с твойте глупости...
и т.н.
Другото което много ми тежеше беше, че прекъснах връзките си с приятелките си - все за него бяха курви и тъпачки...
Другото, което ми тежеше, беше, че като срещна някой познат с когото отдавна не съм се виждала, се страхувах да не посегне да ме прегърне(приятелски имам предвид), че то не беше ревност, то не беше чудо...(а аз съм художничка, току-що завършила тогава, живяла и отгледана в напълно свободно поведение и стил, без такива ограничения старовремски, много ми беше трудно)
Поисках да се разделим 6-тия месец. Не можеш да си представиш колко трудно ми беше да се реша на тази стъпка. Много го обичах и за всяка обида и лошо отношение го оправдавах пред себе си, че е заради трудната работа, но като си стъпим на краката ще се оправим, че е заради липсата на пари, но като си стъпим на краката ще се оправим, дори си мислех, че съдбата просто ни "изпитва" и ако издържим на тези трудности, ще живеем идеално.
Казах му, че така не може да се продължава и ако иска да продължим заедно трябва да ми каже какво не е наред с нас, какво иска от живота, така ли иска да продължим да живеем цял живот? Той плака, призна ми, че спал с някаква, че не иска да ме изгуби и че ще се промени... Реших да му дам нов шанс, изглеждаше много искрен... И имахме две седмици безоблачно съществуване...И точно тогава той ме заряза...

Това ме свари толкова неподготвена психически, че преживях яка депресия...

НООО, тук идва това което исках да напиша отначало, но се поолях и аз да си излея душицата Embarassed
Смених града, смених работата, смених светогледа си...
Половин година след това срещнах мъжът ми. Най-добрия, най-умния, най-хубавия човек на света. С 300 зора и с неговото голямо търпение успях да преодолея насадените ми от бившия комплекси, да си възвърна самочувствието и да заживея нов, прекрасен живот.

Много се радвам, че си взела решение да го напуснеш. Бягай от него! Няма да се промени, а ти така ли искаш да премине живота ти? Това, което ми даде сили да посмея да го напусна беше мисълта - Ами децата ми, какви ще станат ако живеят в такава обстановка?

И накрая само мога да ти кажа, че не бива да се връзваш на сълзи и на това, че ще се промени и да даваш нови шансове...само ще изгубиш още време.
ВСЯКО ЗЛО Е ЗА ДОБРО
Няма начин да изживееш толкова трудности и после да не ти се усмихне щастието. Повярвай в това. Ти си силна жена, можеш да се справиш с всичко сама, всичко зависи само от теб, от никой друг.
Любовта ще дойде отново дори да не я очакваш, дори да си мислиш, че не я искаш (както при мен).
Събери кураж и бъди горда, пожелавам ти успех и да вървиш с вдигната глава в новия ти живот!

Общи условия

Активация на акаунт