Незнам как да постъпя.....

  • 4 762
  • 68
  •   1
Отговори
Много ще се радвам да ми дадете съвет,или просто да се поставите на мое място и да кажете как Вие бихте постъпили.
Ето я и моята история Confused

С приятелят ми сме заедно от няколко години,не сме женени(и по добре ooooh!).
Първата година всичко беше ОК.
Но от втората насам е истински ад за мен.
Вечно е нервен,вечно като се прибере от работа си изкарва натрупаното напрежение на мен,дори и да го отрича.
Когато се скараме,аз немога да си мълча,искам да се защитя в спора,но не става,то като се почне една плеяда от негова страна и няма спирка,надува ми главата до краен предел и на мен ми се отщява да се защитя в спора. ooooh!
А аз когато сме скарани,немога цяла нощ да мигна #Cussing out,а той си спи и не му пука,или поне се прави,че не му пука.
Никъде не излизаме,всяка вечер сме си вкъщи.
Случвало се е неведнъж да ми казва....събирай си багажа и отивай при майка си,когато нещо пак сме се скарали,той просто винаги е правият,а аз съм лошата Tired
До вчера си говорехме за деца,за бъдещето,днес ми вдига скандал....защо не съм седнала да вечерям с него(масата му е сложена,всичко..само да седне и да вечеря Confused),а съм отишла в кухнята да готвя нещо newsm78.
Много нанагорно ми идва всичко вече,незнам какво да правя,искам да сме заедно и занапред,но пък неискам вечно да съм обляна в сълзи,защото човека решил ,че е господар на всички около него newsm78.
Много хора ме съветват да го оставя,нито излизаме някъде...,нито се събираме с приятели(мои,защото той няма такива Thinking),не.
Все няма пари,все изморен от работа.
За трите години през които сме заедно сме излизали 4-5 пъти на ресторант.
Много,много са минусите,но въпреки всичко..пуста обич,обичам го и немога да го зарежа толкова лесно.все си викам...стига толкова,стига си търпяла нервните му изблици....и все си е същото Confused
Имали сме и хубави моменти разбира се,толкова бях убедена,че той е мъжът за мен...,можеби съм била сляпа,не обръщах внимание на обидите му.
Много пъти сме разговаряли с него,стигаме до единогласие,и на следващият път...пак същото.
Иска да мисля,разсъждавам като него ooooh!,е няма как да стане,все пак всеки човек си е различен.
Компромиси....,ох колко много съм правила досега не е истина,той...за много малко неща #2gunfire
Вечно аз ли да се боря за добрите ни взаимоотношения newsm78
Искам да съм с него Sad,но и да искам немога току така да подминавам вечните му упреци спрямо мен.
Сигурно съвсем ви обърках,така се получава,когато искаш да напишеш всичко в един пост Simple Smile
Е,нормално ли е поведението му,Вие бихте ли търпяли в името на обичта си към този човек Rolling Eyes?
Изключваме любовници и темподобни Naughty,става въпрос за отношението му към неговата половинка #Cussing out....
Все аз съм кривата в споровете,той..вечно правият,изключително дребнав е,вечната му приказва след спор е...или ще влизащ в час,или ще ловиш гората #2gunfire
Аз също работя,след работа готвя ,чистя...и всичко,както си му реда Confused,един път бях изморена,бях приготвила перялнята да пере,но дотам.....той на следвашият ден....ти жена ли си в тази къща #Crazy,една пералня да неможеш да пуснеш(ехеееееееее,колко съм пускала откакто сме заедно #2gunfire),един път(в годината дет се вика..)реших да не готвя,ядохме нещо готово...,след няколко дни....тииии...не готвиш(все едно никога не съм го правила #Crazy Sick),та така си обобщава човека.... #2gunfire
Много пъти ми е идвало да отида при нашите за една,две вечери,е така...да се успокоя малко,но не смея..........страх ме е,че ще ми събере багажа,защото съм го оставила сам #Crazy,какво е това неуважение към "мъжа ти" Confused(той така разсъждава)
Може да ви стори детинска историята ми,но не е,а и аз отдавна не съм дете Tired
Искам разбирателство,мир и любов дет се вика Rolling Eyes,писна ми все да ми е тъжно,все да плача...... Confused

# 1
  • Мнения: 3 453
Разбирам те. Преди много години, сякаш в един друг живот, съм била на твое място. По щастливо стечение на обстоятелствата, наложи се да не се виждаме два месеца. Това време ми беше достатъчно да си отворя очите за много неща. Когато той се върна, аз си тръгнах.
Виждам, стигнала си до важни изводи. Не си губи времето. И цялата любов на земята не може да компенсира неуважението и липсата на разбирателство. Тръгни си сега, докато ти е останала частица самоуважение.

# 2
  • Мнения: 281
Не си губи времето с този,щом не те уважава #2gunfire

# 3
  • Мнения: 111

Все аз съм кривата в споровете,той..вечно правият,изключително дребнав е,вечната му приказва след спор е...или ще влизащ в час,или ще ловиш гората #2gunfire


При така поставено условие бих хванала гората.За свое собствено добро! Flowers Four Leaf Clover

# 4
  • Мнения: 2 161
Аз от любов не бих търпяла.Тя, любовта ми, щеше да се изпари на първото подканване да си събера багажа.Представи си в тази атмосфера и едно дете.Не е добре.

# 5
  • Мнения: 950
Разбирам те ,че имате проблеми и че го обичаш ,но помисли малко че това е засега а ти представяш ли си следващите години а като има и дете да знаеш че тогава също не е лесно нервите и отговорностите се увеличават  ooooh! /е има и щастие ама/
Дали  има смисъл да си пилееш времето  с този мъж щом не те оценява ,не те прави щастлива /в романтичен и друг план/ подценява те и т.н.    Помисли кой избор е по-добър да останеш така завинаги или да си свободна а и може да намериш идеалният мъж /е почти идеален  Mr. Green /

Ти самата казваш че ти е писнало  Peace 

# 6
  • Мнения: 25
Аз от любов не бих търпяла.Тя, любовта ми, щеше да се изпари на първото подканване да си събера багажа.Представи си в тази атмосфера и едно дете.Не е добре.
PeaceПомисли си за твоето щастие! То май не е до този мъж Tired

# 7
Благодаря Ви за изказаните мнения  bouquet

И аз осъзнавам,че не е за мен,че не е мъжът на живота ми,но все се надявам,че поне малко ще се промени,заради мен,заради нас Sad

# 8
  • Мнения: 4 651
Ами дай му да прочете това. Помоли го да не го обсъждате преди да е помислил поне ден върху него. Може пък и да чуеш неговата истина след това. След това си прави изводите, достатъчно умна изглеждаш.
И махни емотиконите от писмото. Ако ги оставиш първата му реакция може би ще е, че още си дете и нищо не разбираш от живота и ще говори с теб като пораснеш Wink.

И моя мъж не иска да ходим по кръчми, рядко го навивам и на почивка да идем. За всичко друго никак не е скръндза, но специално ходенето по "кръчми" счита за пилеене на пари и моите доводи, че така си разпускам душицата от време на време, никак не се приемат. Е преживях го с времето, по кръчми ходим 2,3 пъти лятото на плажа и 2,3 пъти зимата по разни поводи. През останалото време каним гости и ходим на гости. Виж да посреща гости в къщи - няма проблеми, може да дадем 3 пъти повече пари, отколкото на ресторант, но да не сме ги дали на ресторанта е номера.
(Кръчма за мъжа ми е и най-лъскавия ресторант Simple Smile)

Неприятното в цялата история е, че явно една от основните ти функции в живота му е домашна прислужница.

# 9
Ами дай му да прочете това. Помоли го да не го обсъждате преди да е помислил поне ден върху него. Може пък и да чуеш неговата истина след това. След това си прави изводите, достатъчно умна изглеждаш.
И махни емотиконите от писмото. Ако ги оставиш първата му реакция може би ще е, че още си дете и нищо не разбираш от живота и ще говори с теб като пораснеш Wink.

И моя мъж не иска да ходим по кръчми, рядко го навивам и на почивка да идем. За всичко друго никак не е скръндза, но специално ходенето по "кръчми" счита за пилеене на пари и моите доводи, че така си разпускам душицата от време на време, никак не се приемат. Е преживях го с времето, по кръчми ходим 2,3 пъти лятото на плажа и 2,3 пъти зимата по разни поводи. През останалото време каним гости и ходим на гости. Виж да посреща гости в къщи - няма проблеми, може да дадем 3 пъти повече пари, отколкото на ресторант, но да не сме ги дали на ресторанта е номера.
(Кръчма за мъжа ми е и най-лъскавия ресторант Simple Smile)

Неприятното в цялата история е, че явно една от основните ти функции в живота му е домашна прислужница.


Да,това за домашната прислужница е вярно,още от самото начало,откакто заживяхме заедно почнах с домакинските задължения,не ми пречеше,а и заради него го правех ,той да е доволен,сит,изпран...и т.н
Той казва,че го оценява и ,че ми бил много благодарен,че се грижа за него,но въпреки това ми говори,че не съм готвела,че незнам си какво си.
Мен  много ме обиждат точно тези му изказвания,но както вече споменах...,нямам сили да споря с него вече ,и да доказвам правотата си,и да не я доказвам,се тая.
Много ми е мъчно........ Sad

# 10
  • Мнения: 1 455
Бягай от там..

# 11
  • Мнения: 4 651
Ами той хубаво ти е благодарен човека, явно има за какво. Ами ти за какво си му благодарна?
Отговори си и удари чертата.
И все пак не се настройвай предварително в едната или другата посока. Опитай се да научиш и неговата истина. Може пък проблемите ви да идват съвсем от другаде.

# 12
  • Мнения: 4 651
И недей да слушаш какви съвети ти дава някой си. Никой не може освен теб да взема решения за живота ти.
Четейки тази тема можеш просто да се поуспокоиш. Явно няма с кой да говориш за тези неща без да ти пука какво ще си помислят и няма ли да кажат на някой.

# 13
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Защо ли ми се струва,че тази история е deja vu....и все едни объркани са героите.....  201uu

# 14
Четейки тази тема можеш просто да се поуспокоиш. Явно няма с кой да говориш за тези неща без да ти пука какво ще си помислят и няма ли да кажат на някой.


Права си, така е,затова я пуснах тук Simple Smile
Наистина поуспокоих емоциите малко  bouquet,друго си е да поговориш(попишеш в случая Simple Smile)с някой....
А за проблемните отношения...,ми незнам откъде другаде да идват...
Понякога си мисля дали някой от неговите не го настройва против мен,майка му уж ме харесва,но по приказките които се говорят с него в мое отсъствие,май не е така(той отвреме навреме се изпуска какво е говорила мйка му за мен newsm78).
Толкова време сме заедно,никога досега не е играл по свирката на майка си...... Thinking
Секса е наред,безпаричието го изнервя в последно време много,и стана още по..... Sick
Е Rolling Eyes,аз какво съм му виновна,че беше без работа един месец,че сега на новата работа още не е взел пари.... Rolling Eyes
Съжалявам,ако ставам досадна Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт