Кърменето в родилния дом?

  • 4 349
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 21 618
Муши не искам да те отчайвам ама аз съм се срастнала със сутиена, само за баня го свалям точно по този повод- течащи гърди.
Много ми е досадно, но това е положението.
Колекторите ги ползвам много, за мен са много ценна покупка, както и подплънките на Чико, най- са незабележими под блузите. Та навън съм с подплънките, вкъщи с колекторите. Ценна покупка за мен е  и комплекта с контейнери на Авент, събирах в тях кърмата от колекторите до към щестия месец на ден събирах по 80-120 мл., после се регулираха нещата и е по- малко, но все си тече... аз вече изгубих надежда, че ще спре кранчето.

# 76
  • Мнения: 106
Честито   bouquet ! Голям сладурчо този  Александър!  Hug
Радвам се, че нямате проблем с кърменето Simple Smile и си имаш изобилие от кърма. Аз не мога да ти кажа нищо за колекторите, защото на мен  не ми се  е налагало да ползвам, но съм сигурна, че ще се справиш!
Здраво бебе и дъълго кърмене!

# 77
  • София
  • Мнения: 565
 И аз ползвам колектори, но ми се струва, че когато съм с тях гърдите ми текат повече. Случвало се е да събирам по 50 мл от едната. Когато съм с подплънки пак тека, но определено не толкова. Мисълта ми е, така не се ли повишава лактацията и съответно, не е ли това един затворен кръг? newsm78

# 78
  • Мнения: 2 614
Хех, че хубава оптимистична тема!   bouquet
Дано я видят повече млади майки, да разберат, че кърменето не е всъщност метод за изтезание!
Честит ти малък мъж, Мушмороче! Всичко в живота ви да е толкова лесно!  Peace
Аз също ползвах в началото колекторите и събирах количества, които с помпа никщога не можех да изцедя. И подплънки ползвах много - на Авент и Чико. Но това чудо спря към 6-ия месец!
Дано и при теб намалее!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт