Осми март наближава, през АПРИЛ ще стана горда мама!!!

  • 15 122
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 531
Обаче Вени, ти ме стресира   #Crazy  как така са ти се развалили вертикалните щори??? Аз си мислех за по-лесно почистване скоро да ги сменям тези ?
Те не че се развалиха, но определено не могат да се перат в пералня,както яко го рекламират- започнаха едни конци да висят отвсякъде! Отделно отдолу са с едни връзки, които бяха любимото занимание на Маргото като по малка- да ги дърпа и лапа, е вече ги няма  Hug
Малее открих си картона от предната бременности - 80% изгладена шийка и 3-4 см разкритие в 8-ми месец! Но напук на всички прогнози че ще родя рано - не стана, даже ми предизвикаха раждането! Така че не се шашкайте!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 7
еее Верчо, притесних се за тебе Simple Smile добре дошла Simple Smile какви сънища само... ами какво да направя, толкова съм се вманиачила в този форум, че постоянно сънувам разни неща Simple Smile имам чувството, че ви познавам всички... и същата вечер, когато ви сънувах, разглеждах снимките ви в албумчето и ми направихте много силно впечатление... и така Simple Smile цяла нощ ми бяхте на гости  Mr. Green Радвам се за прекрасните новини около тебе:)

Аз сега се върнах от тонове... доки каза, че са били перфектни... на мен ми се видяха леко прекъснати... ама каза да не се притеснявам  newsm78 иначе през цялото време момъка не се спря на едно място, то не беше въртене, не беше ритане, протягане  Laughing питах го за тези болки под гърдите, каза, че било нормално, нещо от диафрагмата... че се опъвала newsm78 не че разбрах newsm78 и за но-шпато го питах и каза, че е вредно вече ако се пие постоянно, но ако е само при болка - не newsm78
Ох исках си и изследвания и секрет ама ... вика другия път... ох що така не им се работи на тия доктори... ужас направо  #Cussing out #2gunfire Сестрата пък каза, че секрет се взимало само в началото и в края на бременността, що за глупост бе  #Cussing out #2gunfire За пътуването каза, че мога да пътувам до Троян... без да ми е правил преглед  newsm78 вече незнам какво да правя... Shocked

За кварталите аз съм в Овча Купел близо до Нов Български Университет Simple Smile ако има някоя мама наблизо ... да казва  Mr. Green

За аналния секрет... на мен не са ми взимали такова нещо... и едва ли ще ми вземат ако не си поискам... а трябва ли задължително newsm78

# 17
  • Мнения: 371
Записвам се и аз в новата темичка Peace
arodoet2 да ти е жив и здрав рожденника Wink

# 18
  • Мнения: 8
И аз така Сисе, не страдам от суеверия,пък и да страдах,няма кой да ми измие прозорците,така че да се хващам,докато още се чувствам добре,че кой знае след седмица,две колко подвижна ще бъда. Rolling Eyes
Барби, ако се чувстваш добре,не виждам причина да не пътуваш до Троян!Аз миналата седмица не се спрях в Троян,а тези дни ще прескочим пак до Търново... И ако дойдеш,да ми се обадиш,да се видим! Peace

# 19
  • Мнения: 1 095
Относно пътуванията и шофирането аз само ще кажа,че щом се чувствате добре няма от какво да се притеснявате.Аз лично сама шофирам даже и да съм с мъжа си. Харесва ми и ни най-малко не ми пречи, Миналата седмица ходихме до Шумен и това са около 120 км в едната посока,аз карах и всичко е наред. Планирам пътуване и до София в началото на април,понеже ще раждам там, така че ,мечка страх, мене не Simple Smile
 Flutter

# 20
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен в новата темичка! Браво на Aquariel за бързата реакция!   bouquet
Аз не мога да пътувам - 10 минути в колата и започват едни болки в корема... не се търпи. И още нещо - не мога до кухнята да стигна, толкова ми е трудно и тежко, едва си нося коремчето... така съм от вчера. До вчера обикалях като луда, ходех на разходки по 2-3 часа и нищо ми нямаше. Но от вчера не мога да се помръдна направо. Едва ходя... много е странно. То верно, че лекарите твърдят, че главичката на бебчо е с цял месец напред, а телцето - с две седчици, предупредиха ме че може и по-рано да се роди, но на мен не ми се иска още... да потърпи още две седмици поне, много рано ми се вижда. Вярвам че ще устискам все пак, да вляза в деветия, че да дойде първа пролет... да е малко рогато овенче като мама  Hug

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 14:28 от roska_ps

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 262
Обаче Вени, ти ме стресира   #Crazy  как така са ти се развалили вертикалните щори??? Аз си мислех за по-лесно почистване скоро да ги сменям тези ?
Те не че се развалиха, но определено не могат да се перат в пералня,както яко го рекламират- започнаха едни конци да висят отвсякъде! Отделно отдолу са с едни връзки, които бяха любимото занимание на Маргото като по малка- да ги дърпа и лапа, е вече ги няма  Hug
Аз си ги пера на ръка. Преди малко даже ги накиснах  Crazy
Най-накрая успях да си ангажирам фирма за почистване през следващата седмица и съм много доволна и по-спокойна Laughing

# 22
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте и от мен в новата тема  Hug !!!
Aquariel   bouquet !!!

Аз днес така се ядосах,че няма на къде повече  #Cussing out .Отидох до лабораторията,където ми казаха да си занеса "материала"за изследването на анален секрет и там ми искат 13лв  Shocked .Аз питам за какво са,нали съм бременна пък ми ги искат задължително за Русенския родилен дом.Мацката ми вика,че нямам направление за това.Ако съм имала щяло да ми струва 3 лв.Направо побеснях  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out .Пък вчера Доки нищо не ми спомена за плащане.Само ми даде една бележка и каза с нея да отида.Утре трябва да си взема резултатите и в понеделник ще отида да направя един скандал на Доки,че си е спестил писането на направления.

Извинявайте и от мен ,че ви натоварвам и вас ама имам нужда да споделя,пък вас си ви чувствам най-близки  та за това  Hug .

Приятен ден на всички   bouquet

П.С.Русенки няма ли да си скалъпим пак една срещичка  Laughing Аз ако изчакаме още малко и може да дойда с бебка на следващата  Joy

# 23
  • Мнения: 410
барби радвам се че си добре и бебчо е добре Peace.ама само аз ли имам проблеми с форума днес,нищо не ми се отваря newsm78

# 24
  • Мнения: 19
здравейте и  от мен,

НА мен утре ми е последен работен ден и излизам в болнични.
Като  стоя в офиса бебка е много  активна върти  се рита, а като  съм на разходка някъде е много  кротка. С характер от сега  Grinning

смятам да се отдам на чистене, разходки и  послдени покупки за бебка.
от мен лек ден на всички

# 25
  • Мнения: 54
Софийски мами, така като гледам тази седмица ни е последна работна за повечето от нас. Хайде най-накрая да си направим една срещичка другата седмица, и ние да отпразнуваме 8-ми март, че скоро ще започнат да се раждат бебчовците и няма да сме така свободни вече, ще мине време докато започнем свободно да излизаме на дълги разходки.

# 26
Здравейте мили мами,
най-накрая успях и аз да се включа. Аз съм Тони и очаквам своето момченце на 23 април.

# 27
  • Мнения: 200
Верчо, Барбие радвам се за хубавите новини   bouquet
Благодаря за хвалбите ама аз нищо не бях направила, сега си поиграх малко и украсих темичката. Сложила съм нов раздел - Предложения за заглавие на новите темички, anabana твоето е там  Hug
Аз отивам да готвя, тумбачета, хубав ден от мен  Heart Eyes
Prenerova  добре дошла  Hug на колко си години, първо детенце ли чакаш и от кой град си за да те включа към списъчето на първа страничка Grinning

# 28
  • Русе
  • Мнения: 154
Щом има нов раздел на първа страничка и аз да кажа едно предложение дето беше за тази тема ама закъснях да го кажа и мислех да чакам новата тема  Mr. Green .
Тясно е вече на АПРИЛското човече,малко му остана да го гушка на широко мама.

# 29
  • София
  • Мнения: 7
Aquariel и аз чакам първо детенце Simple Smile това за страничката отпред

а иначе гледам, че ги няма имената на бебетата на мама Слончетка - момченцето се казва Панайот, а момиченцето се казва Михаела като мене Simple Smile

Добре дошла на новата мама   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт