Ще празнувате ли 8-ми март

  • 3 546
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Лично аз не празнува, все още не съм майка Mr. Green , това за мен е празник само на майките Peace Яд ме е,че много се спекулира вече с всички празници Peace
Споделям, пак и тук е на друга дата

# 16
  • Мнения: 2 407
Обикновено по женски,но още не сме решили къде.

# 17
  • Мнения: 619
Да, ще празнувам!
Въпреки че не съм майка, не се чувствам и дете вече.
Peace

И тъйкато ми отказаха бурно покана-май с колеги и колежки ще е.

# 18
  • Мнения: 2 954
Много го обичам този празник - връща ме към детските години, когато дълго време се подготвяхме да не се изложим на тържеството...

# 19
  • Мнения: 644
Да разбира се,винаги го празнуваме.Дори и когато не бях майка.Тогава получавах подаръци от баща ми,а сега от мъжо.Много е гот Laughing

# 20
  • Мнения: 281
Все още незнам.по скоро не! Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 7 474
Да. Обикновено ходим на заведение с компания. 

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Не празнувам 8 март. Случвало се е да се съберем женска компания да се черпим, но не отдавам голямо значение на този "празник".

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Чудесен повод да се съберем с колежки, та да не ни разправят мъжете ни че само скитосваме Joy
И тази година се каня да участвам в събирането, ако нещо не се обърка.
Отделно напомних на мъжа ми какъв е правилният букет Laughing

# 24
  • Мнения: 487
Не за съжаление,няма с кой! Sad

# 25
  • Мнения: 58
Малко му се дразня на този празник. Дразни ме това, че през останалите дни гледаш някакви физиономии, а на 8ми март - лалето от колегите, или всеки мъж върви с някакво цветенце - ей т`ва ми е малко тъпо - заради празника, да се подарява нещо.   bouquet

Но иначе, сигурно ще направя някакво по-по-по-така вечеря, но сигурно няма да излизаме, то така или иначе е петък вечер и народа е навън, като добавим и тези, които ще излезнат специално за празника...  Thinking

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



 Винаги съм празнувала този празник с приятелки по женски.Организираме се доста преди празника, правим резервация в някое заведение и купоните са били винаги страхотни.Тази година пак ще се събираме.

# 27
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
НЕ!
 Даже ще е ужасен ден - бабата на мъжа ми има РД тогава и ни е поканила - сега трябва да мисля  защо няма да отида!!!!!!

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
то така или иначе е петък вечер и народа е навън...

Събота е 8 март.

# 29
  • Мнения: 183
да,щом е празник-празнувам Hug

Общи условия

Активация на акаунт