Абитуриентски Бал 4

  • 40 946
  • 356
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 957
Нова тема, Нови идеи и предложения.  bouquet

# 2
  • Мнения: 222
До май месец колко ли на брой ще са вече темите... Simple Smile

# 3
  • Мнения: 444
искам да попитам има ли голямо разнообразие на рокли в русе и струва ли се да се ходи до там?? тия дни ще ходя за рокля и смятам да ходя в асеновград, но питам за русе че е по-близо все пак..
е кажете ?

# 4
  • Мнения: 3 423
Моят бал беше преди 20 години.
Всички бяха на студено къдрене.
Само аз веех дълга права коса.
Роклята ми я ши една дизайнерка.
Тогава нямаше ни Русе, ни Асеновград.

# 5
  • София
  • Мнения: 351
Здравейте!Поздравления за хубавата темичка Simple Smile
Моят бал беше през 2005г.Сега изобщо не си харесвам роклята, тогава незнам защо исках корсет, е нямаше обръчи на полата, но пак беше доста бухнала.Не ми беше удобна, сега мисля, бих избрала нещо по стилно и изчистено.Въпреки че, тази рокля има специално значение за мен, тъй като моя близка приятелка година по-късно се омъжи с нея, тъй като нямаше възможност да си купи своя, и съм много щастлива, че роклята освен на бал, беше и на сватба Simple Smile
Успех на всички Heart Eyes

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 11:16 от александра_

# 6
  • София
  • Мнения: 4 743
искам да попитам има ли голямо разнообразие на рокли в русе и струва ли се да се ходи до там?? тия дни ще ходя за рокля и смятам да ходя в асеновград, но питам за русе че е по-близо все пак..
е кажете ?


Няма никакъв смисъл, не си губи времето!  Peace В Асеновград знам, че можеш да си поръчаш какъвто модел пожелаеш и там излиза много по-евтино.

# 7
  • Мнения: 957
Здравейте!Поздравления за хубавата темичка Simple Smile
Моят бал беше през 2005г.Сега изобщо не си харесвам роклята, тогава незнам защо исках корсет, е нямаше обръчи на полата, но ..........................................
Искаме снимки

# 8
  • Мнения: 1 354
Здравейте!Поздравления за хубавата темичка Simple Smile
Моят бал беше през 2005г.Сега изобщо не си харесвам роклята, тогава незнам защо исках корсет, е нямаше обръчи на полата, но ..........................................
Искаме снимки

искаме,искаме,искамеееее Party Crazy

# 9
  • Мнения: 379
някоя от вас може ли да ми препоръча магазин за официални обувки в София, в които продават и чанти Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 351
За съжаление нямам сканирани снимки, тогава масово се снимаше с фотоапарати Skina, пък както знаете, снимките от тях не са с особено добро качество Grinning.А и роклята не беше кой знае колко интересна, розова... Embarassed
Пожелавам на всички момичета да се чувстват най-красивите в този ден, успех с търсенето на рокли!

# 11
  • Мнения: 444
искам да попитам има ли голямо разнообразие на рокли в русе и струва ли се да се ходи до там?? тия дни ще ходя за рокля и смятам да ходя в асеновград, но питам за русе че е по-близо все пак..
е кажете ?


Няма никакъв смисъл, не си губи времето!  Peace В Асеновград знам, че можеш да си поръчаш какъвто модел пожелаеш и там излиза много по-евтино.

мерси за отговора
по принцип смятам да отида уикенда до асеноввград и да си взема готова рокля, а не да поръчвам, защото това е свързано и с проби а на мен ми е далечко

# 12
  • София
  • Мнения: 4 743
искам да попитам има ли голямо разнообразие на рокли в русе и струва ли се да се ходи до там?? тия дни ще ходя за рокля и смятам да ходя в асеновград, но питам за русе че е по-близо все пак..
е кажете ?


Няма никакъв смисъл, не си губи времето!  Peace В Асеновград знам, че можеш да си поръчаш какъвто модел пожелаеш и там излиза много по-евтино.

мерси за отговора
по принцип смятам да отида уикенда до асеноввград и да си взема готова рокля, а не да поръчвам, защото това е свързано и с проби а на мен ми е далечко


Който и вариант да предпочиташ, Русе не е мястото за официални тоалети.

# 13
  • Мнения: 1 354
Момичета ей сега преди малко имах гостенка,която държеше да ме види с тая рокля и за да използвам момента направо се щракнах да ви я покажа и на вас.
Сега качвам снимките и ей сега ще ви дам линк  Peace

# 14
  • Мнения: 1 354
Ето и линка към снимките: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223778&photo=8

Между другото аз продължавам да си се харесвам така.Тая надежда,че все пак ще има променени мнения като видят "на живо" съчетанието.
Държа да отбележа,че колана няма да е точно този,но просто този ми попадна под ръка в този момент Peace

Общи условия

Активация на акаунт