Конкурс за грим- 10! Гласувайте!

  • 10 561
  • 237
  •   1
Отговори

Анкета

Темата на конкурса е грим "Синьо кадифе"! Имате право да гласувате за две участнички!

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 08 мар 2008, 18:25
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 45
# 46
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
От мен по един глас  за №5 и №9

# 47
  • Мнения: 1 941
Гласувах за номер 5, въпреки, че 9 ми харесва повече. Но, ми се искаше да видя и двете очи  Naughty Иначе спиралата не ме притеснява, на мен точно такава ми харесва ...
И на номер 7 да кажа - първо сенките, после очната линия и накрая спирала. А не в обратния ред  Joy

# 48
# 49
# 50
  • Мнения: 3 050
Гласувам за номер 9, много се колебах защото не харесвам такъв тип гримиране на миглите, независимо причината Peace можеше дори да се сложи само един пласт, извити преди това и да стои много по-добре Peace Но след като прегледах всички снимки се върнах пак на този номер, защото самото гримиране на очите-преливането на сенките и цветовете много ми хареса. Браво!! Това си е мое мнение, не разбирам много но пък гласувам  Mr. Green
за номер 11 не мога да кажа 100 % дали е с ФШ, но щом имам малки съмнения и аз -предпочитам да не гласувам  Peace

# 51
  • Мнения: 163
Гласувах за номер 6 и 8 smile3525
Номер 9 и 11 са ми някак неестествени.

# 52
  • София
  • Мнения: 202
Гласувах за 6 и 8,определено те ми харесаха като грим и изразителност на погледа.Всичко останало е натрапчиво като цвят и на повечето не им отива на очите  ,поне за мен не харесвам тежък грим  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 4 966
Исках да гласувам за номер 5,но в по-близък план видях,че са използвани изкуствени мигли,и не са сложени добре,ами направо са откъснати и това дразни окото.
За това няма да гласувам за нея,въпреки,че на нейните очи много подхожда грима,но все пак и миглите влизат в цялостния облик.

Хареса ми много и номер 9.Много добре преливащи цветове и е по-различен и интересен грима.Но пък ми дразни преееекалено напластената спирала.Ще се почудя дали д агласувам за нея.

Общо взето очаквах повече.Няма някой който да се е справил блестящо.
Ще мисля още.  Thinking

# 54
  • Мнения: 1 224
На номера 9 и 11 сенките са сложени много добре, въпреки спиралата ,гримът е хубав за това гласувах за тях  Peace

# 55
# 56
# 57
  • Мнения: 165
9 ми хареса най-много и дадох своя глас за нея newsm18 Flutter

# 58
  • Мнения: 10 758
Позволен ли е Фотошопа?Защото ми се струва,че номер 11 определено е използвал такъв във втората снимка,не е особено честно според мен  Thinking
аха, определено е ползвана програмка Wink

# 59
  • Мнения: 10 758
Позволен ли е Фотошопа?Защото ми се струва,че номер 11 определено е използвал такъв във втората снимка,не е особено честно според мен  Thinking

Номер 11 е предупредена лично от мен още когато качи предните снимки, че използването на програми не е позволено, но тя каза, че просто апарата й прави такива ярки снимки Rolling Eyes
Бе, Вале, вгледай се бе, мило.Виж и очите.Колкото и да е светкавицата, има разлика Peace

Общи условия

Активация на акаунт