Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
правих си преди 3-4 часа тест и излезе отрицателен. има ли причина да се притеснявам или само си втълпявам,че съм бременна и от това се чувствам така.
благодаря предварително!
« Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 23:17 от monika_z »
Цитирай

гр.Пловдив

1-  сезона е такъв че отпадналост и лека темп. не са повод за да мислиш за бременност!
2- опитай нов тест след 10-дни , например! Аз до сега фалшиви не съм имала, но и не съм правила толкова рано! Hug
Цитирай

Почти няма шанс да си бременна, но все пак направи си пак след 10 дена. И при мен досега винаги е отчитал вярно Peace
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

Най-вероятно не си бременна, но все пак си направи още 1 тест след няколко дни както са те посъветвали. А цикъла сигурно се изменя заради смяната на времето което си е нормално.
Цитирай

София

Малко вероятно е да си бременна при описаната ситуация. Напави си още един тест след една седмица за всеки случай.
Цитирай

у дома

Може би пролетната умора и някое вирусче са си казали думата при теб. Но както са ти писали мамите, направи си още един тест след седмица.
Цитирай

на по- добро място

моя беше отрицателен , въпреки , че бях бременна.Винаги има грешки.
Но както са те посъветвали другите момичета - направи си още един след известно време, може все още тестът да не може да отчете хормона в урината Peace
Цитирай

Варна

Според мен не си бременна, а това което описваш за кафеникавата течност - получава се от кистички, които като ти дойде М се пукат и за това става кръвта кафява, но не са опасни. От втълпяване можеш да почувстваш много неща. И както вече са те посъветвали, направи 2-ти тест след няколко дни за по сигурно.   bouquet
Цитирай

под някое тепе

и моят първи тест беше отрицателен, но го направих 3-4 дни след като ми закъсня, симптомите ги усещах и затова не хванах вяра на теста. Вторият обаче беше безпогрешен  Peace
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Пьрвите два теста ми бяха отрицателни,но вьпреки това след десет дена 4акам беб4о.Направи си втори тест,но ми се вижда малка вероятността да си бременна по това което описваш.Успех Peace
Цитирай

София

много малка е вероятността да е грешен тестът!  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.