Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Здравейте момичета, леко разочарована от това което се случи тази вечер, но няма да изпадам в подробности кое ме накара да дам АМ. Искам да ви попитам мога ли едно хранене да давам АМ имам предвид изцяло 120 гр. а следващото да е кърма а не 20-30 гр. кърма и да дохранвам?
Цитирай

София

Ами колкото по-малко кърмиш и колкото по-големи паузи правиш м-у кърменията,толкова повече ще ти намалява кърмата.Аз храня смесено вече повече от година,но винаги първо съм кърмила,после съм давала добавката.До 11-ия месец имах само едно напълно заместено хранене,което заместих към 3-ия месец.Според мен засега кърми на всяко хранене,кърмата ти още не се е регулирала и има нужда от повече стимулация.По-нататък може да заместиш едно(!) хранене,ако имаш желание да продължаваш с кърменето.Започнеш ли на тази ранна за бебето възраст да заместваш хранения,вървите към отбиване.
Цитирай

Банско

Сенди, очевидно ти е неприятно да даваш добавка. Защо не разкажеш повече подробности? От една страна ще ти олекне, а от друга-проблема ти може да има решение.
По конкретния ти въпрос-по-добре е да даваш кърма на всяко хранене, тя ще помогне на бебешкото стомахче да приеме АМ по-добре, но все пак твърди правила няма.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.