Момче или момиче???

  • 1 467
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
и моето коремче беше за момче ама на.....роди се момиченцето на мама Wink през цялата бременност се скъсвах да ям и кисело и сладко.....пиех водата на киселите краставички и после по 2л вода че да "пресушим пожара" от солта Shocked татито се беше хванал за главата - по цяла нощ мама на "водопой" Laughing

# 16
  • Мнения: 4 629
Аз не вярвам на тези предричания. Като ми гледаха корема казваха момиче, ама ето на - имам син Wink

# 17
  • Мнения: 436
Чувала съм че когато ти се яде кисело ще е момиче. Аз наблягах на сладкото и имам момче. Даже ми се гадеше от кисело, което иначе много обичам.
Но аз не вярвам  на тези неща като форми на кореми, вкусове, петна по лицето, разхубавяване, погрозняване ...хормони...
В всеки случай не купувай розово докато не знаете още пола на бебето.

А вие какво сте си го поръчали ? stork-girl

Късмет.  Stuck Out Tongue

# 18
  • Мнения: 1 793
както са писали мамите по-горе и моя корем беше типично момчешки. беше напред, остър, носих бебето високо и беше идеално кръгъл като топка. на видеозона познаха, че е момче. иначе ядях кисело и солено като побъркана. аз съм по сладкото, но през бременността не го поглеждах. разтрепервах се докато отворя буркана с кисели краставички и съм ги яла една след друга с такава скорост все едно някой ще ми ги вземе Grinning
и ей го на сега момъка е вече на годинка, та даже и ще проходи скоро като гледам.

Общи условия

Активация на акаунт