Къде и при кого махнахте третата сливица?

  • 3 621
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 2 104
Знам, че има специална тема за третата сливица, но е супер обширна и за съжаление нямам взъможност да я изчета цялата. Скоро ще махаме и ние трета сливица, та ми се искаше да сондирам мнение с тези, които вече са минали през това. На мен ми препоръчаха Улевинов (за който аз лично съм малко предубедена) и отделението УНГ в Окръжна болница. Ще съм благодарна за всяко мнение  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 492
На дъщеря ми преди 4 години я махна Доц. Тодоров от ИСУЛ. Аз лично съм много доволна, всичко мина ОК и досега не се е появила друга  Peace а към окръжна болница съм доста предубедена...

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не сме стигали до там да махаме 3 сливица. Но съм посещавала ИСУЛ поне 5 пъти заради отит по спешност и не съм доволна изобщо. Там срещнах едно неадекватно поведение от страна на някой доктори и се отказах да посещавам техният спешен кабинет УНГ. За Транспортна болница обаче мога да потвърдя, че специалистите са добри и ни оправиха проблема без да се стига до махане на сливицата. Понякога обаче разбира се се налага третата сливица да се отстрани. Аз лично препоръчвам д-р Френгов или Зайков от Транспортна болница.

# 3
  • Мнения: 474
И на моят син я махаха в Окръжна болница мисля че се казваше д-р Нешков не съм много сигурна  точно м името спомням си че беше един с побелели коси доктор но съм много доворлна от него.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Закованата тема е затова - да пишем в нея.
Така или иначе, тази ще бъде заключена.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз съм много предубедена по отношение на Улевинов, Тодоров и сие къмпани.  Close
Отиви в транспортна б-ца. На който и д-р да се спреш, няма да сбъркаш.

# 6
  • Мнения: 5 531
аз съм много предубедена по отношение на Улевинов, Тодоров и сие къмпани.  Close
Отиви в транспортна б-ца. На който и д-р да се спреш, няма да сбъркаш.
PeaceНапълно подкрепям горното мнение. Ходили сме и при Улевнов, и в Исул. И аз съм за Транспортна болница.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 104
Момичета, благодаря за мненията.
Според майка ми Улевинов е голямо светило, защото е извадил на брат ми третата сливица преди 17 години и всичко минало успешно  Crazy
Аз обаче чета и кофти неща за него... Тъй или иначе до другия месец трябва да взема решение, но надали ще се спра на него въпреки нейните настоявания.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е ти сама си решаваш.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 104
Да, но все пак малко консултация с хора, минали през това, не е излишна  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 673
Д-р Златанов - ВМА

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Първия път, на 4г. при д-р Бегов, Първа градска б-ца, след 8 месеца пак там, д-р Първанова.
Махахме я два пъти, по независещи от доктора причини. Иначе съм доволна и от двамата  Peace

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
защото е извадил на брат ми третата сливица преди 17 години и всичко минало успешно  Crazy

точно методи отпреди 17г. все още си ползва...

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 385
За мен доц.Тодоров от ИСУЛ е най-добрия за целта.И на двете ми деца е махал трета сливица безпогрешно!Препоръчах го на сестра ми.Тя дойде от Бургас да махне третата сливица и на нейните близнаци.Ходила на контролен преглед в Бургас и тамошните лекари били възхитени от работата му - била като по учебник!

# 15
  • София
  • Мнения: 492
За мен доц.Тодоров от ИСУЛ е най-добрия за целта.И на двете ми деца е махал трета сливица безпогрешно!Препоръчах го на сестра ми.Тя дойде от Бургас да махне третата сливица и на нейните близнаци.Ходила на контролен преглед в Бургас и тамошните лекари били възхитени от работата му - била като по учебник!
Peace  И за мен...  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 104
А някакви отзиви за Токуда?
Някой махал ли е там?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 677
За мен доц.Тодоров от ИСУЛ е най-добрия за целта.И на двете ми деца е махал трета сливица безпогрешно!Препоръчах го на сестра ми.Тя дойде от Бургас да махне третата сливица и на нейните близнаци.Ходила на контролен преглед в Бургас и тамошните лекари били възхитени от работата му - била като по учебник!
Peace  И за мен...  bouquet


Потвърждавам!
Успех!  Grinning

# 18
  • Мнения: 13
С 2 ръце за д-р Златанов - ВМА!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 104
А задължително ли е да е с пълна упойка?...

# 20
  • София
  • Мнения: 385
Желателно е!
Първо - детето не се травмира, второ - доктора работи бързо и точно, а не се бори с дете, което е изпаднало в ужас и трето -  упойката трае само няколко минути.
Така че, ако имаш избор-с пълна упойка!

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 В Транспортна Болница при д-р.Френгов!Синът ми беше на 3г., а от доктора съм адски доволна!

# 22
  • София
  • Мнения: 492
Желателно е!
Първо - детето не се травмира, второ - доктора работи бързо и точно, а не се бори с дете, което е изпаднало в ужас и трето -  упойката трае само няколко минути.
Така че, ако имаш избор-с пълна упойка!
С пълна, разбира се  Peace я си го представи как ще е с местна на малко дете...  Shocked

# 23
  • Мнения: 485
Транспортна болница-при д-р Василев,махнахме и трите сливици,защото правеше ангина след ангина. Преди това ходихме при Тодоров и Улевинов,Тодоров пушеше в кабинета си пред детето и каза,че цял живот трябвало да бъде на противоалергични сиропи,Улевинов пък твърдеше,че има рефлукс и трябвало да спи на висока възглавница и др....Е,послушах ги и двамата,но детето не се оправяше,продължихме с антибиотиците,та се принудих да търся др.специалист.Насочиха ме към Василев от Транспортна-оказа се че сливиците са били напълно срастнали с тъканта,беше тежка операция,но слава на Бога,всичко мина и замина.

# 24
  • София
  • Мнения: 771
Операцията беше в Транспортна болница, при Френгов. Доволна съм, всичко мина успешно и добре организирано.

Ходихме и при Улевинов, но само си загубихме времето. След няколко разговора с мои приятелки, чиито деца имаха подобни проблеми, установих, че масово говори едни и същи неща и прилага едно и също лечение. На нас също ни каза, че детето е с рефлукс и че трябва да спи на висока възглавница, което не виждам с какво решава проблема.

За Токуда препоръчвам Кюлев, ходили сме няколко пъти и при него и съм доволна.

# 25
  • София
  • Мнения: 385
И аз за д-р Улевинов установих същото.

# 26
  • Мнения: 5 531
Операцията беше в Транспортна болница, при Френгов. Доволна съм, всичко мина успешно и добре организирано.

Ходихме и при Улевинов, но само си загубихме времето. След няколко разговора с мои приятелки, чиито деца имаха подобни проблеми, установих, че масово говори едни и същи неща и прилага едно и също лечение. На нас също ни каза, че детето е с рефлукс и че трябва да спи на висока възглавница, което не виждам с какво решава проблема.

За Токуда препоръчвам Кюлев, ходили сме няколко пъти и при него и съм доволна.
PeaceАбсолютно подкрепям горните мнения. Аз май и в началото на темата писах, но Улевинов едно и също повтаря на всички деца - рефлукс. Понякога се чудя научен труд ли пише? newsm78
Нашите операции също бяха в Транспортна болница при доктор Френгов. Два пъти оперира Мария и един път баткото. Мога само да кажа  - перфектно отношение. А за работата - наложи се по спешност да заведа Минко в Исул за преглед след операцита, и мнението на лекарят там беше - ,,Нямам забележки, перфектно свършена работа,,

# 27
  • Мнения: 2 732
Искам да попитам за д-р Френгов работи ли със здравната каса ? С предварително записване ли е ? Питам защото не съм от София ,а си мисля  да го посетя.Ще съм благодарна на всякаква информация  bouquet

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
,Тодоров пушеше в кабинета си пред детето и каза,че цял живот трябвало да бъде на противоалергични сиропи,

той друг репертоар няма. Хич не се чуди...
Аз от '99г. му го знам.

# 29
  • София
  • Мнения: 385
,Тодоров пушеше в кабинета си пред детето и каза,че цял живот трябвало да бъде на противоалергични сиропи,

той друг репертоар няма. Хич не се чуди...
Аз от '99г. му го знам.

И аз първо си мислех, че на всички казва ,че децата им са алергични, затова направих тестовете за алергия.Тогава предписа лечение.Преди пиеше антибиотик много често - понякога е пила 3 седмици подред 3 различни антибиотика.За 2 дни на детска градина и вдигаше 39.5, всеки път...Лошото беше,че всеки следващ антибиотик трябваше да е по-силен от предходния.Иначе не и действаше и стигнахме до системи веднъж...Въобще положението беше трагично...
След неговото лечение, нещата коренно се промениха!

Това,че е пушел в кабинета не е много приятно,но все пак си е неговия кабинет.Тази цигара не е фатална за детето ви.По-фаталното е ако някой в семейството ви пуши и детето диша ежедневно, откакто се е родило.Дори наличието на загасени фасове в дома вредят, макар и да е проветрено.

# 30
  • София
  • Мнения: 492
Аз лично нямам забележки към Тодоров.... Peace Свърши ни много добра работа, няма за сега рецидиви!
На нас не ни е казвал , да сме на противоалергични сиропи...а направо ни махна сливицата, от което съм много доволна. Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 2 160
Искам да попитам за д-р Френгов работи ли със здравната каса ? С предварително записване ли е ? Питам защото не съм от София ,а си мисля  да го посетя.Ще съм благодарна на всякаква информация  bouquet

И мен ме интересува този въпрос  Peace

# 32
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Искам да попитам за д-р Френгов работи ли със здравната каса ? С предварително записване ли е ? Питам защото не съм от София ,а си мисля  да го посетя.Ще съм благодарна на всякаква информация  bouquet

И мен ме интересува този въпрос  Peace

 От декември 2007г. не работи със здравната каса.Въпреки, че  вади сливицата на синът ми когата работеше с тях, платихме за операцията 150 лв., защото не сме служители на транспорта.Но доколкото чух и на други места се заплаща.

# 33
  • София
  • Мнения: 385
...... платихме за операцията 150 лв., защото не сме служители на транспорта.Но доколкото чух и на други места се заплаща.


Доц. Тодоров не ми е взел и 1 лв.Нито на мен, нито на познатите ми, на които съм го препоръчала.

# 34
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
...... платихме за операцията 150 лв., защото не сме служители на транспорта.Но доколкото чух и на други места се заплаща.


Доц. Тодоров не ми е взел и 1 лв.Нито на мен, нито на познатите ми, на които съм го препоръчала.

  Добре, радвам се.Аз не съжалявам нито за един лев от които дадах на д-р.Френгов.Ако от други места ми предлагаха безплатни операции, пак бих отишла при него.

  Ако някой иска тел. за връзка ще му го дам на лични.

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
След неговото лечение, нещата коренно се промениха!

и в какво се състоеше то?

# 36
  • София
  • Мнения: 385
Едното лекарство не го помня със сигурност(беше преди 7 години).Мисля че беше Кетотифен (2 пъти по половин таблетка на ден).Него го пи дълго време(може би година-не помня, сори).За другото си спомням - спрей за нос -  Нео - ринактив (2 пъти на ден, докато свърши) и таблетки - Зиртек(половин таблетка на ден, 20 дена).По време на това лечение и до ден днешен, тя боледува мн. по - рядко и по - леко и бързо и минава!!!

...... платихме за операцията 150 лв., защото не сме служители на транспорта.Но доколкото чух и на други места се заплаща.


Доц. Тодоров не ми е взел и 1 лв.Нито на мен, нито на познатите ми, на които съм го препоръчала.

  Добре, радвам се.Аз не съжалявам нито за един лев от които дадах на д-р.Френгов.Ако от други места ми предлагаха безплатни операции, пак бих отишла при него.

Целта на форума е да помогнем с опита си на другите.Не го написах да те дразня.Просто защото се възхищавам от доц.Тодоров.Много малко такива доктори - самаряни останаха.И ако някой, който чете форума, няма възможност да дава пари, искам да знае, че при него е без пари и това не е за сметка на добрата работа.Напротив, РАБОТАТА МУ Е ПЕРФЕКТНА!
Неотдавна и аз претърпях операция, за която заплатих 600 лв. и не съжалявам нито за един лев, защото ми спасиха живота.Нормално е в такива моменти човек да изразява благодарността си в пари.(Доктора няма да дойде в моя офис, за да го обслужа така перфектно, както той мен и да му върна услугата.)

# 37
  • София
  • Мнения: 492
...... платихме за операцията 150 лв., защото не сме служители на транспорта.Но доколкото чух и на други места се заплаща.


Доц. Тодоров не ми е взел и 1 лв.Нито на мен, нито на познатите ми, на които съм го препоръчала.
Peace На мен също не ми е взел нищо.   bouquet

# 38
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Целта на форума е да помогнем с опита си на другите.Не го написах да те дразня.

   Simple SmileНе съм си и помисляла, че си го написала с цел да ме дразниш, не си ме и издразнила Simple Smile

 Аз също споделих мнение.Хубаво е те да са повече, за да имат хората повече информация и право на избор.

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Milenski76 , някак те е заблудил Тодоров. Все таки - нека детето ти никак не боледува  Praynig

# 40
  • София
  • Мнения: 2 104
Момичета, благодаря ви за всяко едно мнение Hug
Сега слагам десет дена Бактробан, през април трябва да си взема направлението от личната и трябва да сме решили, още съм в процес на премисляне, ще видим  Wink

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ще я махаме в МВР болница по клинична пътека-безплатно

# 42
  • Мнения: 1
Ние ще махаме третата сливица при д-р Кюлев от "Токуда". Моля, ако някой има инфо за него, да каже.

Общи условия

Активация на акаунт