Къде и при кого махнахте третата сливица?

  • 3 618
  • 42
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 104
Знам, че има специална тема за третата сливица, но е супер обширна и за съжаление нямам взъможност да я изчета цялата. Скоро ще махаме и ние трета сливица, та ми се искаше да сондирам мнение с тези, които вече са минали през това. На мен ми препоръчаха Улевинов (за който аз лично съм малко предубедена) и отделението УНГ в Окръжна болница. Ще съм благодарна за всяко мнение  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 492
На дъщеря ми преди 4 години я махна Доц. Тодоров от ИСУЛ. Аз лично съм много доволна, всичко мина ОК и досега не се е появила друга  Peace а към окръжна болница съм доста предубедена...

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не сме стигали до там да махаме 3 сливица. Но съм посещавала ИСУЛ поне 5 пъти заради отит по спешност и не съм доволна изобщо. Там срещнах едно неадекватно поведение от страна на някой доктори и се отказах да посещавам техният спешен кабинет УНГ. За Транспортна болница обаче мога да потвърдя, че специалистите са добри и ни оправиха проблема без да се стига до махане на сливицата. Понякога обаче разбира се се налага третата сливица да се отстрани. Аз лично препоръчвам д-р Френгов или Зайков от Транспортна болница.

# 3
  • Мнения: 474
И на моят син я махаха в Окръжна болница мисля че се казваше д-р Нешков не съм много сигурна  точно м името спомням си че беше един с побелели коси доктор но съм много доворлна от него.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Закованата тема е затова - да пишем в нея.
Така или иначе, тази ще бъде заключена.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз съм много предубедена по отношение на Улевинов, Тодоров и сие къмпани.  Close
Отиви в транспортна б-ца. На който и д-р да се спреш, няма да сбъркаш.

# 6
  • Мнения: 5 531
аз съм много предубедена по отношение на Улевинов, Тодоров и сие къмпани.  Close
Отиви в транспортна б-ца. На който и д-р да се спреш, няма да сбъркаш.
PeaceНапълно подкрепям горното мнение. Ходили сме и при Улевнов, и в Исул. И аз съм за Транспортна болница.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 104
Момичета, благодаря за мненията.
Според майка ми Улевинов е голямо светило, защото е извадил на брат ми третата сливица преди 17 години и всичко минало успешно  Crazy
Аз обаче чета и кофти неща за него... Тъй или иначе до другия месец трябва да взема решение, но надали ще се спра на него въпреки нейните настоявания.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е ти сама си решаваш.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 104
Да, но все пак малко консултация с хора, минали през това, не е излишна  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 673
Д-р Златанов - ВМА

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Първия път, на 4г. при д-р Бегов, Първа градска б-ца, след 8 месеца пак там, д-р Първанова.
Махахме я два пъти, по независещи от доктора причини. Иначе съм доволна и от двамата  Peace

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
защото е извадил на брат ми третата сливица преди 17 години и всичко минало успешно  Crazy

точно методи отпреди 17г. все още си ползва...

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 385
За мен доц.Тодоров от ИСУЛ е най-добрия за целта.И на двете ми деца е махал трета сливица безпогрешно!Препоръчах го на сестра ми.Тя дойде от Бургас да махне третата сливица и на нейните близнаци.Ходила на контролен преглед в Бургас и тамошните лекари били възхитени от работата му - била като по учебник!

Общи условия

Активация на акаунт