Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Пускам темата и тука с някаква надежда.........

Здравейте,

затрихме си панела на касетфона и сега е неизползваем. Може ли някой да каже от къде можем да си намерим или е невъзможно? Касетофона е самсунг и от сервиза ни казаха че напрактика ако не го откраднем от някъде няма шанс  Sad .

Благодаря, вие сте ми последната надежда!
Цитирай

в гората

Здравейте,

затрихме си панела на касетфона и сега е неизползваем. Може ли някой да каже от къде можем да си намерим или е невъзможно? Касетофона е самсунг и от сервиза ни казаха че напрактика ако не го откраднем от някъде няма шанс  Sad .

Защо не проверите на Горубляне?
Там има всякакви щуротийки Laughing
Цитирай
ne okolo pazara kikov ima nekav koito kupuva i prodava takiva raboti ima magazin po prekite i pri nego hodqt takiva hora zanimava se s alarmi muziki i vsi4ko kradeno ot koli
Цитирай

на ОколовръсТното в ПАЛАТка

Здравейте,

затрихме си панела на касетфона и сега е неизползваем. Може ли някой да каже от къде можем да си намерим или е невъзможно? Касетофона е самсунг и от сервиза ни казаха че напрактика ако не го откраднем от някъде няма шанс  Sad .

Извинявай, но вие да не сте от тия дето нощем крадат от колите на хората и сте свили на някой нещстник касетофончето и сега ви трябва панелче? Smile
Цитирай

Знаеш ли, сигурно на Горубляне ще можете да си намерите такъв панел, но имай предвид, че купувайки оттам ти стимулираш автокрадците да развиват дейността си...

Нали ги знеаш тези изложения в НДК "Изберете Българското". E те тука ще стане "Изберете краденото"  Cool bowuu
Цитирай
На Женския пазар,към края някъде има такива,които продават панели за всякакви касетофони/най-вероятно крадени Laughing/
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.